CONFRONTER NOTA PRAWNA

  1. Właścicielem i administratorem serwisu jest Confronter sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Dunikowskiego 10, 44-100. Wszelkie prawa autorskie do serwisu, jak również do marki i logo confronter należą do nas. Kopiowanie, modyfikowanie, zapisywanie bądź jakiekolwiek inne wykorzystanie jakichkolwiek elementów strony (w tym logo) lub treści zamieszczonych w serwisie w celach komercyjnych bez naszego zezwolenia jest zabronione.

  2. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie treści prezentowane na stronie, w tym informacje o ofertach prezentowanych za pośrednictwem serwisu były jak najbardziej aktualne, dokładne i możliwie pełne. Nie gwarantujemy jednak 100% poprawności tych danych, wskutek czego nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie błędy w treści informacji o ofercie i z tego powodu wyłączona jest możliwość kierowania do nas jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.

  3. Porównanie informacji o ofertach nie ma wiążącego, a jedynie orientacyjny i informacyjny charakter, nie wiąże nas, ani podmiotów, których oferty prezentujemy, a tym samym nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny. Informacje zamieszczone w konkretnych wynikach porównania przedstawiane są przy tym w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika, wobec czego szczegółowych i wiążących informacji o warunkach konkretnej oferty może udzielić jedynie reklamodawca.

  4. Chęć skorzystania z ofert prezentowanych w serwisie nie jest podstawą jakiejkolwiek odpowiedzialności po naszej stronie i nie zwalnia użytkownika z obowiązku przeprowadzenia własnej analizy oferty z uwzględnieniem swojej sytuacji finansowej. Nie ponosimy wobec tego odpowiedzialności za skorzystanie przez użytkownika z oferty, jak również za wszelkie aspekty związane z dostawą bądź świadczeniem jakichkolwiek usług przez reklamodawców na rzecz użytkownika.

  5. W serwisie mogą się znaleźć znaki towarowe, nazwy firm, znaki handlowe, linki i inne oznaczenia przedsiębiorstwa różnych podmiotów, które mogą przekierowywać użytkownika do stron www. naszych partnerów. Zamieszczenie w serwisie elementów opisanych w zdaniu poprzedzającym następuje wyłącznie w celach informacyjnych i nie narusza praw do tych elementów przysługujących podmiotom, do których prawa te przynależą.

  6. Umieszczenie linków do innych stron internetowych nie oznacza, że promujemy te strony albo że jesteśmy agentem, zleceniobiorcą, współpracownikiem bądź łączy nas jakiekolwiek porozumienie z właścicielami tych stron. Nie jesteśmy odpowiedzialni za dostępność tych stron ani za ich zawartość. Użytkownik wchodzi na takie strony za pomocą umieszczonych linków na własne ryzyko.

  7. Dobór informacji o ofertach odbywa się według naszego autorskiego klucza. Zastrzegamy również, iż część informacji o ofertach może zostać w sposób wizualny lub werbalny wyróżniona w stosunku do pozostałych informacji o ofertach. Nie oznacza to, iż dana informacja o ofercie jest najlepszą ofertą danego rodzaju na rynku.

  8. Bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności możemy bez uprzedzenia i według własnego uznania wprowadzać zmiany w jakimkolwiek elemencie serwisu, jak również zaprzestać jego aktualizacji, ograniczyć lub rozszerzyć w każdej chwili jej funkcjonalność w części bądź wyłączyć serwis w całości. Z wyjątkiem winy umyślnej, nie ponosimy odpowiedzialności za żadne szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony internetowej lub w związku z nią.

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10233 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
23877 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
13644 zadowolonych Klientów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI ZE ŚWIATA FINANSÓW!

Wyrażam zgodę na newsletter
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.