DORADCA KLIENTA

750 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA W MBANKU + 250 ZŁ ZA POLECENIE

1 GRUDNIA 2017

W mBanku wystartowała nowa, bardzo korzystna promocja. Za założenie opłacalnego konta osobistego możemy otrzymać nawet 750 zł. Dodatkowe 250 zł jest do zarobienia w programie poleceń. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pieniądze? Sprawdź, co robić, by zyskać nawet 1000 zł premii.

mBank eKonto promocja

eKonto z Bonusem – nawet 750 zł za założenie konta

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby móc skorzystać z promocji w mBanku, należy być jego nowym klientem. Kim jest nowy klient? To osoba, która w okresie od 1.01.2016 roku nie posiadała w mBanku rachunku osobistego bądź konta oszczędnościowego.

Jak wziąć udział w promocji?

Należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i aktywować swoje konto w systemie. Następnie należy złożyć wniosek o założenie eKonta Standard, za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Na złożenie wniosku mamy czas do 18.12.2017 r.

Ostatni krok to podpisanie umowy. Możemy to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. W przypadku wizyty w placówce pamiętajmy jednak, aby wniosek złożyć wcześniej przez internet – inaczej bank nie przyzna nam premii.

Zarejestruj się na stronie promocji!

100 zł za założenie konta

Aby uzyskać 100 zł premii za założenie konta, należy spełnić jeden prosty warunek: najpóźniej w kolejnym miesiącu po założeniu konta należy wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę. Jako transakcje rozumiane są tu nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe. W grę nie wchodzą jedynie przelewy wewnętrzne oraz wypłaty z bankomatów.

Do 28.02.2018 r. organizator prześle nam informację na temat przyznania premii wraz z prośbą o uzupełnienie danych potrzebnych do jej przyznania.

Zarejestruj się na stronie promocji!

650 zł w formie zwrotu za zakupy

Kolejną premię – niebagatelną, ponieważ wynoszącą aż do 650 zł – możemy uzyskać w formie money backu, czyli zwrotu części kosztów za zakupy, za które zapłaciliśmy kartą lub BLIKiem.

Promocja „Lepiej z eKontem” trwa aż 5 miesięcy, a bank zwróci nam 4% wydatków. Każdego miesiąca możemy uzyskać do 130 zł zwrotu za zakupy (tyle uzyskamy, jeśli wydamy na nie 3000 zł).

4% money backu to wyjątkowo opłacalna oferta.

Aby uzyskać zwrot należy jednak spełnić kilka warunków promocji:

  • w każdym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej,
  • w każdym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł,
  • w każdym miesiącu zapewnić zewnętrzny wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Po spełnieniu tych warunków w danym miesiącu bank naliczy nam premie za wszystkie wykonane transakcje.

Zarejestruj się na stronie promocji!

250 zł za polecenie

Kolejną premię możemy zgarnąć w programie poleceń. Po zarejestrowaniu się na stronie promocji bank umożliwi nam polecenie kona znajomemu – otrzymamy specjalny link polecający.

Za jedno skuteczne polecenie otrzymamy 50 zł premii. Skuteczne polecenie oznacza, że i my, i nasz znajomy dotrzymamy warunków promocji.

eKonto – czy to się opłaca?

mBank zagwarantował uczestnikom promocji brak opłat związanych z kontem przez 2 lata. Bank rezygnuje z pobierania opłaty za kartę, a także gwarantuje brak wprowadzenia jakichkolwiek dodatkowych opłat w ciągu 2 lat. Dzięki temu przez 2 lata rachunek będzie dla nas zupełnie darmowy.

Więcej informacji na temat eKonta znajdziesz w naszej porównywarce kont osobistych.

Zarejestruj się na stronie promocji!


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6396 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14924 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8528 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.