KONTA, LOKATY

JAKĄ LOKATĘ WYBRAĆ, KIEDY ZACZYNASZ OSZCZĘDZAĆ?

2 WRZEŚNIA 2019

Zbierasz na konkretny zakup, wymarzone wakacje lub po prostu chcesz mieć poduszkę bezpieczeństwa w razie niespodziewanych wypadków? Zaczynasz zatem oszczędzać, nie chcesz jednak trzymać pieniędzy w skarpecie, tylko pozwolić im regularnie na siebie zarabiać? Jednym z rozwiązań jest lokata, która będzie najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb. Jeżeli nie wiesz, na jaką lokatę postawić, gdy zaczynasz odkładać pieniądze, skorzystaj z naszego rankingu najlepszych ofert.

jaka lokate wybrac

Lokata oszczędnościowa – którą wybrać?

Okazuje się, że lokaty bankowe oferujące najwyższe oprocentowanie, często obarczone są dodatkowymi wymogami. Mogą dotyczyć one czasu prowadzenia lokaty, sumy wpłacanych pieniędzy, terminów naliczania odsetek. Dlatego warto wybierać rozważnie i dokładanie czytać umowy z bankiem. Wiemy, że ofert banków w zakresie rachunków oszczędnościowych często bywają niekorzystne, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ranking lokat bankowych.

#1 IdeaBank i Lokata Happy

Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu uzyskuje Lokata Happy oferowana przez IdeaBank. W tym momencie posiada najwyższe dostępne oprocentowanie (4%) i nie wymaga od klienta zakładania konta osobistego w banku. Z promocji skorzystać mogą jedynie nowi klienci banku.

 •          Kwota lokaty: 500 – 20 tys. zł
 •          Czas trwania: 3 miesiące
 •          Oprocentowanie w skali roku: 4%

#2 Lokata Witaj w Nest Banku

Oprocentowanie 4% w skali roku, jednak z niższą kwotą lokaty a także koniecznością założenia konta osobistego to oferta Nest Banku. Ta oferta również dotyczy nowych klientów.

 •          Kwota lokaty: 100 - 10 tys. zł
 •          Czas trwania: 6 miesiące
 •          Oprocentowanie w skali roku: 4%

#3 Lokata na start w Plus Banku

Chcąc skorzystać z 4% oprocentowania w skali roku (które jest obecnie najwyższym dostępnym na rynku) w Plus Banku na Lokacie na start, musisz posiadać Konto Plus i nie możesz być właścicielem żadnych innych lokat w tym banku.

 •          Kwota lokaty: 100 - 10 tys. zł
 •          Czas trwania: 3 miesiące
 •          Oprocentowanie w skali roku: 4%

#4 mLokata na wejście od mBanku

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z oszczędzaniem i chciałbyś zarobić na swoich oszczędnościach, warto rozważyć również ofertę mBanku oraz mLokatę na wejście, skierowaną dla nowych klientów. W okresie trzech miesięcy można uzyskać do 3,5% w skali roku na maksymalną kwotę 10 tysięcy złotych. Lokatę zakłada się podczas aktywowania konta osobistego i można skorzystać z niej tylko raz.

 •          Kwota lokaty: 500 - 10 tys. zł
 •          Czas trwania: 3 miesiące
 •          Oprocentowanie w skali roku: 3,5%

Promocje banków w zakresie lokat kierowane są głównie do nowych klientów. Ofert jest jednak dużo i często odpowiadają wymaganiom oszczędzających. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, skorzystaj z naszej porównywarki finansowej i poznaj wiele ofert w kilka minut.


Zapraszamy Cię do naszej strony na Facebooku: Confronter - porównywarka finansowa.

Codziennie publikujemy treści na temat wsparcia finansowego i nie tylko. Analizujemy oferty, przedstawiamy wiadomości finansowe, a także porady o oszczędzaniu.

Dołącz do naszych obserwatorów, aby być na bieżąco!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6522 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
15218 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8696 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.