DORADCA KLIENTA

ZAŁÓŻ KARTĘ I ODBIERZ 200 ZŁ NA PALIWO!

5 LIPCA 2018

W promocji banku BGŻ BNP Paribas założenie karty kredytowej (która może być całkowicie darmowa!) premiowane jest voucherem na paliwo o wartości 200 zł. Aby otrzymać bon wystarczy spełnić prosty warunek. Poznaj szczegóły oferty!

Zaloz karte kredytowa i odbierz 200 zl do wydania na paliwo od bgz bnp paribas

Na czym polega promocja?

Nagrodą w promocji jest voucher o wartości 200 zł, do wydania na paliwo na stacji BP. Aby go zdobyć, należy założyć kartę kredytową w banku BNŻ BNP Paribas i spełnić jeden warunek. Dodatkowo karta może być dla nas zupełnie darmowa – poniżej tłumaczymy, co robić, aby nic za nią nie płacić.

Promocja trwa do 13 września, jednak warto zaznaczyć, że pula nagród jest limitowana. Kto pierwszy, ten lepszy: liczba nagród ograniczona jest do 2000.

Co robić, aby otrzymać nagrodę?

Aby skorzystać z oferty, należy przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz kontaktowy. W ten sposób składamy wniosek o kartę Mastercard w programie mamBONUS. Doradca banku oddzwoni do nas i poinformuje, czy karta została nam przyznana. Jeśli przejdziemy ten proces pozytywnie – od nagrody będzie nas dzielił ostatni krok.

Aby otrzymać nagrodę, należy wykonać transakcje kartą na kwotę 2000 zł w ciągu 2 pierwszych miesięcy od dnia podpisania umowy. Do wyboru mamy dwie opcje:

  1. operacje bezgotówkowe – czyli wydanie pieniędzy płacąc kartą w sklepach lub w internecie

  2. operacje gotówkowe – czyli wypłata pieniędzy z bankomatu

W przypadku drugiej opcji bank zacznie jednak naliczać odsetki od razu po dokonaniu wypłaty, dodatkowo wypłata z bankomatu banku BGŻ BNP Paribas objęta jest prowizją w wysokości 3,50 zł. Jeśli więc zdecydujesz się na tę opcję, spłać dług na karcie jeszcze tego samego dnia. Uważaj również na wypłaty z bankomatów innych niż BGŻ BNP Paribas, ponieważ są objęte prowizją 4,9% (min. 10 zł).

Kto może skorzystać z oferty?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, a konkretnie osoby, które nie posiadały żadnej umowy o kartę kredytową w banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Co ważne, jeśli posiadaliśmy w banku inne produkty, takie jak konto bankowe czy lokata, możemy wziąć udział w promocji. Wykluczenie dotyczy tylko posiadaczy kart kredytowych.

Karta kredytowa w banku BGŻ BNP Paribas – wskazówki

Jeśli taki produkt bankowy jak karta kredytowa nie do końca Cię przekonuje, wyjaśniamy, co robić, aby nie ponosić żadnych kosztów i w pełni bezpiecznie skorzystać z promocji.

Aby nic nie zapłacić za samo użytkowanie karty, wystarczy spełnić prosty warunek: w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wydać min. 500 zł. W ten sposób pozbywamy się opłaty za kartę (która wynosi 72 zł rocznie) na cały pierwszy rok.

W związku z tym, że aby otrzymać bony na paliwo, również musimy wykonywać transakcje kartą, warunki te się pokrywają. Wystarczy więc spełnić warunki promocji i dzięki temu zupełnie nie martwić się o opłatę za użytkowanie karty.

Pozostaje jednak jeszcze jednak kwestia: karta kredytowa to rodzaj pożyczki, czy w takim razie można nią płacić bez konieczności późniejszego spłacania rat? Odpowiedź brzmi: tak! Wystarczy tylko spłacać dług na karcie w trakcie okresu bezodsetkowego. Najczęściej wynosi on 30 dni, jednak dokładne informacje znajdziemy w umowie. Jeśli uregulujemy dług na karcie w tym okresie, oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy i dług nie zostanie rozłożony na raty.

Pamiętajmy, że okres bezodsetkowy obowiązuje tylko w przypadku płatności bezgotówkowych – jeśli zdecydujemy się na wypłacenie pieniędzy kartą kredytową BGŻ BNP Paribas z bankomatu, bank zacznie naliczać odsetki od razu.

Czy to się opłaca?

W okresie wakacyjnym, kiedy dużo korzystamy z samochodu, a ceny paliwa nie rozpieszczają... oczywiście, że się opłaca! Wystarczy tylko podejść do promocji z głową.

Pamiętaj, by:

  • wykonać transakcje na 2000 zł w ciągu 2 pierwszych miesięcy od podpisania umowy – najlepiej w formie bezgotówkowej, czyli płacąc kartą w sklepach i w internecie (dzięki temu spełnisz również warunek bezpłatności karty),
  • jak najszybciej po dokonaniu transakcji spłacić je, np. ze środków, które znajdują się na Twoim koncie osobistym – tak, aby zmieścić się w okresie bezodsetkowym (dzięki temu oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś).

Dzięki temu nie zapłacisz nic za pożyczone pieniądze, nie poniesiesz kosztów użytkowania karty i odbierzesz voucher na paliwo :).


Promocja banku BGŻ BNP Paribas to strzał w dziesiątkę dla osób, które w okresie wakacyjnym dużo podróżują samochodem. Ceny paliwa nie należą do niskich, więc voucher o wartości 200 zł to spore ułatwienie. Dodatkowo bardzo łatwo go zdobyć. Wystarczy trzymać się dwóch wskazówek, aby na promocji wyłącznie zarobić.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6516 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
15204 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8688 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.