DORADCA KLIENTA

150 ZŁ DO WYDANIA W H&M W PROMOCJI „ZYSKAJ Z BANKIEM”

17 PAŹDZIERNIKA 2018

W nowej promocji banku BGŻ BNP Paribas „Zyskaj z Bankiem” możesz zgarnąć super nagrodę - nawet do 150 zł do wydania w sieci sklepów H&M. Promocja kierowana jest do nowych klientów banku. Jesteś zainteresowany ofertą? Poznaj warunki oraz szczegóły dotyczące tej promocji.

150 zl do wydania

Warunki promocji

„Zyskaj z Bankiem” to promocja kierowana do młodych osób, które zakładają nowe konto w banku BGŻ BNP Paribas. Skorzystać z niej mogą osoby między 18 a 26 rokiem życia, które są nowymi klientami banku. Wnioski można wysyłać do 18 listopada lub do osiągnięcia limitu 15 000 rejestracji. Oferta jest ograniczona czasowo. Śpiesz się, aby z niej skorzystać.

Formularz rejestracyjny możesz wypełnić na stronie w kilka minut. Nie czekaj, zrób to już teraz.

Co możesz zyskać?

Biorąc udział w promocji zakładasz konto osobiste, którego prowadzenie jest zupełnie darmowe, dokładnie jak karta debetowa do tego rachunku. To oczywiście nie wszystko. Jeśli weźmiesz udział w promocji „Zyskaj z Bankiem” otrzymasz e-kartę upominkową na zakupy w sklepie H&M wartą do 150 zł. Zakupów możesz dokonać w sklepach stacjonarnych lub online na oficjalnej stronie sklepu. E-karty upominkowe otrzymamy w formie sms’a.

Kwoty e-kart upominkowych do H&M

Nagrody podzielono na dwie póle. Wydawane są e-karty upominkowe o kwocie 50 lub 100 złotych.

Nagrodę o wartości 50 zł zyskasz do 23 grudnia, kiedy zarejestrujesz się w promocji jeszcze w październiku i spełnisz wszystkie warunki aktywności na koncie w listopadzie lub w późniejszym terminie do 25 stycznie 2019, gdy rejestracja zostanie zrealizowana w listopadzie, a warunki spełnisz w grudniu.

E-kartę upominkową o kwocie 100 zł otrzymają osoby, które zarejestrują się w promocji w październiku bieżącego roku i spełnią wszystkie warunki aktywności na koncie w grudniu oraz styczniu. W takiej sytuacji nagrodę dostaniemy do 25 lutego 2019 roku. Ten upominek jest dedykowany także osobom, które dołączą do promocji w listopadzie i spełnią warunki aktywności w styczniu i lutym. E-karta zostanie nam wtedy dostarczona do 25 marca 2019 roku.

Aktywnie korzystając z konta osobistego, możesz zgarnąć obie nagrody. Zyskasz wówczas e-karty upominkowe o wartości 150 zł.

Krok po kroku

Aby cieszyć się zakupami w sklepie H&M, wystarczy zarejestrować się w promocji poprzez złożenie poprawnego wniosku, otworzyć konto osobiste za pośrednictwem kuriera oraz aktywnie korzystać rachunku bankowego. W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonuj przelewy korzystając z aplikacji GOmobile, a także wykonuj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.

Nie czekaj, załóż darmowe konto w BGŻ BNP Paribas już dziś i ciesz się zakupami w H&M.


Tekst: Aleksandra Klement


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.