UBEZPIECZENIA

DLACZEGO WARTO WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE NA WAKACJE?

23 SIERPNIA 2019

Zaplanowałeś wakacje z rodziną lub znajomymi, jesteś już spakowany i zastanawiasz się, czy jeszcze o czymś nie zapomniałeś? Z całą pewnością powinieneś rozważyć wykupienie ubezpieczenia na wakacje. W tym artykule podamy Ci 5 powodów, dla których jest to niezbędny wydatek, który zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży.

ubezpieczenie na wakacje

Darmowa pomoc medyczna w kraju i zagranicą

Na wakacjach nie myślimy raczej o nieszczęśliwych wypadkach, te jednak niestety czasami się zdarzają. Drobne zwichnięcia, złamania, bolący ząb lub nagła choroba, mogą przydarzyć się każdemu i w każdym miejscu. Przebywając zagranicą bez dodatkowego ubezpieczenia turystycznego konieczność wizyty u lekarza może wiązać się ze sporymi kosztami, a w przypadku wykupionego ubezpieczenia na życie lub polisy turystycznej koszty pomocy medycznej (do kilkuset tysięcy złotych lub wyższej kwoty) będą pokryte przez ubezpieczyciela.

Ranking ubezpieczeń turystycznych – tanie opcje

Jeżeli myślałeś, że koszt ubezpieczenia na wakacje mocno obciąży Twój budżet to byłeś w błędzie! Kwota, którą zapłacisz za tygodniowy wyjazd to zaledwie 20-30 złotych, a w przypadku większej grupy osób uzyskasz zazwyczaj atrakcyjne zniżki!

Zwrot kosztów za spowodowane szkody

Zarysowałeś komuś samochód, spowodowałeś wypadek na stoku lub biegnąć plażą zderzyłeś się inną osobą? Nie martw się odszkodowaniami, gdyż polisa turystyczna zwierająca ubezpieczenie OC pokryje koszty, które musiałbyś ponieść.

Ubezpieczenie bagażu

ubezpieczenia bagazu

Najgorszy scenariusz wakacyjny jaki możesz sobie wyobrazić to utrata bagażu podczas podróży samolotem lub autobusem, a razem z nim często sporej części dobytku (na przykład droższego sprzętu elektronicznego). Jeżeli jednak wykupujesz polisę wakacyjną i ubezpieczasz bagaż, wtedy uzyskasz środki na pokrycie zakupu najpotrzebniejszych rzeczy, a oprócz tego zostanie Ci wypłacone odszkodowanie.

Dobra polisa i beztroskie wakacje

Największym i pozamaterialnym plusem wykupienia ubezpieczenia na wakacje jest możliwość zapewnienia sobie beztroskiego urlopu, podczas którego nie będziesz musiał martwić się o niespodziewane wypadki, awarie auta, kradzieże, czy inne zdarzenia losowe. Zamiast tego będziesz cieszył się wolnym czasem i naładujesz baterie przed powrotem do kraju.

Gdy będziesz szukał polisy ubezpieczeniowej, najlepiej porównaj oferty kilku różnych towarzystw. Dzięki temu znajdziesz rozwiązanie elastyczne i idealnie dopasowane do Twoich potrzeb wakacyjnych – niezależnie od tego czy poruszasz się własnym, czy też wypożyczonym autem, zabierasz ze sobą drogi sprzęt sportowy, podróżujesz z dziećmi, czy też w spokoju odpocząć sobie na plaży. W znalezieniu wielu ofert pomoże Ci nasza porównywarka finansowa.


Zapraszamy Cię do naszej strony na Facebooku: Confronter - porównywarka finansowa.

Codziennie publikujemy treści na temat wsparcia finansowego i nie tylko. Analizujemy oferty, przedstawiamy wiadomości finansowe, a także porady o oszczędzaniu.

Dołącz do naszych obserwatorów, aby być na bieżąco!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
9702 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
22638 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
12936 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.