KREDYTY, POŻYCZKI

KREDYTY BANKOWE NA WAKACYJNE WYJAZDY

12 CZERWCA 2019

Wakacje już za pasem, a Ty nadal nie masz pomysłu, gdzie się wybrać i co gorsza nie jesteś pewien, czy uda Ci się odłożyć pieniądze na ten cel? O ile kwestia znalezienia ciekawej oferty wakacyjnej lastminute nie powinna być problemem nawet w szczycie sezonu, to brak pieniędzy na wymarzony urlop może być już zdecydowanie trudniejszy do przeskoczenia. Zamiast się jednak zamartwiać udaj się do banku i weź atrakcyjny kredyt gotówkowy, który pozwoli zrealizować wakacyjne plany i cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

kredyty bankowe na wakacje

Kredyt gotówkowy na konkretny cel

Udając się do banku, aby wziąć kredyt gotówkowy musisz mieć świadomość, że instytucja finansowa sprawdzi Twój rating kredytowy, czyli oceni Twoją zdolność kredytową. Przy relatywnie niedużych kredytach opiewających na kwoty od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, procedura ta jest zazwyczaj przyśpieszona i jeżeli posiadasz stałe źródło dochodu, nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem finansowania.

Warto zastanowić się jednak, jaki kredyt będzie korzystniejszy, biorąc pod uwagę Twoją sytuację finansową. Sprawdź, która opcja: kredyt gotówkowy na dowolny cel czy kredyt celowy, w którego przypadku suma musi zostać przeznaczona na sfinansowanie konkretnego zakupu – w Twoim przypadku wymarzonych wakacji, jest dla Ciebie bardziej korzystna.

Kredyt gotówkowy daje większą swobodę zarządzania pożyczonymi środkami, jeżeli jednak nie planujesz żadnych dodatkowych wydatków, to kredyt na konkretny cel może być bardziej opłacalny. W takim przypadku bank będzie znał Twoją motywację do pożyczenia środków i może zaoferować korzystniejsze warunki, na przykład niższe oprocentowanie, co przełoży się również na niższe raty spłacane miesięcznie. Pożyczając kilka tysięcy złotych i rozkładając spłatę na kilkadziesiąt miesięcy, jednego miesiąca będziesz oddawać do banku zaledwie kilkadziesiąt złotych – zapewnisz sobie więc środki na wakacje, a w kolejnych miesiącach nie będziesz tego żałować.

Kredyty bankowy czy pożyczka online

Chociaż wnioski kredytowe na niewielkie kwoty (do kilkunastu tysięcy złotych) można składać przez Internet i środki trafiają na konto jeszcze tego samego dnia, to jeżeli chcesz ominąć zbędne formalności i cieszyć się gotówką po parunastu minutach od znalezienia oferty finansowania, to warto pomyśleć również o pożyczkach online. To rozwiązanie może być dla Ciebie korzystniejsze niż kredyt bez zaświadczeń o dochodach.

Jeśli szukasz odpowiedniego wsparcia finansowego na tanie wakacje, zwróć uwagę na nasz ranking kredytów, który pozwoli Ci określi sumę wsparcia finansowego, a także opłaty i prowizje, o których należy pamiętać.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6378 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14882 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8504 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.