DORADCA KLIENTA

DARMOWE KONTO I 200 ZŁ W PREZENCIE NA ZAKUPY W DROGERII ROSSMANN

29 MARCA 2018

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny zachęca nas do założenia Konta Optymalnego. Tym razem do zdobycia jest voucher o wartości 200 zł do wydania w drogerii Rossmann. Czy promocja jest opłacalna? Co zrobić, aby z niej skorzystać? Wyjaśniamy!

darmowe konto i 200 zl w prezencie do wydania w drogerii rossmann

Promocja „Atrakcyjne konto 2” - co możesz zyskać?

W najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas założenie Konta Optymalnego premiowane jest voucherem do Rossmanna o wartości 200 zł. Karty podarunkowe o wartości 200 zł możemy wydać na dowolne produkty w drogerii.

Konto Optymalne to wyjątkowo opłacalny rachunek osobisty, a w celu uzyskania bonu należy spełnić naprawdę minimalne wymagania.

Oferta jest korzystna, dlatego warto wziąć w niej udział jak najszybciej – ilość kont otwartych w promocji jest limitowana.

Jak zdobyć 200 zł do wydania w Rossmannie?

Aby zdobyć nagrodę, w pierwszym kroku należy zarejestrować się na specjalnej, dedykowanej stronie promocji.

Następny krok to złożenie wniosku o konto osobiste wraz z kartą debetową, który wypełniamy online, po zarejestrowaniu się na stronie promocji.

Czas na złożenie wniosku mamy do 15 kwietnia 2018 roku. Pamiętajmy, aby wypełniając formularz zaznaczyć zgody marketingowe – inaczej bank nie będzie mógł przekazać naszych danych organizatorowi promocji.

Uwaga: formularz kontaktowy należy wypełnić na stronie promocji – z oferty można skorzystać wyłącznie online.

Warunkiem przyznania nagrody jest aktywne korzystanie z konta i karty, przez 6 miesięcy od założenia rachunku.

Od maja do października w każdym z miesięcy należy spełnić następujące warunki:

  • zapewnić min. 1000 zł wpływów na konto,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł,
  • wykonać min. 1 przelew mobilny za pomocą aplikacji GOmobile.

Do płatności bezgotówkowych nie liczą się przelewy internetowe wykonane kartą i płatności rachunków, opłaty za usługi transportowe czy użycie karty w kasynach i do zakładów bukmacherskich.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy dwie karty podarunkowe do Rossmanna – każdą o wartości 100 zł. Pierwszy bon otrzymamy po spełnianiu warunków przez pierwsze trzy miesiące (maj-lipiec) – bon zostanie do nas wysłany do 31 sierpnia. Drugi – do 30 listopada. Karty podarunkowe zostaną do nas wysłane pocztą, ale powiadomienie o ich przyznaniu otrzymamy wcześniej mailem.

Vouchery będą ważne do 1 lipca 2019 roku. Będzie można z nich korzystać wielokrotnie.

Do kiedy trwa promocja?

Czas na złożenie wniosku o założenie konta wraz z kartą debetową mamy do 15 kwietnia 2018 roku.

Z kolej do 30 kwietnia 2018 roku musimy podpisać umowę o założenie rachunku (dostarczy nam ją kurier).

Warto jednak podkreślić, że promocja jest limitowana: może z niej skorzystać 1000 osób.

Kto może skorzystać z oferty?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w ciągu 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. Zasada ta dotyczy również współposiadaczy konta.

Konto Optymalne – najważniejsze informacje

Konto Optymalne może być dla nas zupełnie darmowe. Wystarczy, że będziemy korzystać jedynie z bankomatów banku BGŻ BNP Paribas i Planet Cash (wypłaty z innych bankomatów obarczone są prowizją w wysokości 5 zł – nie warto tyle płacić!).

Prowadzenie konta, przelewy internetowe i mobilne, a także korzystanie z karty debetowej nic nas nie kosztują. Opłatą w wysokości 1 zł obarczone jest wydanie nośnika zbliżeniowego do karty. Koszt udogodnienia jest niski, jeśli jednak podczas zakładania konta nie wyrazimy chęci posiadania naklejki zbliżeniowej, za kartę nie zapłacimy ani grosza.

Prowizjami obciążone są tylko takie usługi, jak przelew zagraniczny czy wypłata gotówki z bankomatu za granicą – jak w przypadku większości kont osobistych. Więcej na temat Konta Optymalnego przeczytasz w porównywarce kont osobistych.

Konto Optymalne to naprawdę opłacalny rachunek osobisty – znajduje się na podium naszego Rankingu kont osobistych.

Czy to się opłaca?

Odpowiedź brzmi: tak! Na ofercie banku możemy tylko i wyłącznie skorzystać.

Konto Optymalne nie posiada żadnych ukrytych kruczków. Nie zostaniemy obarczeni żadnymi opłatami, jeśli tylko zrezygnujemy z nośnika zbliżeniowego do karty debetowej i będziemy korzystać tylko z dedykowanych bankomatów.

Warunki konieczne do spełnienia, aby otrzymać voucher do Rossmanna, są bardzo proste. Co prawda przez 6 miesięcy trzeba aktywnie korzystać z konta i karty, jednak wymagania banku w tej kwestii są naprawdę minimalne. Wystarczy przelać na konto część swojego wynagrodzenia z rachunku w innym banku, kilka razy zapłacić kartą za zakupy i wykonać jeden przelew mobilny na dowolną kwotę.


Promocja banku BGŻ BNP Paribas jest bardzo korzystna: za założenie Konta Optymalnego, rachunku osobistego, który może być dla nas darmowy, po spełnieniu bardzo prostych wymagań, otrzymamy aż 200 zł do wydania w Rossmannie.


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.