UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZ SIĘ NA FERIE

18 STYCZNIA 2018

Okres zimowy dla uczniów wiąże się z dwiema dłuższymi przerwami od nauki. Pierwsza to okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, natomiast druga związana jest z feriami zimowymi. O ile o pierwszej z nich najmłodsi już pewnie dawno zapomnieli, tak ferie zimowe właśnie się rozpoczynają. Wyjeżdżając na ferie ze swoim dzieckiem, musimy pamiętać nie tylko o jego bezpieczeństwie, ale także o bezpieczeństwie nas samych. Każdy odpowiedzialny rodzic, który woli „dmuchać na zimne” i zapewnić swoim bliskim opiekę, powinien rozważyć wykupienie polisy na życie. Na którą się zdecydować? Postaramy się ułatwić ten ważny wybór, przedstawiając oferty trzech popularnych firm ubezpieczeniowych.

ubezpieczenie na życie na ferie

Ubezpieczenie na życie – dla kogo i po co?

W wielu przypadkach nasz styl życia pozostawia wiele do życzenia. Nieregularne i niezbyt wartościowe posiłki, brak aktywności fizycznej i szkodliwe używki – wszystko to sprawia, że w przyszłości możemy poważnie zachorować. Mając świadomość tego, co może nas spotkać, powinniśmy już na etapie zakładania rodziny pomyśleć o swoich bliskich i zabezpieczyć nie tylko nas przed niespodziewanymi sytuacjami życiowymi, ale także najbliższe nam osoby.

Choroba to nie jedyna sytuacja, w której ubezpieczenie na życie może uchronić naszą rodzinę przed kłopotami finansowymi związanymi z leczeniem. Podobnie dzieje się w razie różnego rodzaju wypadków, a niestety dość często zdarzają się one w trakcie ferii zimowych lub wakacji. Niefortunny zjazd na nartach czy upadek podczas jazdy na łyżwach może skutecznie wyłączyć nas na kilka miesięcy z różnych aktywności, zwłaszcza gdy konieczna będzie długotrwała hospitalizacja.

Jeśli jesteśmy głównymi żywicielami rodziny i nasze wynagrodzenie jest wyższe w porównaniu do pensji współmałżonka, często w przypadku poważnej choroby lub śmierci, nasi najbliżsi mogą borykać się z problemami finansowymi. Hospitalizacja, długotrwałe leczenie medykamentami może w dużym stopniu nadszarpnąć domowy budżet, przed czym może nas uchronić ubezpieczenie na życie. Jeśli jesteśmy na etapie wybierania odpowiedniej dla nas polisy, pomocna okaże się porównywarka ubezpieczeń na życie. Poniżej przedstawimy jednak oferty trzech wybranych firm ubezpieczeniowych, które w naszym rankingu ubezpieczeń uchodzą za bardzo popularne.

Allianz – Plan na dziś i jutro

Pakiet ubezpieczeniowy Plan na dziś i jutro gwarantuje zabezpieczenie finansowe bliskim w przypadku naszej śmierci oraz w momencie zachorowania lub wypadku. Umowa Allianz Best Doctors zapewnia nam także możliwość leczenia się w specjalistycznych klinikach medycznych na całym świecie. Ogromnym plusem tego ubezpieczenia jest możliwość zmiany sumy ubezpieczenia – samodzielnie ustalamy swój plan oszczędnościowy. Mamy także dużą dowolność w podłączaniu lub odłączaniu od ubezpieczenia poszczególnych członków rodziny. Allianz osobom ubezpieczeniowym ułatwia zarządzanie swoimi oszczędnościami dzięki uruchomieniu internetowej platformy e-serwis.

Warta – Warta dla Ciebie i Rodziny

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie typowo ochronne, gwarantujące wypłatę świadczeń w momencie choroby, wypadku lub śmierci osoby objętej ubezpieczeniem. Na korzyść przemawia także kwota minimalnego ubezpieczenia, która w pakiecie podstawowym wynosi tylko 33 zł miesięcznie. Oczywiście wartość ta zmienia się w zależności od wybranego wariantu (S, M, L), natomiast dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą sobie zagwarantować wysokie wypłaty świadczeń, dostępny jest wariant VIP. Ubezpieczenie może nas chronić w przypadku aż 9 różnych zdarzeń związanych z pobytem w szpitalu, gdzie minimalna wypłata wynosi 30 zł, a maksymalna 220 zł za każdy dzień hospitalizacji.

AXA – Plan Ochronny AXA

Ubezpieczenie Plan Ochronny AXA obejmuje nie tylko nas samych, ale także nasze dziecko i co więcej, może ono być przez nas założone w momencie, kiedy posiadamy jeszcze status singla. W przyszłości mamy możliwość poszerzyć zakres ochrony na naszego partnera lub współmałżonka. Pakiet ubezpieczenia jest bardzo szeroki, obejmując ubezpieczenie na życie, na wypadek choroby nowotworowej, na wypadek śmierci w następstwie nieoczekiwanego wypadku i na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

Dziecko chronione jest przez ubezpieczenie w następującym zakresie: na wypadek śmierci rodzica, nowotworu u dziecka, leczenie potomka i zabiegi w prywatnej klinice, zapewniona jest opieka oraz sprzęt rehabilitacyjny, a także posag dla dziecka w momencie śmierci ubezpieczonego rodzica. Ubezpieczenie gwarantuje również bezpłatny pakiet usług assistance AXA 24, który przysługuje także dziecku i współmałżonkowi. Wysokość tego świadczenia to maksymalnie 6 tys. zł i obejmuje wizytę lekarską, rehabilitację i zakup potrzebnego sprzętu, transport medyczny, pomoc psychologa, łóżko szpitalne dla rodzica, dostarczenie lekarstw, a także możliwość ze skorzystania z infolinii medycznej.


Mamy nadzieję, że udowodniliśmy, jak ważne jest ubezpieczenie na życie. Ranking przez nas przygotowany na pewno ułatwi wybór odpowiedniej oferty, dopasowanej do indywidualnych potrzeb i wymagań. Pamiętajmy o tym, że nie możemy przewidzieć tego, co stanie się w przyszłości. Wyjeżdżając na ferie z dzieckiem, a nawet wychodząc codziennie do pracy, możemy ulec wypadkowi. Ubezpieczenie na życie jest dla nas i dla naszych bliskich finansowym zabezpieczeniem w przypadku trudnych życiowych sytuacji związanych z naszym zdrowiem i życiem.


Jeżeli szukasz odpowiedniego ubezpieczenia na życie dla siebie i rodziny, to zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki ubezpieczeń na życie, dzięki której błyskawicznie zestawisz ze sobą oferty popularnych firm ubezpieczeniowych i wybierzesz najkorzystniejszą opcję.


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

 

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10662 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
24878 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14216 zadowolonych Klientów