DORADCA KLIENTA

300 ZŁ DO WYDANIA W BIEDRONCE ZA ZAŁOŻENIE BEZPŁATNEJ KARTY

13 MARCA 2018

W nowej promocji Citibanku za założenie karty kredytowej możemy otrzymać voucher o wartości 300 zł do wydania w Biedronce. Co więcej, karta kredytowa jest całkowicie pozbawiona opłat. Jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć nagrodę? Sprawdź, dopóki promocja jest aktualna!

promocja citibank 300 zł do wydania w biedronce

Jak skorzystać z promocji?


Krok 1:

Aby skorzystać z promocji, przede wszystkim należy wypełnić formularz na stronie Citibanku (formularz znajdziesz TUTAJ). Konieczne jest podanie następujących danych: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer PESEL. Po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas doradca banku. Pomoże nam on złożyć wniosek o kartę kredytową (wniosek składamy za pośrednictwem internetu na specjalnej, dedykowanej stronie promocji - nie możemy w tym celu udać się do siedziby banku).

Doradca poinformuje nas również o tym, jakie dodatkowe dokumenty musimy przedstawić, aby otrzymać kartę. W większości przypadków konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego, najczęściej po prostu wyciągu z konta.

Przejdź do formularza na stronie Citibanku>>

Uwaga: promocja trwa do 9 kwietnia 2018 roku.


Krok 2:

To bardzo ważne, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgody marketingowe: zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeśli nie zaznaczymy zgód, nie będziemy mogli wziąć udziału w promocji (są one wymagane do kontaktów z bankiem).


Krok 3:

Po otrzymaniu karty kredytowej należy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online (lub aplikacji Citi Mobile). To właśnie za pośrednictwem bankowości internetowej bank poinformuje nam o przyznaniu vouchera do Biedronki.


Krok 4:

Teraz czas na spełnienie warunków, dzięki którym otrzymamy premię.

Aby otrzymać pieniądze, należy wykonać 10 transakcji kartą w dwóch następujących po sobie miesiącach: 5 w jednym, a 5 w drugim miesiącu. Płatności bezgotówkowych należy dokonać najpóźniej do drugiego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy. Jeśli więc kartę otrzymamy w marcu, pierwsze 5 transakcji powinniśmy wykonać do końca kwietnia, a drugie 5 - do końca maja.


300 zł do wydania w Biedronce:

Po spełnieniu powyższych warunków bank wypłaci nam premię w postaci vouchera do Biedronki o wartości 300 zł. Nagroda zostanie przyznana w serwisie bankowości internetowej, natomiast voucher zostanie wysłany w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Przejdź do formularza na stronie Citibanku>>

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wiadomo, promocje bankowe rządzą się pewnymi prawami – nie są przeznaczone dla wszystkich klientów. Kto w takim razie może skorzystać z promocji Citibanku?

W tym przypadku warunek jest prosty: możemy skorzystać z promocji, jeśli w ostatnim czasie nie posiadaliśmy karty kredytowej w Citibanku.

Konkretnie, skorzystamy z oferty, jeśli nie posiadaliśmy głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku.

Odwiedź stronę promocji i dowiedz się więcej>>

Oprócz tego konieczne jest spełnienie wymagań wiekowych i dochodowych, które jednak nie są wygórowane:

wiek: minimum 21 lat

dochód netto: minimum 1200 zł

zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące

Wymagania dla firm to:

wiek: minimum 21 lat

działalność gospodarcza minimum 2 lata

Odwiedź stronę promocji i dowiedz się więcej>>

Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?

Choć może się wydawać, że 300 zł do wydania w Biedronce to niewiele, skoro aby je otrzymać, musimy założyć kartę kredytową, a te są przecież drogie, to... nic bardziej mylnego. Okazuje się, że promocja nie musi nas nic kosztować, wystarczy odpowiednio z niej skorzystać.

W Citibanku znajdziemy kilka kart kredytowych, jednak karta Citi Simplicity jest darmowa. Nie zapłacimy za nią ani opłaty miesięcznej, ani rocznej. Płatne są dodatkowe bonusy, warto więc z nich zrezygnować, jeśli zależy nam na darmowej karcie. Od marca bank wprowadził też opłatę za naklejkę zbliżeniową oraz kartę dodatkową – jeśli te udogodnienia nie są dla nas konieczne, zrezygnujmy z nich podczas rozmowy z doradcą. Dzięki temu karta będzie w pełni darmowa.

Co jednak z opłatami za pożyczone pieniądze? Pamiętajmy o różnicy pomiędzy kartą kredytową, a debetową! Jeśli będziemy używać karty rozważnie, nic nie zapłacimy. Wystarczy zwrócić uwagę na to, ile trwa tzw. okres bezodsetkowy (może to być np. 30 dni od obciążenia karty). Jeśli spłacimy zadłużenie na karcie w tym okresie, nie zostaną naliczone żadne opłaty. Dzięki temu z karty będziemy korzystać za darmo.

Jeśli nie spłacimy zadłużenia w czasie okresu bezodsetkowego, zostanie ono oprocentowane (na stronie formularza dowiadujemy się, że RRSO wynosi 10,74%), a w przypadku zadłużenia nieuregulowanego terminowo bank ma prawo nie przyznać nam premii. Warto więc spłacić dług odpowiednio wcześniej i na promocji tylko skorzystać.

Odwiedź stronę promocji i dowiedz się więcej>>

Czy to się opłaca?

Na promocji możemy tylko skorzystać, ale pod jednym warunkiem. Warunkiem jest spłacenie zadłużenia na karcie w trakcie trwania okresu bezodsetkowego. Wtedy nie zostaną nam naliczone odsetki.

Jeśli oprócz tego zrezygnujemy z wszystkich dodatków do karty, takich jak naklejka zbliżeniowa czy dodatkowa karta, nie poniesiemy opłat za posiadanie karty. To ważne, aby wybierając kartę postawić na Citi Simplicity - tylko w przypadku tej karty nie poniesiemy opłat rocznych ani miesięcznych.

Jeżeli zadbamy o te warunki, nie poniesiemy żadnych kosztów w związku z promocją, za to otrzymamy 300 zł do wydania w Biedronce. Wystarczy więc podejść do promocji z głową, a okaże się dla nas naprawdę opłacalna!


W ubiegłym roku podobna promocja Citibanku cieszyła się tak ogromnym powodzeniem, że doradcy nie nadążali z oddzwanianiem do klientów. Jak będzie tym razem? Warunki są proste do spełnienia – darmowa karta, do wykonania 10 transakcji bez limitu wydatków. A 300 zł to naprawdę opłacalna nagroda. Warto skorzystać!


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

 

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
3993 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
9317 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
5324 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.