DORADCA KLIENTA

ZAŁÓŻ BEZPŁATNĄ KARTĘ I OTRZYMAJ 400 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO!

30 SIERPNIA 2017

Citibank przedstawił pod koniec wakacji bardzo ciekawą promocję: bon w wysokości 400 zł do wydania na Allegro za założenie darmowej karty kredytowej. Oferta dostępna jest tylko online, a warunki, które należy spełnić, są minimalne. Jak w takim razie otrzymać nagrodę za założenie karty kredytowej? Sprawdź szczegóły promocji!

Załóż darmową kartę kredytową i otrzymaj 400 zł do wydania na Allegro!

W jaki sposób skorzystać z promocji?

Od uzyskania 400 zł do wydania na Allegro dzielą Cię tylko 3 kroki.

Krok 1: Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwoni do Ciebie doradca banku w celu sporządzenia umowy.

Krok 2: Po otrzymaniu karty zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy.

Krok 3: Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy.


Pamiętaj, że promocja dostępna jest tylko w internecie. Nie idź do placówki banku – wypełnij formularz kontaktowy, a oddzwoni do Ciebie doradca Citibanku. Umowę do podpisania przyniesie Ci kurier.Po wykonaniu tych 3 kroków voucher będzie Twój. Otrzymasz go w kolejnym miesiącu – wypatruj odpowiedniej wiadomości w bankowości internetowej.

Przejdź na stronę promocji! »»

Warunki promocji w Citibanku

Jakie są warunki promocji? Jest ona skierowana do nowych klientów banku. W związku z tym nie mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową w Citibanku.

Bank wymaga również spełnienia kilku dodatkowych warunków. Aby skorzystać z promocji, należy spełnić następujące wymagania:

wiek: minimum 21 lat, dochód netto: minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie: minimum 3 miesiące.

Promocja trwa do końca stycznia 2018 roku. Oznacza to, ze najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku należy wypełnić formularz na stronie promocji. Czasu na skorzystanie z oferty jest dużo, warto jednak zrobić to jak najszybciej.

Przejdź na stronę promocji! »»

Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?

karta citi simplicity

źródło zdjęcia: www.online.citibank.pl

Aby otrzymać 400 zł do wydania na Allegro, należy założyć dowolną kartę kredytową w Citibanku. Najbardziej jednak opłaca się wyrobić kartę Citi Simplicity. Dlaczego? Ponieważ jest darmowa.

Bank nie pobiera za nią żadnych opłat: ani miesięcznych, ani rocznych. Użytkownik otrzymuje również bezpłatne powiadomienia SMS, które informują o dokonanych transakcjach i limicie zadłużenia. Jeśli tylko spłacisz zadłużenia na karcie na czas, nie zapłacisz za nią ani grosza.

Przejdź na stronę promocji! »»

Warto skorzystać!

Promocja w Citibanku jest wyjątkowo korzystna. Warunki, które należy spełnić, aby otrzymać 400 zł do wydania na Allegro – minimalne. Jeśli tylko skorzystasz z karty kredytowej rozsądnie, nie zapłacisz za nią ani grosza, za to trafi do Ciebie 400 zł nagrody. Polecamy!

Przejdź na stronę promocji! »»Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
3912 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
9128 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
5216 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.