DORADCA KLIENTA

CZY KARTA PODARUNKOWA PREPAID JEST DOBRYM PREZENTEM?

22 GRUDNIA 2017

Karty prepaid są bardzo znane, szczególnie kojarzą się z telekomami. Warto jednak zwrócić uwagę, że ich zastosowanie jest znacznie większe niż mogłoby nam się wydawać! W ciągu ostatnich kilku lat zostały wprowadzone w wielu sklepach odzieżowych, drogeriach, a nawet salonach prasowych.

karta podarunkowa prepaid prezent

Brak pomysłu na prezent!

Święta już za kilka dni, a Ty nie masz prezentu? Cóż, jeśli rzeczywiście tak jest, to nie jesteś sam. Szczerze przyznam się, że też jeszcze nie kupiłem żadnego (sic)! Obecnie wszystkie sklepy i galerie handlowe są oblegane przez tłumy ludzi. Niestety w całym tym zakupowym ferworze ciężko jest trafić na taki prezent, który przypadnie do gustu osobie obdarowywanej. Tym bardziej, że inni wciąż Cię poganiają, gdy zastanawiasz się między beżowym a szarym płaszczem – w końcu też chcą coś wybrać, kupić i „mieć z głowy”. Wielu w tej chwili kieruje się czasem, aby jak najprędzej mieć ten obowiązek odhaczony na swojej świątecznej liście. W najlepszej sytuacji są Ci, którzy przygotowali się do świąt znacznie wcześniej.

Oczywiście dziś jest ogrom możliwości robienia zakupów. Każdy może stwierdzić, że to nie problem kupić prezent, nawet w przeddzień świąt – zupełnie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Może 15 lat temu mogło to być problematyczne, bo nie każdy posiadał internet, a same zakupy w sieci były mało popularne i niewiele sklepów prowadziło tego typu sprzedaż.

Przeglądając fora oraz strony z promocjami wpadłem na pomysł, że przecież można kupić kartę podarunkową prepaid. Jest to bardzo wygodne, praktyczne i – przede wszystkim – szybkie  rozwiązanie. Wygodne, bo nie trzeba zastanawiać się nad tym, co się komuś spodoba. Praktyczne, bo ten, kto kartę otrzyma, sam zadecyduje o swoim prezencie. Szybkie, bo zamówisz online i wydrukujesz albo kupisz bezpośrednio przy kasie w wybranym sklepie.

Gdzie kupić kartę prepaid?

Możliwości wiele, a czasu mało! Na początek polecam karty podarunkowe drogerii i perfumerii. Zazwyczaj kwoty zaczynają się od 50 zł. Niestety ceny są dosyć wygórowane, więc tutaj polecam większe nominały, które sprawdzą się idealnie, gdy osoba obdarowana zechce kupić perfumy. Kupić samemu taki zapach jest znacznie trudniej, ponieważ jego wybór jest kwestią bardzo indywidualną. Chyba, że jesteśmy pewni, jaki konkretnie dana osoba używa, czy po prostu lubi. Niektóre perfumerie w ofercie posiadają indywidualne tworzenie kompozycji zapachowych, co może okazać się strzałem w dziesiątkę. Osoba, która otrzyma taki prezent, z pewnością będzie zadowolona!

Poza drogeriami wiele sklepów odzieżowych, jak ZARA, czy H&M posiada w swojej ofercie karty podarunkowe. Tutaj należy być ostrożnym przy wyborze sklepu. Polecam mały wywiad środowiskowy wśród znajomych i rodziny na temat tego, jakie marki preferuje osoba, którą chcemy obdarować.

W ostatnim czasie popularność zyskały również karty prepaid do zakupu gier, np. w sklepach online dostępnych na konsolach, czy PC. Znajdzie się również coś dla kinomaniaków i miłośników muzyki (Netflix, Spotify czy TIDAL). Nawet popularna firma z jabłkiem w logo posiada w ofercie przedpłacone karty podarunkowe. Tutaj gigant z Cupertino postawił na dowolność i każdy może wpisać taką kwotę, jaka mu odpowiada, a dodatkowo wybrać wzór oraz dedykację, jaka pojawi się na karcie.


Spektrum możliwości jest ogromne. Jedynym ograniczeniem jest budżet, lecz służymy pomocą i zachęcamy do sprawdzenia naszej pożyczkowej oferty. Dzięki temu będziesz miał możliwość zakupienia takiej karty, która w pełni usatysfakcjonuje Twoich najbliższych i sprawi, że ten drobny prezent stanie się dla nich wyjątkowy i oryginalny, a przy tym najlepszy ze wszystkich! Już widzę tą radość z możliwości wyboru wymarzonej gry, czy stworzenia własnej, ulubionej kompozycji zapachowej.


Tekst: Krzysztof Pluta


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.