PROCES REKRUTACJI

Jak przebiega proces rekrutacji w Confronter? Moze on składać się z kilku etapów, w zależności od stanowiska. W większości przypadków proces rekrutacji obejmuje jednak dwa etapy.

Selekcja

SELEKCJA

Dokumenty aplikacyjne kandydatów są na bieżąco rozpatrywane przez pracowników Działu Personalnego. Jeśli Twoja wiedza, doświadczenie i umiejętności będą zbieżne z naszymi potrzebami rekrutacyjnymi, zaproponujemy Twoją kandydaturę jednostce zainteresowanej zatrudnieniem własnie takiej osoby, jak Ty!

Rozmowa kwalifikacyjna

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Jeśli przejdziesz pomyślnie wstępny etap selekcji, zaprosimy Cię na spotkanie. Będzie to jedna rozmowa bądź proces rekrutacji, który obejmie dwie rozmowy: pierwszą z pracownikiem Działu Personalnego, a drugą z osobą z działu, do którego prowadzimy rekrutację. Podczas rozmowy interesować nas będą Twoje kompetencje, wiedza, umiejętności i postawy, a także predyspozycje osobowościowe. Dodatkowo, w ramach procesu rekrutacji, możesz zostać poproszony o wypełnienie testu albo o wykonanie zadania.

Informacja zwrotna

INFORMACJA ZWROTNA

Każdy kandydat, który weźmie udział w spotkaniu rekrutacyjnym, otrzyma informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji. Skontaktujemy się z nim telefonicznie lub e-mailowo.

Zaproszenie do zespołu

ZAPROSZENIE DO ZESPOŁU

Podczas ostatniego spotkania zostaną ustalone formalne warunki zatrudnienia: rodzaj współpracy, wymiar godzin oraz wysokość wynagrodzenia. Po tym etapie jesteś już oficjalnie członkiem naszego zespołu!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10662 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
24878 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14216 zadowolonych Klientów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI ZE ŚWIATA FINANSÓW!

Wyrażam zgodę na newsletter