DORADCA KLIENTA

300 ZŁ CASHBACKU ZA ZAŁOŻENIE BEZPŁATNEJ KARTY W CITIBANKU

16 KWIETNIA 2018

W nowej promocji Citibanku założenie bezpłatnej karty kredytowej premiowane jest wyjątkową nagrodą. Jest nią 300 zł cashbacku! Oferta dostępna jest dla wszystkich nowych klientów banku. Co robić, aby zdobyć nagrodę? Poznaj warunki promocji - są wyjątkowo proste do spełnienia!

300 zl cashbacku za zalozenie bezplatnej karty kredytowej w citibanku

300 zł cashbacku za założenie karty

W promocji Citibanku za założenie bezpłatnej karty kredytowej zyskasz 300 zł cashbacku. Oferta obowiązuje aż do 23 maja 2018 roku.

Warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia, a skorzystać z niej może każdy, kto w ostatnim czasie nie posiadał karty kredytowej w Citibanku.

Jak skorzystać z promocji?

Krok 1: Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji (znajdziesz go TUTAJ).

Po wysłaniu formularza oddzwoni do nas doradca banku i przeprowadzi nas przez proces zakładania karty kredytowej. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego, najczęściej wystarczy np. wyciąg z konta.

Wypełniając wniosek musimy jednak pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych – tylko pod tym warunkiem organizator promocji będzie miał odpowiednie uprawnienia, aby przekazać nam nagrodę.

Czas na złożenie wniosku mamy do 23 maja 2018 roku.

Krok 2: Karta zostanie nam dostarczona przez kuriera, wraz z umową do podpisu. Po jej otrzymaniu należy zalogować się do bankowości internetowej (mamy na to czas do końca drugiego miesiąca od otrzymania karty, ale najlepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ zalogowanie się stanowi warunek otrzymania nagrody).

Krok 3: Ostatni krok, aby otrzymać nagrodę, to wykonanie 10 transakcji kartą kredytową – 5 w pierwszym miesiącu od daty zawarcia umowy i 5 w drugim miesiącu.

Nagroda: Po spełnieniu warunków, w kolejnym miesiącu, otrzymamy 300 zł zasilenia na karcie kredytowej. Pieniądze nie będą oczywiście objęte oprocentowaniem, za skorzystanie z nich nie zostaną więc naliczone odsetki. Możemy je wykorzystać np. podczas płatności bezgotówkowej w sklepie.


Sprawdź szczegóły promocji!


Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji, należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Konieczne jest również spełnienie kilku warunków:

  • wiek: minimum 21 lat,

  • dochód netto: minimum 1200 zł,

  • zatrudnienie w obecnej firmie: minimum od 3 miesięcy.


Dokładne informacje i formularz kontaktowy znajdziesz na stronie promocji.


Karta kredytowa w Citibanku - co warto wiedzieć?

Citibank oferuje swoim klientom różne karty kredytowe, jednak najkorzystniejszą jest karta Citi Simplicity. Dlaczego? Ponieważ jest zupełnie darmowa. Karta pozbawiona jest opłat rocznych i miesięcznych. Jedyne koszta, jakie możemy ponieść, związane są z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak np. usługa CitiPhone. Wystarczy, że podczas rozmowy z konsultantem zrezygnujesz z dodatkowych, płatnych usług, a nie poniesiesz żadnych opłat w związku z kartą.

Co jednak z oprocentowaniem? Aby uniknąć płacenia odsetek, wystarczy spłacać zadłużenie na karcie kredytowej w czasie trwania tzw. okresu bezodsetkowego. Jego długość określona zostanie w umowie. Jeśli w tym czasie uregulujesz zadłużenie, nie zostaną naliczone żadne odsetki - oddasz tyle, ile pożyczyłeś. Co więcej, jeśli dopuścisz się opóźnienia w spłacie długu, bank może odmówić przyznania Ci nagrody.

Czy to się opłaca?

Biorąc pod uwagę nagrodę, jaką jest 300 zł cashbacku, naprawdę warto zainteresować się promocją Citibanku.

Warunki promocji są proste do spełnienia - wystarczy wykonać 5 transakcji kartą w pierwszym i 5 w drugim miesiącu od zawarcia umowy. Wystarczy, że uregulujesz zadłużenie w trakcie okresu bezodsetkowego, a skorzystanie z promocji nie będzie Cię nic kosztować.

Jak widać, jeśli tylko skorzystać z promocji z głową - można tylko i wyłącznie zarobić.


Wszelkie informacje na temat promocji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.


Jeśli postawimy na kartę kredytową Citi Simplicity, możemy tylko zyskać: karta pozbawiona jest opłat, regulowanie zadłużenia w trakcie okresu bezodsetkowego pozwoli uniknąć wszelkich kosztów, a po spełnieniu prostych warunków promocji otrzymamy 300 zł. Citibank promuje karty kredytowe na wiele sposobów. W innych promocjach do zdobycia są: 500 zł do wydania w Biedronce, 300 zł do wydania na Allegro, smartfon LG K4. Warto pamiętać, że możemy wziąć udział tylko w jednej z nich, ponieważ oferty skierowane są do nowych klientów.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy, co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5271 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12299 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7028 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.