DORADCA KLIENTA

DARMOWE EKONTO + 500 ZŁ ZWROTU!

19 KWIETNIA 2016

mBank reklamuje eKonto, jako najlepszy darmowy rachunek osobisty z dostępem przez Internet. Klient decydując się na jego założenie może wysłać wniosek i zrealizować wszystkie formalności online. Konto aktywowane jest w przeciągu kilkudziesięciu godzin, karta płatnicza dostarczana natomiast pocztą.

Uśmiechnięte twarze - konto z premią od mBanku

Obecne eKonto wywodzi się jeszcze z utworzonego w 2000 roku pierwszego w pełni internetowego konta dostępnego na polskim rynku. Od tego czasu znaczenie bankowości elektronicznej w naszym kraju zdecydowanie się zwiększyło i z usług online mBanku korzystają obecnie miliony polskich konsumentów.

Elektroniczny rachunek, czyli darmowy rachunek

Zgodnie z ofertą mBanku, dostęp do karty płatniczej, przelewy, wypłaty z kilku tysięcy bankomatów oraz prowadzenie rachunku są całkowicie bezpłatne. Oferta 0 zł za poszczególne usługi obejmuje:

 • Korzystanie z karty debetowej przy minimum 5 transakcjach w skali miesiąca
 • Wykonywanie krajowych przelewów internetowych
 • Wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash na terenie całej Polski – dostęp do ponad 9 tysięcy bankomatów
 • Prowadzenie rachunku oraz jego wcześniejsze otwarcie
 • Obsługę płatności BLIK (płatności bezgotówkowych)
 • Możliwość wypłaty gotówki w sklepie w trakcie płatności kartą

Rozbudowany system bankowości internetowej

Panel rachunku udostępniany klientom detalicznym w ramach usługi eKonto Standard to rozbudowane narzędzie pozwalające na zarządzanie wszystkimi rachunkami prowadzonymi przez mBank oraz stosowanie zaawansowanych metod kontrolowania własnych przychodów oraz wydatków.

Panel statystyk pozwala klientom porównywać poziomy oszczędności oraz zobowiązań w kolejnych tygodniach oraz miesiącach wcześniejszych okresów rozliczeniowych, kategoryzując jednocześnie wszystkie realizowane transakcje. Dodając do tego możliwość automatyzacji przelewów i ustawiania zleceń stałych, potencjalny klient otrzymuje nie tylko intuicyjny, ale jednocześnie niezwykle złożony system pozwalający realizować wszystkie najważniejsze operacje bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Przygotuj się na moc możliwości dzięki aplikacji mobilnej

Oprócz bankowości internetowej, eKonto to również rozbudowana aplikacja mobilna, która w 2015 roku otrzymała nagrodę Mobile Trends Awards. Podstawowe funkcje oprogramowania to przede wszystkim:

 • Możliwość kontroli stanu konta bez konieczności logowania
 • Rozmowa z konsultantem mLinii bez autoryzacji
 • Płatności przy wykorzystaniu kodów QR
 • Płatność BLIKiem i wypłata pieniędzy z bankomatu bez portfela i karty
 • Możliwość zastrzeżenia karty płatniczej z poziomu aplikacji

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem, iOS oraz Windowsem. Można pobrać ją z Google Play, App Store oraz Windows Phone Store.

Najnowsza funkcjonalność aplikacji mobilnej od mBanku przeznaczonej dla użytkowników eKonta jest zaprezentowana również w poniższym materiale wideo:


mBank w ramach aplikacji mobilnej stawia również bardzo wiele na bezpieczeństwo. W związku z tym instytucja stara się zapewniać jego najwyższy poziom, gwarantując:

 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi z poziomu serwisu transakcyjnego mBanku
 • Automatyczne wylogowanie w przypadku braku aktywności przekraczającej 20 minut
 • Szyfrowane połączenie z bankiem (połączenie SSL)
 • Unikalną konstrukcję aplikacji – za jej sprawą PIN nie jest przechowywany w telefonie
 • Stały rozwój aplikacji, aktualizację funkcjonalności oraz standardów zabezpieczeń.

Odbierz dostęp do promocji i programów rabatowych

Użytkownicy eKonta mogą skorzystać z trzech programów promocyjnych – mOkazje, Promocje BLIK oraz Programu rabatowego. W zakresie tych pierwszych otrzymują dostęp do wyselekcjonowanych ofert sieci sklepów i znanych marek mogąc odbierać promocje i zwroty wydatków bezpośrednio na prywatny rachunek.

Oprócz tego mBank współpracuje ze wspomnianymi markami, które zapewniają dostęp do programów rabatowych. Płacąc kartą mBanku podczas codziennych zakupów odbiera się rabaty u partnerów biorących udział w promocji. Wyszukiwarka podmiotów zaangażowanych i sklepów na mapie całego kraju dostępna jest bezpośrednio na stronie mBanku.

Dodatkowo wszyscy użytkownicy usługi BLIK – nowoczesnego systemu płatności mobilnych w telefonie – mogą odebrać darmowe bilety do Multikina lub podróżować Polskim Busem korzystając nawet z 20% rabatu.

Oprócz tego wszyscy nowi klienci mBanku, którzy nie posiadają jeszcze eKonta mogą zyskać nawet 500 złotych zwrotu prywatnych środków. Za otwarcie konta i zalogowanie do aplikacji mobilnej w przeciągu 24 godzin mBank oferuje 10 zł. Kolejne 250 złotych odebrać można za realizowane transakcje, a 240 złotych za spełnienie dodatkowych warunków promocyjnych.

Szczegóły promocji zaprezentowane są na poniższej infografice:

Infografika mBank konto z premią

10 zł na powitanie
za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h

+ 250 zł za transakcje
2% zwrotu za transakcje kartą lub 4% zwrotu za transakcje BLIK-iem (max 50 zł/miesiąc).

Aby otrzymać 250 zł zwrotu (50 zł x 5), należy w każdym z 5 miesięcy:

 • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej
 • zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek
 • wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł

+ 240 zł extra bonus
za łączne spełnienie warunków promocji w każdym z 5 miesięcy

Razem: nawet 500 zł w trakcie trwania promocji

Do promocji można przystąpić do 31.05.2016 r.
Promocja trwa od 01.03 do 31.12.2016 r.

eKonto założysz w zaledwie 5 minut

Rejestracji eKonta z premią do 500 zł możesz dokonać online TUTAJ - zajmie Ci to tylko kilka minut. 

Regulaminów dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku SA dostępny jest w pliku PDF.

Czy poznałeś już magię mSavera?

Jedna z flagowych usług mBanku, będąca uzupełnieniem darmowego eKonta Standard oraz eKonta Plus to mSaver – rachunek do regularnego oszczędzania. Za każdym razem kiedy klient płaci kartą za zakupy, wypłaca środki z bankomatów lub wykonuje przelewy, wcześniej określona kwota jest przelewana na konto oszczędnościowe. Dzięki temu im więcej się wydaje, tym więcej można zaoszczędzić.

Możliwości oszczędzania z mSaverem

Osoby decydujące się na aktywację mSavera mogą wybrać cztery techniki oszczędzania pieniędzy:

 • Zaokrąglanie kwot do pełnych 10 złotych przy każdej transakcji – płacąc 12zł, 8 złotych trafia na mSaver (po zaokrągleniu do równej kwoty 20 złotych)
 • Stała stawka przy każdej transakcji – od 3 do 10 złotych za pojedynczy przelew, operację kartą lub wypłatę z bankomatu
 • Stawka procentowa od każdej transakcje – w przedziale od 1 do 15 procent
 • Stałą miesięczna kwota co miesiąc przelewana na rachunek oszczędnościowy

Osoby korzystające mSavera mogą w każdym momencie uzyskać dostęp do środków. Przelewając pieniądze rachunku oszczędnościowego mSaver na eKonto są one dostępne automatycznie po realizacji zlecenia. Dodatkowo prowadzenie i otwarcie rachunku jest całkowicie bezpłatne, a oprocentowanie nominalne w skali roku wynosi 1.4%.

Więcej o mSaverze i regularnym oszczędzaniu w promocyjnym materiale wideo przygotowanym przez mBank:


Rachunek eKonto w połączeniu z mSaverem to obecnie jedna z najciekawszych i najbardziej konkurencyjnych ofert na polskim rynku bankowości detalicznej online. Produkt z całą pewnością godny jest polecenia przede wszystkim dzięki zerowym opłatom, dużej niezawodności i rozbudowanym rozwiązaniom mobilnym.

Otwórz eKonto z premią 500 złKoniecznie zapisz się do naszego newslettera
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz, bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.