DORADCA KLIENTA

GŁOŚNIK JBL FLIP 3 ZA ZAŁOŻENIE KARTY W CITIBANKU

11 LIPCA 2018

W nowej promocji Citibanku założenie bezpłatnej karty premiowane jest ciekawą nagrodą. Do zdobycia mamy tym razem bezprzewodowy głośnik JBL Flip 3. Co robić, aby otrzymać nagrodę? Poznaj szczegóły promocji!

glosnik jbl flip 3 za zalozenie karty w citibanku - promocje finansowe

Na czym polega promocja?

Citibank po raz kolejny zachęca do założenia karty kredytowej. Tym razem nagrodą w promocji jest bezprzewodowy, nowoczesny głośnik JBL Flip 3. Aby go otrzymać, wystarczy założyć dowolną kartę w Citibanku (najbardziej opłaca się wybrać tę darmową) i aktywnie z niej korzystać. To wszystko! Po spełnieniu tych prostych warunków nagroda będzie nasza.

Czas na rejestrację w promocji mamy do 4 września.

Jak uzyskać nagrodę?

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć kartę kredytową w Citibanku, za pośrednictwem strony internetowej. W tym celu należy udać się na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz kontaktowy (znajdziesz go TUTAJ). Mamy na to czas do 4 września.

Oddzwoni do nas doradca banku, by pomóc nam złożyć wniosek o kartę kredytową. Konieczne będzie przesłanie dokumentu, który potwierdzi nasze dochody, np. wyciągu z konta. Doradca poinformuje nas telefonicznie, jaki dokument będzie wymagany.

Jeśli karta kredytowa zostanie nam przyznana, pozostanie tylko spełnić warunki promocji:

Warunek 1: Logowanie do bankowości internetowej. Należy się zalogować najpóźniej do końca drugiego miesiąca po tym, w którym zawarliśmy umowę o kartę.

Warunek 2: Wykonanie transakcji na łączną kwotę co najmniej 1000 zł, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po tym, w którym zawarliśmy umowę o kartę.

Informację o otrzymaniu nagrody bank wyśle nam za pośrednictwem bankowości internetowej do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Głośnik otrzymamy w ciągu 30 dni.


Odwiedź stronę promocji i poznaj szczegóły!


Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Wykluczone są osoby, które korzystały już ostatnio z promocji Citibanku dotyczących kart kredytowych. Okres karencji jest stosunkowo długi – z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 czerwca 2015 roku.

Dodatkowe wymagania:

  • wiek – minimum 18 lat
  • dochód netto – minimum 1200 zł
  • zatrudnienie w obecnej firmie – minimum od 3 miesięcy


Spełniasz warunki? Odwiedź stronę promocji i poznaj szczegóły!


Karta kredytowa w Citibanku – wskazówki

W promocji można założyć dowolną kartę kredytową w Citibanku, jednak najbardziej opłaca się postawić na kartę Citi Simplicity, ponieważ jest zwolniona z opłat miesięcznych i rocznych – korzystanie z niej jest zupełnie darmowe.

W przypadku karty Citi Simplicity odpłatne są tylko dodatkowe udogodnienia, takie jak usługa Citi Phone lub naklejka zbliżeniowa. Jeśli z nich zrezygnujemy, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Co jednak z opłatami za pożyczone pieniądze? Karta kredytowa to przecież rodzaj pożyczki – jednak na specyficznych warunkach. Jeśli spłacimy dług w czasie okresu bezodsetkowego, nie zostaną nam naliczone żadne odsetki. Zazwyczaj trwa on 30 dni, jednak warto spłacać dług jak najszybciej. Jeśli się z tym spóźnimy, dług zostanie rozłożony na raty, a bank będzie mógł odmówić przyznania nam nagordy.

Głośnik bezprzewodowy JBL

Głośnik bluetooth JBL Flip 3 to gadżet przydatny latem. Jest wart 359 zł, więc tym bardziej warto o niego zawalczyć. Głośnik umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wybranego urządzenia, w wykorzystaniem technologii bluetooth. Producent zapewnia, że może pracować nawet 10 godzin bez przerwy.

Z dokładną specyfikacją głośnika możesz zapoznać się na stronie promocji.

Czy to się opłaca?

Głośnik bluetooth JBL Flip 3 to fajny wakacyjny gadżet, który może nam się przydać na wyjazdach. Aby go otrzymać, wystarczy spełnić minimalne wymagania: założyć kartę i wykonać nią transakcje na 1000 zł. Warto płacić kartą za codzienne zakupy, a następnie jak najszybciej regulować dług ze środków na koncie osobistym. Dzięki temu na promocji możemy tylko zarobić.


Odwiedź stronę promocji i poznaj szczegóły!


O czym warto pamiętać?

Jeśli założysz kartę kredytową w lipcu:

  • do końca września zaloguj się do bankowości internetowej,
  • do końca września wykonaj transakcje kartą na kwotę 1000 zł,
  • pamiętaj, by jak najszybciej regulować dług na karcie kredytowej.

Chcesz otrzymać nagrodę szybciej? Spełnij warunki promocji jeszcze w lipcu, a na początku września głośnik będzie Twój. Proste! :)


Nowa promocja Citibanku to strzał w dziesiątkę szczególnie dla młodych urlopowiczów. Głośnik bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki na plaży czy podczas spotkań ze znajomymi. Z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Warunki są proste – wystarczy trzymać się terminów i naszych wskazówek, aby na ofercie wyłącznie skorzystać.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.