DORADCA KLIENTA

200 ZŁ PREMII ZA WPŁYWY Z 500 PLUS NA KONTO W NEST BANKU

1 WRZEŚNIA 2017

Otrzymujesz od państwa pieniądze w ramach programu Rodzina 500 Plus? Jeśli świadczenie będzie trafiać na darmowe konto w Nest Banku, możesz liczyć na dodatkowe 200 zł premii. Przedstawiamy szczegóły i warunki promocji Nest Kieszonkowe.

200 zł premii za wpływy z 500 Plus na Nest Konto

Nest Kieszonkowe: warunki promocji

Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest posiadanie konta w Nest Banku. Wniosek o przystąpienie do promocji składa się poprzez bankowość internetową lub mobilną. Jeśli więc nie masz konta w Nest Banku, konieczne będzie jego otwarcie.

Aby mieć prawo do skorzystania z promocji należy również pamiętać o zaznaczeniu wszelkich zgód marketingowych.

Otwórz Nest Konto w promocji Nest Kieszonkowe »»

Jak uzyskać 200 zł premii?

Aby otrzymać 200 zł premii, należy spełnić trzy warunki.

Warunek 1: zapewnij wpływ pieniędzy ze świadczenia 500 Plus bezpośrednio na rachunek w Nest Banku.

Warunek 2: zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w Nest Banku w łącznej kwocie min. 2500 zł. Czym, według regulaminu promocji, jest powyższe wynagrodzenie? To: wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, renta lub emerytura, stypendium, świadczenie w programu Rodzina 500 Plus.

Warunek 3: załóż jedno z kont: Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Konto Samodzielne. Konto Nest Rodzinne Oszczędności to konto oszczędnościowe umożliwiające oszczędzanie na przyszłość dzieci. Nest Konto Samodzielne to konto przeznaczone dla dzieci w wieku 13-18 lat, prowadzone wspólnie z rodzicami, mające na celu nauczenie dziecka jak gospodarować pieniędzmi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzinnego konta oszczędnościowego w Nest Banku przeczytaj nasz artykuł: "Nest Rodzinne Oszczędności – konto oszczędnościowe". Omawiamy w nim szczegółowo parametry konta i możliwości zysku.

Otwórz Nest Konto w promocji Nest Kieszonkowe »»

Premia: 50 zł wypłacane co kwartał

Jeśli spełnisz warunki promocji, otrzymasz 50 zł na koniec każdego kwartału. W ujęciu rocznym do zgarnięcia jest 200 zł.

Według regulaminu pierwszy okres kwartalny zaczyna się od miesiąca, w którym nastąpi pierwszy wpływ świadczenia 500 Plus na konto. Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego.

Otwórz Nest Konto w promocji Nest Kieszonkowe »»

Kto może skorzystać z promocji Nest Kieszonkowe?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku – w tej kwestii nie istnieją żadne ograniczenia.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych (w tym przypadku wymagane są wpływy na konto w wysokości 6000 zł oraz realizacja pełnej składki ZUS przynajmniej w jednym okresie kwartalnym).

Otwórz Nest Konto w promocji Nest Kieszonkowe »»

Nest Konto – parametry rachunku

Czy opłaca się założyć Nest Konto tylko po to, aby otrzymać 200 zł premii w ciągu roku? Oczywiście!

Nest Konto jest w pełni darmowe – od kilku miesięcy niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu kont osobistych. Nie płacimy nic za prowadzenie konta, przelewy internetowe, ani za wydanie karty bankowej. Karta pozbawiona jest również jakichkolwiek miesięcznych bądź rocznych opłat. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Więcej na temat Nest Konta dowiesz się TUTAJ.

Korzystne produkty oszczędnościowe w Nest Banku

Nest Bank oferuje swoim klientom mnóstwo opłacalnych produktów oszczędnościowych. Aby mieć do nich dostęp konieczne jest jednak posiadanie Nest Konta.

Dzięki założeniu konta zyskujesz dostęp do Lokaty z Kontem, oprocentowanej do 2,3%, a także Lokaty Lojalnej, oprocentowanej aż do 2,6%. Dodatkowo, jeśli jesteś nowym klientem banku, możesz założyć Lokatę Witaj 3- lub 6-miesięczny depozyt z wyjątkowym oprocentowaniem w wysokości aż 4%.

Nest Kieszonkowe – warto skorzystać!

Promocja w Nest Banku ma przede wszystkim na celu zachęcenie rodziców do odkładania pieniędzy na przyszłość dzieci. Warunki, które należy spełnić, aby otrzymać premię, są minimalne, za to korzyści z założenia Nest Konta jest wiele. Darmowe konto w banku, 200 zł premii, wyjątkowo opłacalne rodzinne konto oszczędnościowe oraz wysoko oprocentowane lokaty – naprawdę warto skorzystać!

Otwórz Nest Konto w promocji Nest Kieszonkowe »»


Przypominamy: jeśli otrzymujesz świadczenie 500 Plus, pamiętaj, że wniosek należy odnawiać co roku. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Program Rodzina 500 Plus – nowe wnioski od 1 sierpnia".

Czy 500 Plus wpływa na zdolność kredytową? Jak pomaga polskim rodzinom wyjść z długów? Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: "500 Plus pomaga wyjść z długów".


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
3993 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
9317 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
5324 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.