DORADCA KLIENTA

150 ZŁ NA ZAKUPY W PROMOCJI „ZAKUPY Z KONTEM”

18 MAJA 2018

W promocji banku BGŻ BNP Paribas „Zakupy z kontem” można zyskać 150 zł do wydania na zakupy w sklepach H&M, Biedronka lub Decathlon. Co należy zrobić, aby uzyskać nagrodę? Poznaj szczegóły i warunki promocji.

150 zl na zakupy w promocji Zakupy z kontem

Na czym polega promocja?

W promocji „Zakupy z kontem” założenie dowolnego konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas premiowane jest bonem o wartości 150 zł do wydania w wybranym przez nas sklepie: H&M, Decathlonie lub Biedronce. Warunkiem otrzymania nagrody jest aktywne korzystanie z konta i karty.

Promocja trwa do 30 czerwca, jednak ilość nagród jest limitowana. Trwa do osiągnięcia limitu 35 000 wniosków.

Poznaj szczegółowe warunki oferty.

Jak uzyskać 150 zł na zakupy?

Aby wziąć udział w promocji, należy najpóźniej 30 czerwca złożyć wniosek o założenie wybranego przez siebie konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji.

Podczas rejestracji należy podać następujące dane: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL. Na tym etapie wybieramy również sklep, do którego chcemy otrzymać bony.

Pamiętajmy, by wypełniając formularz zaznaczyć zgody marketingowe – inaczej organizator promocji nie będzie mógł się z nami skontaktować w celu przyznania nagrody.

Czas na rejestrację mamy do 30 czerwca 2018 roku.

Umowę o konto dostarczy nam kurier. Po jej podpisaniu pozostaje nam spełnienie warunków promocji.

Warunki otrzymania nagrody

Przede wszystkim należy zalogować się do bankowości internetowej. Mamy na to czas do 15 lipca, najlepiej jednak zrobić to jak najszybciej, ponieważ jest to warunek, o którym łatwo zapomnieć.

Drugi warunek to aktywne korzystanie z konta i karty. W każdym z 3 kolejnych miesięcy po dacie logowania do bankowości elektronicznej należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie oraz wykonać min. 1 przelew za pomocą Pl@net lub aplikacji Gomobile.

Jeśli w danym miesiącu spełnimy warunki promocji, w kolejnym zostaniem nam przysłany SMS z kodem – bon o wartości 50 zł do wydania w wybranej sieci sklepów.

Jak to wygląda w praktyce?

Załóżmy, że umowę o konto podpiszemy 28 maja, a pierwsze logowanie do bankowości elektronicznej nastąpi 30 maja. W czerwcu musimy więc spełnić warunek, jakim jest aktywne korzystanie z konta i karty – za tę aktywność w lipcu otrzymamy pierwszy kod do sklepu. Warunek musimy spełnić jeszcze w lipcu (kod otrzymamy w sierpniu) oraz w sierpniu (kod otrzymamy we wrześniu). W ten sposób staniemy się posiadaczami kodów o łącznej wartości 150 zł.

Kody możemy wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania się ich wartości.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych.

Oferta skierowana jest do nowych klientów banku, z związku z czym mogą wziąć w niej udział osoby, które w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o nie posiadały konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas.

Konto osobiste w BGŻ BNP Paribas – wskazówki

Do wyboru mamy dwa konta osobiste dostępne online: Konto Optymalne i Konto Maksymalne. Na które postawić?

Konto Optymalne jest bezpłatne – zapłacimy tylko za wypłatę z bankomatów innych niż BGŻ BNP Paribas i Planet Cash, lepiej więc tego unikać. Opłata obciążona jest również obsługa nośnika zbliżeniowego (1 zł miesięcznie), możemy jednak zrezygnować z tego udogodnienia i dzięki temu nic nie płacić.

Konto Maksymalne to opcja dla osób, które chcą mieć dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, są one bowiem darmowe. W przypadku tego konta zostaniemy jednak obciążeni opłatą za korzystanie z karty debetowej (aż 12 zł miesięcznie), chyba że spełnimy warunek i każdego miesiąca wykonamy transakcje kartą na kwotę 300 zł. Warto zauważyć, że taki sam warunek musimy spełnić, aby zdobyć nagrodę w promocji. Podobnie jak w przypadku Konta Optymalnego, opłatą obciążona jest obsługa nośnika zbliżeniowego (1 zł), możemy jednak zrezygnować z tego udogodnienia.

Konto Optymalne to wygodne rozwiązanie, ponieważ jest w zasadzie bezwarunkowo darmowe. W tym przypadku nawet po zakończeniu promocji nie musimy się o nic martwić, ponieważ nie zostaną na nas nałożone żadne opłaty. Konto Maksymalne może być jednak dobrym rozwiązaniem np. na okres urlopowy, ponieważ nie będziemy musieli martwić się o prowizję za wypłaty z bankomatów. W tym przypadku warto pamiętać o tym, że po spełnieniu warunków promocji, czyli aktywnym korzystaniu z konta przez 3 miesiące, musimy wciąż płacić 300 zł miesięcznie kartą, aby nie ponieść opłaty za kartę debetową. Jeśli nie będziemy o tym pamiętać, zapłacimy 12 zł miesięcznie. Konto można oczywiście również zamknąć, jeśli uznamy, że nie przynosi nam korzyści po zakończeniu promocji.

Czy to się opłaca?

Na promocji banku BGŻ BNP Paribas trudno stracić. Do wyboru mamy dwa opłacalne rachunki, w przypadku Konta Maksymalnego trzeba jedynie pamiętać o jego zamknięciu po zakończeniu promocji lub dalszym spełnianiu warunków bezpłatności karty debetowej.

Warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać nagrodę, nie są wygórowane. Warto pamiętać o tym, aby poza płatnościami kartą co miesiąc wykonać też przelew za pomocą aplikacji lub bankowości internetowej, ponieważ ten dodatkowy warunek może nam umknąć.

W ramach promocji zyskujemy 50 zł miesięcznie do wydania w wybranym przez nas sklepie.


„Zakupy z kontem” to opłacalna oferta, w której nie znajdziemy haczyków. Wystarczy aktywnie korzystać z konta i karty, aby co miesiąc otrzymywać 50 zł do wydania w wybranym sklepie: H&M, Decathlonie lub Biedronce. W związku z tym, że bony do Biedronki często stanowią nagrodę w promocjach bankowych (np. w promocji Citibanku), być może w tym przypadku warto postawić na fundusze na letnią garderobę w H&M lub sprzęt sportowy na wakacje w Decathlonie.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.