AKTUALNOŚCI

PRODUKTY BANKOWE NA EURO 2016

14 CZERWCA 2016

W zeszły piątek we Francji (10 czerwca 2016) rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To wydarzenie na szeroką skalę, w którym udział biorą miliony kibiców oraz doskonały czas dla banków na zaprezentowanie sezonowych produktów, stworzonych właśnie z okazji Euro 2016. Sprawdźcie.

produkty bankowe euro

Polacy kibicują najbardziej!

Według badań przeprowadzonych dla Grupy ING przez IPSOS, spośród 13 krajów to właśnie Polska kibicuje najbardziej. Dlaczego? Okazało się, że aż 42% Polaków byłoby skłonnych oddać 1% swoich rocznych dochodów za zdobycie przez Reprezentację tytułu Mistrzów Europy. Z kolei 33% polskich kibiców w zamian za ten tytuł chętnie zrezygnowałoby na miesiąc z telefonu a 63% zapłaciłoby za udział na żywo w meczu finałowym, gdyby znalazła się tam Polska. W porównaniu z innymi krajami są to naprawdę entuzjastyczne wyniki - tylko Turcja wypadła równie wysoko.

Polskie banki bardzo chętnie wykorzystały te informacje we własnych kampaniach i stworzyły ciekawe, promocyjne produkty z okazji Euro 2016. Przyjrzyjmy się im.

Alior Bank - Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Alior Bank, który jest oficjalnym sponsorem naszej kadry narodowej, ma do zaoferowania szeroką gamę produktów bankowych, stworzonych właśnie z myślą o kibicach. W ofercie specjalnej znaleźć można: Lokatę Kibica, Pożyczkę Kibica, Konto Wyższej Jakości i Kantor Walutowy.

Lokata Kibica zawierana jest na 160 dni i obejmuje ciekawy sposób podwyższania oprocentowania - według zdobytych przez Reprezentację Polską bramek! Podstawowe oprocentowanie wynosi 2% w skali roku, a dzięki golom na Euro 2016 - może wzrosnąć nawet do 3%.

Pożyczka Kibica to nawet 5 000 zł na rok. Jej promocyjne oprocentowanie wynosi 0% a prowizja to zaledwie 5%.

Konto Wyższej Jakości, to darmowe konto i możliwość bezpłatnego wypłacania pieniędzy w kraju i za granicą. Pomimo piłkarskiej okazji, klienci, którzy założą te konto, będą z niego korzystać na tych samych warunkach przez kolejne 5 lat, a nie tylko podczas trwania Mistrzostw Europy.

Kantor Walutowy online pozwala zyskać na każdej wymianie w dniach meczów Reprezentacji Polski. Spread na EUR/PLN niższy aż o 50%. Dodatkowo zwrot 10 EUR dla nowych klientów Alior Bank.

Na każdego klienta czekają również piłkarskie gadżety i zakulisowe nagrania wideo. Więcej informacji na stronie Alior Banku.youtube.com - aliortv

Lokata Piłkarska w Credit Agricole

Gorąca oferta Lokaty Piłkarskiej z oprocentowaniem 3,2% to doskonała okazja na wykorzystanie własnych oszczędności w celu ich pomnożenia. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci banku Credit Agricole. Jednak uwaga - trzeba się pośpieszyć, ponieważ promocja ważna jest do 15 czerwca, pod TYM formularzem. Do dnia 10 lipca należy założyć standardową lokatę terminową 90-dniową, aby bank podwyższył jej oprocentowanie do 3,2% Lokaty Piłkarskiej. Jest to oprocentowanie stałe, w skali roku, obowiązujące przez całe 3 miesiące trwania lokaty. Minimalna wartość lokaty to 1000 zł a maksymalna 10 000 zł.

Lokata Kibicujemy Razem Idea Bank

Idea Bank proponuje swoim klientom lokatę, która całkowicie odzwierciedla to, co dzieje się na mistrzowskiej murawie. Oprocentowanie wyniesie do 2,75% w skali roku, jeśli Polska Reprezentacja awansuje z fazy grupowej do kolejnej rundy rozgrywek. Kwota na lokacie to minimum 1 000 zł i maksimum aż 1 000 000 zł. Ponadto lokata zawierana jest na tyle dni, ile zostało do 30 czerwca 2016 i jest nieodnawialna.

Bądź z BLIKIEM 12 zawodnikiem

Bank Zachodni WBK z okazji Euro 2016 przygotował szeroką kampanię promocyjną, którą można zobaczyć na stronie: 12zawodnik.bzwbk.pl. Konkursy, gadżety, aktualności i nowinki z piłkarskich Mistrzostw Europy w jednym miejscu.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają i cały czas jest możliwość skorzystania z atrakcyjnych, promocyjnych ofert banków. Jeśli jesteś kibicem, sprawdź “piłkarskie” bankowe okazje. Jeśli natomiast rozgrywki sportowe Cię zupełnie nie interesują - i tak możesz skorzystać z tych produktów.

tekst: Elwira LocherKoniecznie zapisz się do naszego newslettera
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz, bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.