O nas

O NAS

PORÓWNYWARKA FINANSOWA

Confronter to nie tylko nowoczesna porównywarka finansowa, dzięki której szybko i bezpłatnie porównasz najlepszy kredyt, konto, ubezpieczenie, lokatę czy platformę inwestycyjną na rynku forex.

PRAKTYCZNE ARTYKUŁY

Confronter to również baza wiedzy, tworzona przy współpracy ze specjalistami, która pomoże Ci rozwikłać nie jedną wątpliwość ze świata finansów.

BIURA KREDYTOWE

Tym z Państwa, którym porównanie kredytu czy pożyczki za pomocą internetowej porównywarki nie wystarcza, wychodzimy naprzeciw. Zapraszamy do naszych biur kredytowych, znaleźć nas można zarówno w Rybniku, jak i we Wrocławiu.
Szczegóły w zakładce KONTAKT

BAZA WIEDZY

Wierzymy, że drobne zmiany przyczyniają się do spektakularnych efektów, dlatego pracujemy nad cyklem krótkich, ale bardzo praktycznych artykułów dotyczących oszczędzania. Mamy nadzieję, że tematyka ta połączy wiele osób i wspólnie stworzymy projekt, reperujący domowe budżety.

7 WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJE SIĘ NASZ ZESPÓŁ

ZAANGAŻOWANIE

SKUTECZNOŚĆ

ROZWÓJ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

SPRAWIEDLIWOŚĆ

ODWAGA

POZYTYWNE NASTAWIENIE

 

Misja

Naszą misją jest edukacja finansowa Polaków, po to by sprawniej poruszali się wśród wielu ofert bankowych, by mogli świadomie podejmować swoje decyzje, a dzięki temu spełniali swoje marzenia! Pragniemy dostarczać Państwu najbardziej wiarygodne dane dotyczące produktów finansowych i rzucać światło na te naprawdę godne polecenia. Wierzymy, że dzięki nam Polacy zyskają więcej wolnego czasu, a ten wykorzystają w sposób najbardziej właściwy.

 

Wizja

Pragniemy stać się portalem, który będzie Państwa naturalnym wyborem w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące finansów. Portalem, do którego z chęcią Państwo powrócą, by przeczytać kolejną nowinkę lub poradę. Wiemy, że przed nami ogromne wyzwanie, ale wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy, stawianiu na rozwój osobisty i silnej motywacji do działania, jesteśmy w stanie to osiągnąć!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
3912 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
9128 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
5216 zadowolonych Klientów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI ZE ŚWIATA FINANSÓW!

Wyrażam zgodę na newsletter
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.