DORADCA KLIENTA

DLACZEGO WARTO JECHAĆ NA WAKACJE WE WRZEŚNIU?

21 SIERPNIA 2018

Standardowo przyjęło się, że okres urlopowy wypada na apogeum lata, czyli lipiec i sierpień, co pokrywa się z przerwą od nauki dzieci i młodzieży. Jeżeli jednak na wakacje wybierasz się bez pociech lub możesz im zafundować „wolne” w pierwszym miesiącu szkoły, to warto rozważyć wakacyjny wyjazd we wrześniu. Dlaczego? Przemawia za tym co najmniej kilka czynników.

dlaczego warto pojechac na wakacje we wrzesniu

Mniej ludzi i większy spokój

Najpopularniejsze destynacje urlopowe w kraju i za granicą przeżywają latem prawdziwie oblężenie. W związku z tym musisz pogodzić się z tłumem ludzi, kolejkami i mniejszą dostępnością bazy noclegowej czy popularnych atrakcji.

Kiedy jednak urlop przesuniesz na wrzesień, gdy większość osób wróciła już do pracy po swoich wakacjach, zobaczysz, że liczba turystów będzie zdecydowanie mniejsza. Przekłada się to bezpośrednio na kolejny, niezwykle istotny czynnik powodujący, że wrześniowe wczasy to naprawdę dobry wybór.

Tanio, taniej, najtaniej?

Mniejsza liczba turystów oznacza niższe ceny i większe możliwości wyboru. Ceny obniżają nie tylko hotelarze, ale również restauratorzy. Także oferty biur podróży w ostatnim z pogodnych miesięcy są zdecydowanie korzystniejsze.

W porównaniu z lipcem i sierpniem możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent na całym koszcie urlopu, jednocześnie nie martwiąc się tłumami, przepełnionymi hotelami, pełnymi basenami oraz kolejkami do lokalnych atrakcji.

Korzystne warunki pogodowe

Jeżeli nie jesteś fanem największych skwarów, to przesunięcie urlopu na wrzesień, może być dla Ciebie zbawieniem. Zagraniczne destynacje takie jak Bułgaria, Grecja, Hiszpania czy Cypr nadal oferują ciepłe morze i słoneczną pogodę, mają już jednak za sobą rekordowe letnie temperatury, które mogą być zbyt wysokie dla mieszkańca naszej szerokości geograficznej.

W przypadku polskich miejscowości turystycznych sprawa będzie wyglądała trochę gorzej, na wypad nad polskie morze może być już nieco za zimno. Jeżeli chodzi jednak o wypad w góry lub zwiedzanie polskich zabytków i wspaniałości przyrody, nadal jest to idealny moment na urlopowy wyjazd.

Wakacje we wrześniu - możesz zaoszczędzić!

Jeżeli jesteś dosyć elastyczny i o swoim urlopie, możesz zdecydować tak naprawdę na ostatnią chwilę, to warto rozważyć opcję wakacji we wrześniu i oferty last minute. Dzięki temu spędzisz urlop zagraniczny nawet za niespełna 1000 zł, co w pełnym sezonie i przy normalnej ofercie byłoby wręcz niewykonalne.

Skorzystaj z niewątpliwych plusów, które niesie ze sobą urlopowy wypoczynek we wrześniu, ciesz się niższymi cenami, większym spokojem i relaksem, na który w pełni zasługujesz. Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na wakacje, porównaj aktualne oferty szybkich pożyczek i ciesz się urlopem.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.