DORADCA KLIENTA

WYMARZONY PREZENT ŚLUBNY - TOP 5 PROPOZYCJI

14 SIERPNIA 2019

Wiemy, że wybierając się na ślub, wielu gości decyduje się na wręczenie parze młodej gotówki i symbolicznego upominku w postaci kwiatów lub wina, jeśli jednak chcesz postawić na coś bardziej oryginalnego, tak aby para młoda zapamiętała Twój prezent na długo, to skorzystaj z naszych propozycji wymarzonych prezentów ślubnych. Z całą pewnością dzięki poniższej liście znajdziesz inspirację!

wymarzony prezent slubny top 5

Album ze zdjęciami – najlepiej ręcznie wykonany

Wszystko, co zostało wykonane samodzielnie, pokazuje obdarowanemu, jak bardzo Ci na nim zależy. Wręczenie parze młodej albumu ze wspólnymi zdjęciami, który samodzielnie przygotowałeś, z całą pewnością będzie niezapomnianym upominkiem lub dodatkiem do prezentu.

Spersonalizowany, dopracowany album sprawdzi się szczególnie, jeśli obdarujesz nim bliskich przyjaciół. Pokażesz w nim wspólnie spędzone chwile, pamiątki, najważniejsze wspomnienia, a niezaprzeczalnie stanie się podarkiem, do którego panna młoda i pan młody chętnie będą wracali.

Stylowa zastawa stołowa lub sztućce

Zastawa stołowa i zestaw sztućców to jeden z klasyków ślubnych, który zawsze się przyda, szczególnie osobom budującym swoje wspólne gospodarstwo domowe. Stylowa zastawa stołowa i/lub sztućce to zawsze doskonały pomysł. Nowożeńcy zdobędą praktyczne wyposażenie swojej nowej kuchni i jednocześnie nie będą mieli problemu z ugoszczeniem pierwszych gości w swoich własnych czterech ścianach.

Ewentualną alternatywą mogą być również inne akcesoria kuchenne – naczynia żaroodporne, oryginalnie zdobione garnki lub stylowa solniczka i pieprzniczka.

Stojak na wino

Stojak zawierający w sobie kilkanaście butelek wina, najlepiej ręcznie zdobiony, będzie świetnym prezentem – szczególnie, że państwo młodzi często proszą gości weselnych o wino, zatem upominek będzie spójny. Aby stał się bardziej wyjątkowy, każdą butelkę możesz zaopatrzyć w osobną kartkę, na której znajdzie się informacja w ramach jakiej okazji powinna zostać wypita.

Weekend w SPA lub voucher na wycieczkę

Chociaż większość nowożeńców planuje swój miesiąc miodowy i zagraniczny wyjazd, to warto też dać Parze Młodej możliwość spędzenia miłych chwil w późniejszym terminie. Między innymi dlatego coraz popularniejsze stają się prezenty w formie voucherów na weekend spędzony w SPA lub kilkudniową wycieczkę, której termin i destynacja będzie wybrany zgodnie z upodobaniami pary młodej.

Pamiątkowa księga gości

Prezent podobny do albumu ze zdjęciami, tym razem przygotowany jednak przez większą ilość gości weselnych. Każdy na poszczególnych stronach takiej księgi wpisuje czego życzy państwu młodym, dołącza swoje własne zdjęcia, kolorowe grafiki i naklejki, tworząc wielobarwną księgę, do której z upływem lat nowożeńcy będą wracali z coraz większym sentymentem.


Zapraszamy Cię do naszej strony na Facebooku: Confronter - porównywarka finansowa.

Codziennie publikujemy treści na temat wsparcia finansowego i nie tylko. Analizujemy oferty, przedstawiamy wiadomości finansowe, a także porady o oszczędzaniu.

Dołącz do naszych obserwatorów, aby być na bieżąco!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6093 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14217 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8124 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.