Sprawdź najnowsze oferty kont osobistych i wybierz najlepsze DLA SIEBIE!

WYŚLIJ ZESTAWIENIE NA MAILA
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pełna treść klauzuli
WYŚLIJ
20

Sprawdź najnowsze oferty kont firmowych i wybierz najlepsze DLA SIEBIE!

WYŚLIJ ZESTAWIENIE NA MAILA
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pełna treść klauzuli
WYŚLIJ
10

Sprawdź najnowsze oferty kont oszczędnościowych i wybierz najlepsze DLA SIEBIE!

WYNIKI PORÓWNANIA (8)

eKonto Oszczędnościowe
1
mBank logo

Prowadzenie konta: 0 zł
Przelewy internetowe: 0 zł (za pierwszy przelew w miesiącu)
Oprocentowanie: 0,75-1% (w zależności od salda)

Konto Oszczędnościowe
2
alior bank logo


Oprocentowanie: 1% do 200 000 zł, 2% nadwyżka ponad 200 000 zł

Konto Oszczędnościowe
3
citi handlowy logo

Oprocentowanie: 3% - oprocentowanie podstawowe.

Konto Superoszczędnościowe
4
citi handlowy logo


Oprocentowanie w PLN: 6% do 20 000, 3% powyżej 20 000 

Konto Oszczędnościowe Profit
5
millennium bank

Prowadzenie konta: 0 zł
Oprocentowanie: 3,5% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki, albo 7% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki i w każdym miesiącu trwania promocji min. 5 razy zapłacisz kartą do konta lub BLIKIEM

Konto Oszczędnościowe Plus
6

Prowadzenie konta: 0 zł
Oprocentowanie: 5,75% w skali roku do 250 tys. (przez 90 dni.).

Konto Oszczędnościowe
7
ing bank logo

Prowadzenie konta: 0 zł
Przelewy internetowe: 0 zł 
Oprocentowanie promocyjne: 5.5%  dla kwot poniżej 200 tys. zł przez 3 miesiące od założenia konta.

EKOkonto Oszczędnościowe Standard
8
boś bank logo

Prowadzenie konta: 0 zł
Oprocentowanie: 4,5% rocznie dla salda do 300 000 zł

Prezentowane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny. Confronter sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność oraz zgodność ze stanem faktycznym. Niniejsza strona internetowa prowadzona jest przez podmiot niezależny od opisywanych instytucji finansowych.

Co musisz wiedzieć o koncie oszczędnościowym

Posiadanie konta oszczędnościowego to w dzisiejszych czasach niemal konieczność. Trudno już wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, czy prowadzenie domowego budżetu bez rachunku w banku. Konta oszczędnościowe pozwalają przechowywać gotówkę w bezpiecznym miejscu i wygodnie nią rozporządzać. Dzięki oprocentowaniu, chronią również nasze fundusze przed inflacją.

Trzymanie wolnych środków w gotówce lub na koncie bez oprocentowania nie jest najlepszym rozwiązaniem. W wyniku wzrostu cen nasze pieniądze z czasem stracą na wartości. Prowadzenie konta oszczędnościowego to zatem konieczność, jeśli zarabiasz i chcesz oszczędzać nawet stosunkowo niewielkie kwoty.

Konta oszczędnościowe – na co zwracać uwagę

Jak zatem wybrać najlepsze konto oszczędnościowe? Przede wszystkim zwróć uwagę na kwestię zysków i strat – podstawową w przypadku zarządzania finansami. Sprawdź aktualną wysokość oprocentowania oferowaną przez bank oraz wysokość opłat związanych z prowadzeniem konta. Nie każde konto oszczędnościowe umożliwia na przykład darmową wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów. Niektóre banki naliczają dodatkowe opłaty za wypłatę gotówki w oddziale, wykonywanie przelewów oraz przeprowadzanie innych operacji. Musisz zatem odpowiedzieć sobie na pytanie, które z powyższych kwestii będą dla ciebie istotne. Zastanów się, w jaki sposób będziesz posługiwać się gotówką na koncie. Wybierz konto oszczędnościowe, którego prowadzenie nie przysporzy ci zbyt dużych wydatków w porównaniu do korzyści, jakie osiągniesz.

Przy prowadzeniu konta bardzo ważna jest również wygoda. Jeśli chcesz korzystać z bankowości online, dowiedz się, czy bank oferuje dostęp do wygodnej, nowoczesnej aplikacji mobilnej. Przetestuj ją i zobacz, czy będzie ci odpowiadała. Nowoczesna bankowość to bezpieczeństwo, wygoda i intuicyjność, a także obsługa na wysokim poziomie.

Ranking kont oszczędnościowych Confronter

Ze względu na sporą ilość banków, wybór tego odpowiedniego i dopasowanego do naszych potrzeb nie należy do zadań prostych. Wybierając konto oszczędnościowe, należy więc dokładnie przyjrzeć się każdej propozycji, by nie przeoczyć żadnych punktów zapisanych „drobnym drukiem”.

Jak nie pogubić się w ofertach dostępnych na rynku finansowym? To proste! Nasz ranking kont oszczędnościowych prezentuje najlepsze oferty instytucji bankowych. To zestawienie podstawowych informacji o poszczególnych kontach oszczędnościowych. Porównywarka kont oszczędnościowych Confronter pozwoli ci w łatwy sposób zapoznać się ze wszystkimi ofertami i wybrać tę, która będzie dla ciebie najkorzystniejsza. Ranking kont oszczędnościowych jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany, a prezentowane dane są rzetelne i wiarygodne.

PORADY TWOJE FINANSE

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10908 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
25452 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14544 zadowolonych Klientów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI ZE ŚWIATA FINANSÓW!

Wyrażam zgodę na newsletter