DORADCA KLIENTA

LOTERIA VISA: WYGRAJ WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ

18 KWIETNIA 2018

Posiadacze kart Visa mają okazję wziąć udział w wyjątkowej loterii, w której nagrodą główną jest wyjazd na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018. Co robić, aby wziąć udział w loterii? Co jeszcze można wygrać?

loteria visa - wygraj wyjazd na mistrzostwa swiata w pilce noznej

Loteria Visa – wyjedź na Mistrzostwa Świata!

Jeśli marzysz o wyjeździe na mecz Polski na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej – Loteria FIFA 2018 to strzał w dziesiątkę! Nagrodę stanowi wyjazd dla dwóch osób na mecz Polska – Senegal. W ramach nagrody zagwarantowane są 3 noce w luksusowym hotelu w Moskwie dla dwojga (w dniach 19.06-22.-06), przelot w obie strony na trasie Warszawa-Moskwa oraz dwa bilety na mecz.

Uwaga: do wygrania są aż 42 pakiety wyjazdowe!

Jak wziąć udział w loterii?

W celu wzięcia udziału w loterii należy zarejestrować się na stronie promocji. Pamiętajmy przy tym, by zaakceptować regulamin i zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia loterii.

Po zarejestrowaniu otrzymamy wiadomość e-mail oraz SMS potrzebną do aktywacji konta.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy wykonywać transakcje kartą Visa w terminie od 29.03 (godz. 12:00) do 9.05 (godz. 23:59). Jeśli wartość transakcji wyniesie min. 5 zł, będziemy mogli zgłosić ją do loterii.

Co ważne: każdą transakcję musimy zgłosić dokładnie w dniu jej wykonania.

Zgodnie z regulaminem wymagane jest zachowanie potwierdzeń wszystkich transakcji (wydruków z terminala). Możemy jednak przedstawić również wydruk z bankowości internetowej.

Jak działa loteria?

Losowania nagród odbywają się co tydzień, a biorą w nich udział zarejestrowane transakcji wykonane w ciągu ostatnich 7 dni.

Losowania odbędą się w następujących terminach:

5.04, 12.04, 19.04, 26.04, 7.05 (zamiast 3.05), 10.05.

W każdym z nich losowanych będzie 7 pakietów wyjazdowych o wartości 64 051 zł oraz nagrody pocieszenia – każdorazowo 35 koszulek kibica wraz z kartą przedpłaconą Visa.

Nagroda główna i nagrody pocieszenia

Nagrodę główną stanowi pakiet wyjazdowy na Mistrzostwa Świata o wartości 64 051 zł. W jego skład wchodzą:

 • przelot na trasie Warszawa – Moskwa
 • 3 noce w luksusowym hotelu w Moskwie w pokoju deluxe
 • codzienne śniadania
 • transport na lotnisko i stadion
 • bilet na mecz Polska-Senegal: FIFA Cat 1 Match
 • karta przedpłacona Visa
 • gadżety kibica

W każdym z 6 losowań losowanych będzie 7 takich pakietów.

Dodatkowo możemy też liczyć na nagrody pocieszenia:

 • 35 koszulek kibica zaprojektowanych przez duet Paprocki&Brzozowski
 • karty przedpłacone doładowane na wartość 250 euro

W ramach loterii możemy wygrać jedną nagrodę główną i jedną nagrodę dodatkową.

O otrzymaniu nagrody zostaniemy poinformowani za pośrednictwem wiadomości e-mail i SMS w ciągu dwóch dni roboczych od losowania.

Kto może wziąć udział w loterii?

W loterii mogą wziąć udział posiadacze karty Visa w jednym z banków krajowych, którzy ukończyli 18 lat. Możemy wziąć w niej udział również jeśli ukończyliśmy 16 lat i nasi ustawowi przedstawiciele wyrazili na to zgodę.


Formularz zgłoszeniowy i regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.


Karta Visa

Chcesz wziąć udział w loterii, jednak nie posiadasz karty Visa? Najlepszym rozwiązaniem jest założenie darmowego konta osobistego, do którego dedykowana jest karta Visa. Takie rozwiązanie oferują następujące banki:

 • Nest Bank – Nest Konto, które jest w pełni darmowe
 • WBK Bank Zachodni – Konto Jakie Chcę (zapłacimy jedynie za ewentualną wypłatę z bankomatów innych niż banku BZ WBK)
 • Envelo Bank – Envelo Konto (zapłacić możemy jedynie opłatę miesięczną za kartę, chyba że wykonamy przelewy na łączną kwotę 1000 zł)

Interesuje Cię więcej możliwości? Odwiedź naszą porównywarkę kont osobistych. Znajdziesz w niej informacje na temat warunków każdego w rachunków oraz tego, jaka karta przyznawana jest przez bank.

Możesz również poszukać promocji bankowej, w której za założenie konta osobistego wraz z kartą Visa otrzymasz dodatkową nagrodę, np. w postaci vouchera. Jedną z takich promocji jest 150 zł do wydania w sklepie Zalando za założenie Konta 360 w banku Millennium. Taki voucher to doskonały prezent urodzinowy dla bliskiej osoby.

Jeśli posiadasz kartę Mastercard, możesz również wziąć udział w Loterii Mastercard! Do wygrania jest pakiet wyjazdowy na finał Ligi Mistrzów w Kijowie. Więcej informacji znajdziesz w artykule: „Loteria Mastercard: wygraj wyjazd na finał Ligi Mistrzów!”.

Czy to się opłaca?

Nie ma co do tego wątpliwości! Jeśli posiadasz kartę Visa, płać w sklepach kartą i zadbaj o to, by zachować potwierdzenie z terminala. Pamiętaj, by każdą transakcję rejestrować na stronie w dniu jej wykonania.

Jeśli nie posiadasz karty, a chcesz wziąć udział w loterii, załóż darmowe konto (najkorzystniejsze jest Nest Konto w Nest Banku) lub skorzystaj z promocji bankowej i zyskuj podwójnie. Pamiętaj jednak, by w przypadku udziału w kilku promocjach jednocześnie zapanowań nad spełnieniem wszelkich warunków ofert i bezpłatności kont – łatwo się w tym pogubić.


Jeśli marzy Ci się wyjazd na mecz Polski w Mistrzostwach Świata 2018, nie czekaj – wykonuj transakcje kartą Visa na kwotę co najmniej 5 zł i rejestruj wszystkie na stronie promocji. Warto skorzystać i spróbować szczęścia w loterii!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy, co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5640 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
13160 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7520 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.