DORADCA KLIENTA

350 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA OSOBISTEGO W MBANKU

11 MAJA 2017

W kwietniu ruszyła kolejna promocja w mBanku. Za założenie konta osobistego możemy uzyskać nawet 350 zł premii, 4 bilety do kina, a także bony do Rossmanna. Sprawdź co zrobić, aby skorzystać z promocji.

Szczęśliwa kobieta - premia za założenie eKonta

300 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKiem

Promocja dla nowych klientów

Aby móc skorzystać z promocji, należy być nowym klientem banku. Okres karencji jest jednak wyjątkowo krótki: należy być osobą, która nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku po 1 czerwca 2016 roku.

Założenie konta

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy złożyć wniosek o założenie eKonta. Czas na złożenie wniosku mamy do końca maja. Konto możemy założyć przez internet, a następnie podpisać umowę, którą przywiezie nam kurier.

Zwrot za płatności kartą – warunki

Co należy zrobić, aby po założeniu konta otrzymać 300 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKiem?

  • W danym miesiącu dokonać transakcji kartą i BLIKiem na minimum 250 zł.
  • Zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł (nie może być to przelew z innego, własnego konta w mBanku)
  • Przynajmniej raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, przez kolejnych 6 miesięcy bank będzie zwracał nam co miesiąc 2% wartości transakcji wykonanych kartą i BLIKiem.

Miesięcznie możemy uzyskać maksymalnie 50 zł. Przez 6 miesięcy trwania promocji mamy więc szanse na odzyskanie aż 300 zł.

50 zł za polecenie

Oprócz 300 zł zwrotu za zakupy, możemy uzyskać również 50 zł za polecenie.

Co to oznacza? W tej sytuacji należy założyć konto korzystając z linku polecającego, a następnie wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy. Link polecający najlepiej zdobyć od znajomego, który posiada konto w mBanku. Wtedy korzyści będą po obu stronach: my otrzymamy dodatkowe 50 zł, a znajomy 100 zł za polecenie.

Nagroda za 5 przelewów

Jeśli po zawarciu umowy w ciągu 60 dni wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę, możemy liczyć na dodatkową nagrodę.

Jako transakcje bezgotówkowe rozumiane są nie tylko płatności kartą, ale również płatności internetowe oraz przelewy na konto w innym banku.

Aby odebrać nagrodę, do 15 czerwca 2017 musimy zarejestrować się na stronie promocji i wybrać, którą nagrodę chcemy otrzymać. Nagrody do wyboru to 100 zł w formie bonu do Rossmanna lub 4 bilety do kina Helios.

20 lipca pojawi się możliwość uzupełnienia swojego adresu e-mail, co musimy zrobić (do 27 lipca), aby otrzymać nagrodę.

Jeśli spełnimy warunki promocji, do 4 sierpnia otrzymamy nagrodę.

Należy wziąć pod uwagę fakt, iż promocja ma pulę 1000 nagród – jeśli pula zostanie wyczerpana, możliwość rejestracji zostanie zamknięta.

eKonto – parametry

eKonto jest darmowe, jeśli spełnimy kilka prostych warunków.

Otwarcie konta: 0 zł

Prowadzenie konta: 0 zł

Przelewy internetowe: 0 zł

Wypłaty z bankomatów: 0 zł (w kwocie powyżej 100 zł, w bankomatach Planet Cash, Euronet i BZ WBK). Wypłata mniejszych kwot obarczona jest prowizją w wysokości 1,30 zł. Wypłata gotówki z innych bankomatów obarczona jest prowizją w wysokości 7 zł.

Karta do konta: 0 zł (jeśli wykonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie). Inaczej opłata za kartę wynosi 4 zł miesięcznie.

Jeśli będziemy spełniać warunki promocji i starać się o nagrodę za 5 przelewów, warunek bezpłatności karty do konta będzie automatycznie spełniony.

eKonto znajduje się na wysokim miejscu w naszym rankingu kont osobistych.Dzięki założeniu eKonta w mBanku możemy w łatwy sposób uzyskać 300 zł zwrotu za zakupy oraz bon do Rossmana lub 4 bilety do kina. Dodatkowo, jeśli jesteśmy posiadaczami kodu polecającego, za założenie konta otrzymamy dodatkowe 50 zł. Opłaca się!Koniecznie zapisz się do naszego newslettera.
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
3912 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
9128 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
5216 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.