DORADCA KLIENTA

400 ZŁ DO WYDANIA W DECATHLONIE ZA ZAŁOŻENIE KARTY

13 CZERWCA 2018

W swojej nowej promocji Citibank nagradza założenie darmowej karty kredytowej bonem o wartości 400 zł do wydania w Decathlonie. Okres karencji został skrócony o niemal pół roku w porównaniu do innych ofert banku, a z promocji można skorzystać już od 18 roku życia. Aby zgarnąć nagrodę, wystarczy spełnić prosty warunek. Poznaj szczegóły!

za zalozenie bezplatnej karty w Citibanku

Na czym polega promocja?

Citibank po raz kolejny promuje swoje karty kredytowe, nagradzając nas za ich założenie. W tej edycji promocji do zdobycia są bony o wartości 400 zł do wydania w sklepie Decathlon. Aby je zdobyć, wystarczy założyć dowolną kartę kredytową w Citibanku i aktywnie z niej korzystać. Promocja trwa do 28 sierpnia.

Jak zdobyć nagrodę?

Krok 1: Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz kontaktowy na dedykowanej stronie. Oddzwoni do nas doradca banku i pomoże przejść przed proces zakładania karty kredytowej.

Pamiętajmy o zaznaczeniu zgód marketingowych – to konieczne, by organizator promocji mógł się z nami skontaktować w celu przekazania nagrody.

Bank będzie wymagał od nas przesłania dokumentu dochodowego. Najczęściej będzie to po prostu wyciąg z konta, jednak o rodzaju dokumentu doradca banku poinformuje nas telefonicznie.

Umowę oraz kartę otrzymamy za pośrednictwem kuriera.

Czas na wypełnienie formularza mamy do 28 sierpnia 2018 r.

Krok 2: Po otrzymaniu karty należy zalogować się do bankowości internetowej. Mamy na to czas najpóźniej do 2 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę, warto jednak zrobić to jak najszybciej, ponieważ to za pośrednictwem bankowości internetowej otrzymamy nagrodę.

Krok 3: Czas na spełnienie warunków otrzymania nagrody! Należy wykonać co najmniej 5 transakcji kartą w ciągu miesiąca. Mamy na to czas do 2 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy (tak samo, jak w przypadku logowania do bankowości internetowej). Pamiętajmy jednak, by wykonać 5 transakcji w ciągu jednego miesiąca.

Przykładowo: jeśli umowę podpisaliśmy w czerwcu, 5 transakcji możemy wykonać w czerwcu, w lipcu lub w sierpniu. Najważniejsze, by wszystkie 5 wykonać w ciągu jednego, wybranego miesiąca. Im szybciej spełnimy warunek, tym szybciej otrzymamy nagrodę.

Wykonanie 5 transakcji zapewni nam bon o wartości 300 zł do wydania w Decathlonie.

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 2000 zł do końca 2 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy (czyli w przypadku podpisania umowy w czerwcu, transakcje na 2000 zł musimy wykonać do końca sierpnia). Spełnienie tego warunku zapewni nam dodatkowy bon o wartości 100 zł.

Kiedy otrzymamy nagrodę?

Nagroda zostanie nam przyznana za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (np.: jeśli spełnisz je w lipcu – kartę otrzymasz do końca sierpnia).

Nagroda ma formę e-karty zakupowej. E-karta będzie ważna przez 12 miesięcy i będzie można z niej korzystać wielokrotnie.

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Mogą wziąć w niej udział osoby, które od 1.05.2016 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Bank skrócił okres karencji, który w przypadku innych promocji był o 5 miesięcy dłuższy.

Poza tym należy spełniać następujące wymagania:

  • wiek: minimum 18 lat,
  • dochód netto: minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie: minimum 3 miesiące.

Oznacza to, że o kartę kredytową mogą się starać osoby młodsze, niż dotychczas. Do tej pory minimalny wiek wymagany do wzięcia udziału w promocji stanowił 21 lat.

Karta kredytowa w Citibanku – czy warto?

Konieczność założenia karty kredytowej, aby otrzymać nagrodę, niektórych odstrasza. Aby skorzystać z promocji możemy jednak założyć dowolną kartę w Citibanku – najbardziej opłaca się wybrać kartę Citi Simplicity, ponieważ jest darmowa. Nie poniesiemy żadnych opłat rocznych ani miesięcznych w związku z jej posiadaniem. Płatne są tylko opcje dodatkowe, takie jak naklejka zbliżeniowa czy usługa CitiPhone – nie włączajmy ich, a za kartę nic nie zapłacimy.

Co jednak z odsetkami za korzystanie z karty? Wystarczy spłacać dług na karcie w trakcie okresu bezodsetkowego (jest określony w umowie, najczęściej trwa 30 dni). Wtedy nie zostaną naliczone żadne opłaty. RRSO podane na stronie promocji to informacja wymagana prawnie, odsetki nie zostaną jednak naliczone osobom, które spłacą dług na karcie w terminie. Warto więc po dokonaniu zakupów od razu regulować dług ze środków na koncie osobistym.

Warto pamiętać, że jeśli dług na karcie się przeterminuje i spłata zostanie rozłożona na raty, bank ma prawo nie przyznać nam nagrody.

Czy to się opłaca?

Jeśli tylko wybierzemy darmową kartę Citi Simplicity i dług będziemy spłacać w trakcie okresu bezodsetkowego, nie mamy się czym martwić – na promocji tylko i wyłącznie skorzystamy.

Najlepiej będzie, jeśli kartę kredytową będziemy zabierać ze sobą na codzienne zakupy, a następnie spłacać powstały dług ze środków zgromadzonych na koncie osobistym. Wtedy nie powinniśmy mieć problemu z osiągnięciem limitu 5 transakcji w ciągu miesiąca, ani z wydaniem 2000 zł w ciągu niecałych 3 miesięcy.

Promocja Citibanku to ciekawa oferta, szczególnie dla osób, które planują aktywne wakacje i przyda im się zastrzyk gotówki na sprzęt sportowy. Jeśli 5 transakcji kartą wykonamy jeszcze w czerwcu, 300 zł otrzymamy już w lipcu. E-karta do Decathlona będzie jednak ważna cały rok. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, a nagroda opłacalna. Jeśli zastosujesz się do wymienionych przez nas powyżej zasad, na promocji tylko zarobisz!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5271 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12299 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7028 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.