DORADCA KLIENTA

500 ZŁ DO WYDANIA W BIEDRONCE ZA ZAŁOŻENIE BEZPŁATNEJ KARTY

16 MAJA 2018

W promocji Citibanku za założenie karty kredytowej możemy otrzymać voucher o wartości 500 zł do wydania w Biedronce. Co więcej, karta kredytowa jest całkowicie pozbawiona opłat. Jakie warunki należy spełnić, aby zdobyć nagrodę? Tłumaczymy, co robić, aby na promocji wyłącznie zyskać.

promocja citibank 300 zł do wydania w biedronce

Na czym polega promocja?

Citibank aktywnie promuje zakładanie kart kredytowych. W tej promocji założenie dowolnej karty kredytowej w tym banku premiowane jest voucherami do Biedronki, których łączna wartość osiąga aż 500 zł - jest to najwyższa nagroda wśród podobnych ofert. Warunki promocji nie są wygórowane, można je spełnić nie ponosząc żadnych kosztów.

Dla osób, które nie są przekonane do takich produktów jak karta kredytowa mamy poniżej kilka wskazówek - dzięki nim na ofercie wyłącznie zyskasz.

Jak wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji, przede wszystkim należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie oferty (znajdziesz go TUTAJ). Konieczne jest podanie następujących danych: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer PESEL. Po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas doradca banku, który pomoże nam złożyć wniosek o kartę kredytową. 

Podczas składania wniosku konieczne będzie przedstawienie dokumentu dochodowego - najczęściej wystarczy wyciąg z konta. Doradca poinformuje nas o tym, jaki dokument musimy okazać, aby otrzymać kartę. W większości przypadków konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego, najczęściej po prostu wyciągu z konta.

To bardzo ważne, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgody marketingowe: zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeśli nie zaznaczymy zgód, organizator promocji nie będzie mógł się z nami skontaktować, a co za tym idzie, nie otrzymamy nagrody.

Czas na złożenie wniosku mamy do 14 sierpnia 2018 roku.

Co ważne, oferta obowiązuje tylko online - jeśli udamy się do placówki banku, aby założyć kartę, nie otrzymamy nagrody. Wniosek o kartę kredytową należy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.


Przejdź na stronę promocji!


Jakie są warunki otrzymania nagrody?

Warunek 1: Po otrzymaniu karty kredytowej należy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online. Mamy na to czas do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy. Za pośrednictwem bankowości elektronicznej bank poinformuje nam o przyznaniu vouchera do Biedronki. Warto więc zalogować się jak najszybciej, ponieważ jeśli tego nie zrobimy, nie otrzymamy nagrody.

Warunek 2: To aktywne korzystanie z karty. Przez 10 kolejnych miesięcy od miesiąca następującego po tym, w którym zawarliśmy umowę, należy wykonywać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu spełnimy warunki umowy, zostanie nam przekazany voucher o wartości 50 zł, w formie ekodu. Takich voucherów możemy zdobyć aż 10 - wystarczy przez 10 miesięcy wykonywać transakcje na minimum 1000 zł.


Odwiedź stronę promocji i poznaj szczegóły!


500 zł do wydania w Biedronce

Aby zdobyć 500 zł do wydania w Biedronce, należy spełniać warunki promocji przez 10 kolejnych miesięcy. Np. jeśli umowę o kartę podpisaliśmy w maju, na pierwszą nagrodę o wartości 50 zł mamy szanse już w czerwcu. Jeśli będziemy spełniać wymagania od czerwca 2018 roku do marca 2019 roku, łącznie zdobędziemy aż 500 zł w formie ekodów do wydania w Biedronce.

Nagroda zostanie nam przekazana za pośrednictwem bankowości internetowej w każdym miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wiadomo, promocje bankowe rządzą się pewnymi prawami – nie są przeznaczone dla wszystkich klientów. Kto w takim razie może skorzystać z promocji Citibanku?

W tym przypadku warunek jest prosty: możemy skorzystać z promocji, jeśli w ostatnim czasie nie posiadaliśmy karty kredytowej w Citibanku.

Konkretnie, skorzystamy z oferty, jeśli nie posiadaliśmy głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2017 roku. Wszelkie inne produkty bankowe, takie jak konto osobiste czy lokata, nie wykluczają nas z promocji.


Oprócz tego konieczne jest spełnienie wymagań wiekowych i dochodowych, które jednak nie są wygórowane:

wiek: minimum 21 lat

dochód netto: minimum 1200 zł

zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące

Wymagania dla firm to:

wiek: minimum 21 lat

działalność gospodarcza minimum 2 lata


Spełniasz warunki? Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz kontaktowy!


Karta kredytowa w Citibanku - wskazówki

Aby na promocji tylko zarobić, trzeba zwrócić uwagę na dwa istotne aspekty.

Po pierwsze: wybór odpowiedniej karty kredytowej. W ofercie Citibanku znajdziemy kilka kart kredytowych, jednak tylko karta Citi Simplicity jest darmowa. Nie zapłacimy za nią ani opłaty rocznej, ani miesięcznej. Płatne są dodatkowe bonusy, warto więc z nich zrezygnować, jeśli zależy nam na darmowej karcie. Podczas rozmowy z doradcą banku warto zrezygnować z takich usług, jak: Citi Phone, naklejka zbliżeniowa i karta dodatkowa. Dzięki temu nasza karta kredytowa będzie zupełnie darmowa.

Po drugie: brak opłat za kartę. Wiele osób martwi się o wysokie opłaty i odsetki związane z płatnością kartą kredytową. Nie zostaną one jednak naliczone, jeśli spłacimy zadłużenie w trakcie tzw. okresu bezodsetkowego. Zazwyczaj trwa on 30 dni. Uregulowanie zadłużenia na karcie w ciągu tego okresu wiąże się z całkowitym brakiem opłat - oddamy tylko tyle, ile pożyczyliśmy.

Jeśli nie spłacimy zadłużenia w czasie okresu bezodsetkowego, zostanie ono oprocentowane (na stronie oferty RRSO wynosi 10,74%), a w przypadku zadłużenia nieuregulowanego terminowo bank ma prawo nie przyznać nam premii. Warto więc spłacić dług odpowiednio wcześniej i na promocji tylko skorzystać.


Przejdź na stronę promocji!


Czy to się opłaca?

Na promocji możemy tylko skorzystać, ale pod jednym warunkiem. Warunkiem jest spłacenie zadłużenia na karcie w trakcie trwania okresu bezodsetkowego. Wtedy nie zostaną nam naliczone odsetki.

Jeśli oprócz tego zrezygnujemy z wszystkich dodatków do karty, takich jak naklejka zbliżeniowa czy dodatkowa karta, nie poniesiemy opłat za posiadanie karty. To ważne, aby wybierając kartę postawić na Citi Simplicity - tylko w przypadku tej karty nie poniesiemy opłat rocznych ani miesięcznych.

Jeżeli zadbamy o te warunki, nie poniesiemy żadnych kosztów w związku z promocją, za to otrzymamy aż 500 zł do wydania w Biedronce w ramach nagrody za aktywne korzystanie z karty. Wystarczy więc podejść do promocji z głową, a okaże się dla nas naprawdę opłacalna!


Przejdź na stronę promocji!


W ubiegłym roku podobna promocja Citibanku cieszyła się tak ogromnym powodzeniem, że doradcy nie nadążali z oddzwanianiem do klientów. Jak będzie tym razem? Warunki są proste do spełnienia – darmowa karta, do wykonania transakcje na kwotę 1000 zł miesięcznie. A 500 zł na zakupy to naprawdę opłacalna nagroda. Warto skorzystać!

Citibank promuje swoje karty kredytowe również w innych ofertach. Do zdobycia jest 300 zł do wydania na Allegro, 300 zł cashbacku, a nawet smartfon LG K4. Pamiętajmy jednak, że można skorzystać tylko z jednej oferty, ponieważ promocja jest skierowana do nowych klientów banku. Wybierz więc tę nagrodę, która najbardziej Ci odpowiada i skorzystaj z promocji!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto! 

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.