CONFRONTER
TO NIE TYLKO
PORÓWNYWARKA
FINANSOWA

SPRAWDŹ

OBSZARY DZIAŁANIA

Porównywarka finansowa

Porównywarka finansowa

Confronter to nowoczesna porównywarka finansowa, dzięki której można szybko i bezpłatnie porównać dostępne na rynku oferty finansowe. Codziennie aktualizujemy dane na stronie, by prezentować naszym Użytkownikom aktualne oferty.

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Confronter to również baza wiedzy, tworzona we współpracy ze specjalistami w zakresie finansów. Na naszym blogu znaleźć można rozbudowane artykuły odpowiadające na pytania Użytkowników, rankingi finansowe oraz cykle poświęcone sposobom oszczędzania, zarządzania budżetem domowym oraz rozliczeniom podatkowym.

Współpraca z instytucjami finansowymi

Współpraca z instytucjami
finansowymi

Zajmujemy się również marketingiem efektywnościowym, prowadząc setki kampanii internetowych nastawionych na pozyskanie zainteresowanych konkretnymi ofertami klientów dla naszych Kontrahentów.

PoZnajomosci.pl

PoZnajomosci.pl

 
PoZnajomosci.pl to nasz najnowszy projekt. Bezpośrednio wspomaga Użytkowników w oszczędzaniu podczas zakupów internetowych dzięki systemowi typu cashback.

WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ W CODZIENNEJ PRACY

 

Wytrwale dążymy do realizacji celów

Zawsze stawiamy sobie ambitne cele, do których wytrwale dążymy. Nie poddajemy się, kiedy na drodze do ich realizacji pojawiają się nowe wyzwania. Działamy w oparciu o konkretne plany, których zasadność regularnie weryfikujemy.
 

Odpowiedzialnie podchodzimy do obowiązków

Wszyscy pracownicy Confrontera mają jasno określone cele i są odpowiedzialni za ich realizację. Odpowiadamy za sukcesy i zaniechania. Jesteśmy świadomi konsekwencji naszych działań.
 

Stawiamy na rozwój

Rozwój, wprowadzanie zmian i opracowywanie nowych technologii są ważnymi elementami strategii firmy. Stale dążymy do usprawniania procesów, zwiększenia świadomości marki oraz kompetencji pracowników. Dążymy do biznesowej doskonałości. Wierzymy, że tylko takie podejście pozwoli nam osiągnąć wyznaczone cele zawodowe i osobiste.

Razem pracujemy, razem się bawimy

 
Staramy się, by Confronter był miejscem pracy, które inspiruje do ciągłego rozwoju. Dbamy jednak o zachowanie proporcji pomiędzy pracą a czasem wolnym, organizując eventy, w których każdy pracownik może wziąć udział.

Jesteśmy skuteczni

 
Przed podjęciem działań wyznaczamy sobie mierzalne cele. To pozwala nam zmaksymalizować ich skuteczność oraz szybko się rozwijać.

Gramy do jednej bramki

 
Zgrany zespół jest naszą przewagą. Wszystkie działy mają świadomość kierunku, w jakim zmierza firma i dokładają wszelkich starań, by wyznaczone cele zostały zrealizowane. Pracujemy razem i pomagamy sobie nawzajem. Zaangażowanie i współpraca to dla nas przyjemność dnia codziennego.
 

Brak wiedzy nie jest usprawiedliwieniem

Wszystkie decyzje podejmujemy na podstawie danych, ich szczegółowej analizy oraz wieloletnich doświadczeń. Nie działamy pochopnie, mając każdorazowo na uwadze konsekwencje i korzyści z podejmowanych kroków biznesowych. Obserwujemy zmiany na rynku i stale się go uczymy.
Misja firmy

MISJA

Każdego dnia tworzymy rozwiązania marketingu efektywnościowego. Wierzymy, że wzrost jednej firmy jest w stanie zmienić lokalną społeczność. Budując rozwijający się, wykorzystujący nowe technologie zespół, zmieniamy świat.

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10842 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
25298 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14456 zadowolonych Klientów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI ZE ŚWIATA FINANSÓW!

Wyrażam zgodę na newsletter