PRAKTYKI

Jako firma stale rozwijająca się i otwarta na wyzwania, wierzymy w ludzi ambitnych i młodych. Z myślą o nich stworzyliśmy ofertę praktyk, które nie polegają na parzeniu kawy i kserowaniu dokumentów :) Nasi praktykanci są pełnoprawnymi członkami zespołu, a wielu z nich po praktykach nawiązuje z nami dalszą współpracę.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Odbywając praktyki w naszej firmie, przede wszystkim zyskujesz cenne doświadczenie zawodowe, które może zadecydować o tym, czy w przyszłości znajdziesz swoją wymarzoną pracę. Będziesz mieć okazję do zweryfikowania własnych kompetencji i poznania swoich mocnych stron. Doświadczysz odpowiedzialności za powierzone zadania, a współpracując z naszymi specjalistami nabierzesz cennego doświadczenia zawodowego i poznasz tajniki wybranej przez Ciebie branży. To doskonały start w dorosłość i życie zawodowe. Możesz mieć pewność, że nie będziesz się u nas nudzić. W firmie Confronter zdobędziesz doświadczenie, poznasz ciekawych ludzi i zyskasz szansę na lepszy start w przyszłość!

  • Praktyki odbywają się w Gliwicach i trwają od kilku tygodni do kilku miesięcy.
  • Odbyć je mogą zarówno studenci i absolwenci szkół wyższych, jak i uczniowie szkół policealnych.
  • Mogą być realizowane w pełnym wymiarze czasu pracy oraz w wybrane dni tygodnia, w zależności od Twojej dyspozycyjności.

PROCES REKRUTACJI

Zapraszamy przede wszystkim studentów finansów, bankowości, matematyki, informatyki, marketingu oraz zarządzania i administracji. Wybrane osoby, spełniające wymagania określone w ogłoszeniu, zostaną zaproszone na spotkanie z kierownikiem działu, do którego poszukujemy praktykantów.

Jeśli obecnie nie ma interesujących Cię ofert, skontaktuj się z naszym działem personalnym rekrutacja@confronter.pl i dowiedz się, czy istnieje możliwość odbycia praktyk w najbliższym czasie. Pracownik działu personalnego przekaże Ci informacje na temat aktualnych możliwości.

NASZE DZIAŁY

Dział Księgowości

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Dział IT

DZIAŁ IT

Dział Personalny

DZIAŁ PERSONALNY

Dział Marketingu

DZIAŁ MARKETINGU

Call Center

CALL CENTER

Dział Administracji

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Biuro Kredytowe

BIURO KREDYTOWE

OPINIE NASZYCH PRAKTYKANTÓW

Łukasz
Łukasz, Dział Marketingu

W Confronterze odbyłem miesięczne praktyki i był to okres bardzo intensywnej nauki i nabierania cennego doświadczenia zawodowego. Trafiłem pod skrzydła kompetentnych ludzi zajmujących się marketingiem i pod ich nadzorem uczestniczyłem w reklamowych działaniach firmy. Ponieważ cenię sobie niezależność, bardzo podobał mi się fakt, iż wielokrotnie dostawałem "zielone światło" na własne inicjatywy. Opiekun praktyk był dla mnie bardzo wyrozumiały i zapewniał mi sporą dawkę samodzielności, przy jednoczesnym szkoleniu mnie i zapoznawaniu z tajnikami branżowymi. Aktualnie jestem młodszym specjalistą ds. marketingu i z czystym sumieniem mogę polecić praktyki w naszej firmie. To bardzo dobrze spożytkowany czas, kiedy mogłem połączyć wiedzę wyniesioną ze studiów z praktyką biznesową.

Kasia
Kasia, Dział Personalny

Jeszcze jakiś czas temu nie wiedziałam o istnieniu tej firmy. Złożyłam aplikację na staż - w celu zdobycia doświadczenia i pogłębienia swojej wiedzy. Pierwsze wrażenie - rozmowa rekrutacyjna - spotkałam się z niezwykłą serdecznością oraz profesjonalizmem. Już podczas rozmowy pomyślałam, jak wiele możliwości i nowych horyzontów może otworzyć przede mną praca w tej firmie. Pozytywny efekt rekrutacji nie tylko zwiększył szansę na rozwój, ale dodał mi wiary w siebie i własne możliwości. Mój opiekun pozwolił mi realizować zadania samodzielnie, co pomogło mi nauczyć się organizować swój czas pracy. W tak miłej atmosferze, zgranym i młodym zespole zawsze można liczyć na wsparcie i pomocną dłoń. Teraz, będąc już pracownikiem i mając możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez firmę, wiem, że to była bardzo dobra decyzja, ponieważ mogę realizować zamierzone cele. Nie tylko mam świadomość istnienia firmy Confronter, ale aktualnie jest ona dla mnie filarem sukcesu.

Gosia
Gosia, Dział Finansowy

Rozpoczynając niespełna półtora roku temu wakacyjne praktyki w spółce Confronter, nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłam, że tak bardzo wpłyną na moje życie. Praktyki bardzo szybko przerodziły się w pracę. Obawiałam się, że studia dzienne (byłam wówczas studentką ostatniego roku) mogą kolidować z obowiązkami zawodowymi, jednak ogromne zrozumienie, wsparcie oraz życzliwość mojego szefostwa sprawiły, że ten bardzo intensywny rok był jednym z najbadziej wyjątkowych. Od ponad roku każdego dnia uczę się i zdobywam wspaniałe doświadczenie, pracując w niesamowicie przyjaznej atmosferze. Aktualnie pracuję na stanowisku, o którym jeszcze rok temu tylko nieśmiało marzyłam, a szkolenia, w których mam możliwość uczestniczyć dzięki spółce Confronter, dają mi bezcenne poczucie ciągłego rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem u nas praktyki zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki "Kariera" w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami praktyk.

Czekamy na wiadomość od Ciebie rekrutacja@confronter.pl

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
4791 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
11179 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
6388 zadowolonych Klientów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI ZE ŚWIATA FINANSÓW!

Wyrażam zgodę na newsletter
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.