DORADCA KLIENTA

150 ZŁ DO WYDANIA W SKLEPIE ZALANDO ZA ZAŁOŻENIE KONTA

19 KWIETNIA 2018

W nowej promocji banku Millennium założenie opłacalnego Konta 360° nagradzane jest bonem upominkowym o wartości 150 zł do wydania w sklepie Zalando. Aby otrzymać nagrodę wystarczy spełnić dwa proste warunki. Tłumaczymy, jak wziąć udział w promocji.

150 zl do wydania w sklepie zalando za zalozenie konta

Co zrobić, by otrzymać 150 zł do wydania na Zalando?

Aby zdobyć 150 zł do wydania w sklepie Zalando, należy złożyć wniosek o założenie Konta 360° (lub Konta 360° Student) w banku Millennium i spełnić dwa proste warunki.

Krok 1: Założenie konta 360°

Wniosek o założenie konta składamy na dedykowanej stronie promocji.

Czas na wypełnienie formularza mamy do 20 maja 2018 roku.

Pamiętajmy, aby wypełniając wniosek zaznaczyć zgody marketingowe (zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i podmiotów z nim współpracujących) – w przeciwnym razie organizator nie będzie mógł przekazać nam nagrody.

Umowa o założenie konta zostanie nam dostarczona kurierem. Czas na jej podpisanie mamy do 27 maja 2018 roku.

Krok 2: Spełnienie warunków promocji

Aby otrzymać bon do Zalando, w czerwcu i w lipcu należy:

  • zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie,
  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem miesięcznie.

Po spełnieniu warunków, do 21 sierpnia 2018 roku zostanie nam przekazany bon upominkowy do Zalando, w postaci kodu wysłanego SMSem do wykorzystania na stronie sklepu zalando.pl. Bon upominkowy będzie ważny bezterminowo.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Aby móc z niej skorzystać, nie można posiadać żadnego produktu w banku Millennium od dnia rozpoczęcia promocji (promocja rozpoczęła się 10 kwietnia 2018 roku).

Z udziału wykluczone są osoby, które brały udział w jakiejkolwiek wcześniejszej promocji związanej z Kontem 360°.

Konto 360° – co warto wiedzieć?

Konto 360° to bardzo opłacalny rachunek osobisty. Aby być całkowicie zwolnionym z opłat, wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie i zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości 1000 zł miesięcznie. Jeśli spełnimy te warunki, nie zapłacimy nawet za wypłaty gotówki z obcych bankomatów.

Co warto zauważyć? Spełnienie warunków promocji zapewni nam jednocześnie całkowicie darmowe konto – wymagania są bowiem takie same. Jeśli zapomnimy o dotrzymaniu powyższych warunków, za konto zapłacimy miesięcznie 15 zł (7 zł za kartę i 8 zł za prowadzenie konta).

Dodatkowo do Konta 360° otrzymujemy na rok „Pakiet bardzo pomocny”. To assistance domowy i medyczny, gwarantujący pomoc techniczną w razie awarii sprzętów RTV/AGD/PC, kradzieży z włamaniem, zalania, pożaru, a także pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Pakiet otrzymujemy do konta na rok – za darmo.

Jeśli mamy mniej niż 26 lat, możemy zdecydować się na Konto 360° Student. W przypadku tego konta jesteśmy zwolnieni z konieczności zapewnienia wpływów na konto, jednak musimy je zapewnić, jeśli chcemy otrzymać nagrodę.

Czy to się opłaca?

Warto wziąć udział w promocji, ponieważ warunki konieczne do spełnienia, aby otrzymać nagrodę, gwarantują jednocześnie brak opłat za konto. Nie są również zbyt wygórowane.

Wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie na dowolną kwotę i zapewnić 1000 zł wpływów – np. przelewem ze swojego drugiego konta.

Utrzymanie konta po zakończeniu promocji wciąż się opłaca, jeśli chcemy skorzystać z „Pakietu bardzo pomocnego”.

Bon upominkowy do wydania na Zalando jest bezterminowy – możemy go wykorzystać w dowolnym terminie, np. na sukienkę na wesele czy jesienną kurtkę. Zalando zapewnia darmową dostawę i zwrot, ubranie możemy więc przymierzyć wygodnie w domu, bez ryzyka. Kod upominkowy możemy również ofiarować w prezencie – z pewnością się spodoba.

Na promocji trudno jest stracić – wystarczy tylko pamiętać o dwóch prostych warunkach, a jeśli konto nie będzie spełniać naszych oczekiwań, po otrzymaniu bonu możemy je po prostu zamknąć.

Jeśli chcesz otrzymać 150 zł do wydania na Zalando, pamiętaj, że czas na złożenie wniosku o konto na dedykowanej stronie promocji mija 20 maja 2018 roku. Warunki konieczne do spełnienia, aby otrzymać nagrodę, są minimalne, więc warto skorzystać!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy, co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.