KREDYTY, POŻYCZKI

KREDYT NA WYMARZONĄ PODRÓŻ POŚLUBNĄ

24 MAJA 2018

Wesele robi się dla rodziny, w podróż poślubną jedzie się dla własnej przyjemności. Z takiego założenia wychodzi większość młodych par. Wspólny miodowy tydzień lub dwa to doskonała okazja, by odpocząć po przedślubnym zamieszaniu. Taki wyjazd nie zdarza się często, zatem nie warto na nim oszczędzać. Jak zaplanować wydatki związane z podróżna poślubną, by niczego sobie nie żałować?

Kredyt na wymarzona podroz poslubna. Kredyt a pozyczka

Jeśli właśnie jesteście na etapie planowania swojego pierwszego małżeńskiego wyjazdu, zapewne chcecie, aby był on naprawdę wyjątkowy. Być może czekaliście na niego całe życie! Na pewno nie chcecie odmawiać sobie wspólnych przyjemności ani oszczędzać na tej wyczekanej podróży. Budżet większości par po weselu jest jednak znacznie uszczuplony.

Moda na huczne przyjęcia skłania pary do coraz to większych wydatków. By zadowolić rodziny, sprawić przyjemność najbliższym i jak najlepiej ich ugościć, młodzi wydają niejednokrotnie naprawdę duże pieniądze. Kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych to absolutna norma w przypadku standardowych polskich wesel. Wynajem sali, kapela, elegancki samochód, fotograf, suknia, catering – to nawet nie połowa listy weselnych wydatków.

Jak znaleźć tu miejsce na to, co naprawdę sprawi przyjemność nowożeńcom, czyli na podróż poślubną? Skąd wziąć fundusze na wspólny wyjazd, gdy wreszcie będziecie mogli w spokoju pobyć sam na sam?

Kredyt na podróż poślubną

Dziś nikogo już nie dziwi fakt zaciągania kredytów na cel wakacji, ferii czy innych wyjazdów. Również w przypadku podróży poślubnej pożyczka może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Koszta wyjazdu nie są tak duże, by z ratami borykać się przez długie lata. Rozłożenie wydatku na mniejsze części pozwoli zaś wykupić piękną zagraniczną wycieczkę bez nadwyrężania i tak już uszczuplonego budżetu rodzinnego.

Kredyt a pożyczka

Jak w każdym innym przypadku, również biorąc pożyczkę na wyjazd, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki rodzaj usługi finansowej wybrać. Możecie zdecydować się na chwilówkę lub szybki kredyt bez zaświadczeń. Opcje te pozwalają zminimalizować formalności i przyspieszyć procedurę otrzymania pieniędzy. Tego rodzaju pożyczki wiążą się jednak z wyższym oprocentowaniem. Różnica – tradycyjny kredyt a pożyczka – jest duża. Całkowity koszt jest znacznie większy w przypadku pożyczki parabankowej niż w przypadku tradycyjnego kredytu.

Wesele jest uroczystością, którą planujemy dłużej, niejednokrotnie latami. Rzadko kiedy zdarza się, że pary podejmują decyzję o ślubie z dnia na dzień. W przypadku pożyczki na podróż poślubną doradzamy zatem tradycyjne kredyty bankowe z możliwością wyboru korzystnej, nisko oprocentowanej oferty. Nie będzie to jeszcze co prawda kredyt małżeński, gdyż formalności będziecie załatwiać przed ślubem, jednak jeśli dobrze rozejrzycie się na rynku bankowości, bez wątpienia uda się Wam wybrać dobrą ofertę.

Ranking kredytów – wybierz mądrze

Przy wyborze kredytu nie warto kierować się reklamą ani powszechną opinią. Z decyzją nie należy się spieszyć. Nie decydujcie się na podpisanie umowy po odwiedzeniu jednej – dwóch placówek bankowych. Najlepiej będzie zapoznać się ze wszystkimi ofertami dostępnymi na rynku. Dzięki porównywarkom kredytowym nie trzeba już na szczęście samodzielnie odwiedzać banków ani zastanawiać się nad stroną internetową każdego z nich, by wyłowić z regulaminu najważniejsze informacje.

Porównywarka pożyczek Confronter

Ranking kredytów Confronter pozwoli wam w szybki i łatwy sposób zapoznać się z aktualnymi ofertami kredytowymi i wybrać tę najkorzystniejszą. Porównywarka pożyczek pokaże Wam najważniejsze informacje, jak RRSO, stopa oprocentowania, okres spłaty czy możliwa wysokość raty. Po wpisaniu interesującej was kwoty, otrzymane wyniki będziecie mogli posortować wedle wybranych kryteriów.


Nie ma tu miejsca na pierwsze przedmałżeńskie sprzeczki czy nieporozumienia. Z porównywarką pożyczek Confronter wszystko odbędzie się łatwo, szybko i przyjemnie, byście już niedługo mogli cieszyć się promieniami słońca i pięknymi widokami podczas wymarzonej podróży poślubnej.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6093 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14217 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8124 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.