DORADCA KLIENTA

JAK ZDOBYĆ DARMOWY ROCZNY KARNET DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH?

23 MARCA 2018

Najnowsza promocja w banku BGŻ BNP Paribas to gratka dla osób, które lubią sport lub chciałyby rozpocząć swoją sportową przygodę. W promocji „W formie z kontem 2” założenie opłacalnego konta osobistego premiowane jest 12-miesięcznym karnetem do obiektów sportowych. Karnet sportowy umożliwia nam korzystanie z basenów, siłowni, a nawet szkół tańca na terenie całego kraju. Poznaj warunki promocji i dowiedz się, jak zdobyć nagrodę!

jak zdobyc 300 zl premii i roczny karnet do obiektow sportowych

Wyjątkowa premia za założenie konta

Jeśli przez głowę przemknęła Ci ostatnio myśl o zrobieniu wiosennej formy, zrzuceniu kilku kilogramów, a może po prostu zadbaniu o zdrowie, promocja banku BGŻ BNP Paribas to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Za założenie konta osobistego otrzymujemy nagrodę w postaci rocznego karnetu do zróżnicowanych obiektów sportowych. Karnet obowiązuje na siłowniach, na basenach, w aquaparkach, studiach tańca i wielu innych miejscach w całej Polsce.

Promocja trwa do 25 kwietnia 2018 roku. Aby wziąć w niej udział i zdobyć nagrody, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji najpóźniej 25 kwietnia.

Warto się pospieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona i wynosi 1500 sztuk.

12 miesięcy darmowych treningów

Aby zdobyć roczny karnet do 3500 placówek sportowych w Polsce, należy złożyć wniosek o założenie Konta Optymalnegona dedykowanej stronie promocji, najpóźniej 25 kwietnia 2018 roku. Promocja może jednak zakończyć się wcześniej, gdyż pula nagród jest ograniczona.

Umowę do podpisania dostarczy nam kurier.

Warunek, który musimy spełnić, aby otrzymać karnet, to aktywne korzystanie z konta. Co to oznacza? Każdego miesiąca począwszy od maja 2018 do marca 2019 musimy:

  • zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł,
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej GO Mobile.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższe warunki promocji otrzymamy karnet do obiektów sportowych. Karnet umożliwia nam skorzystanie z dwóch wizyt tygodniowo w tego typu obiektach.

Wartość pojedynczego karnetu to 63 zł. Aby z niego skorzystać, musimy założyć konto w panelu OK System. Karnety będą do nas trafiać co miesiąc za pomocą wiadomości SMS. Pierwszy z nich otrzymamy do 14 maja i będziemy mieć 9 dni na wgranie go do panelu OK System – będzie on obowiązywał w czerwcu. Następne karnety będą się już automatycznie przypisywać do naszego konta w OK System.

Wejście do obiektów sportowych będzie obowiązywało za pomocą telefonu komórkowego - nie ma konieczności zakładania kart członkowskich.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Do takich zaliczają się osoby, które nie posiadały konta w banku BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 36 miesięcy.

Konto Optymalne – parametry i najważniejsze informacje

Za Konto Optymalne, jeśli mądrze z niego skorzystamy, nie musimy w ogóle płacić. Opłatą obarczona jest jedynie wypłata pieniędzy z bankomatu innego niż bankomat BGŻ BNP Paribas i Planet Cash (za taką wypłatę zapłacimy prowizję w wysokości 5 zł). Jeśli jednak będziemy korzystać tylko z dedykowanych bankomatów, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Prowadzenie konta, przelewy internetowe i korzystanie z karty debetowej są darmowe. Do konta otrzymujemy kartę MasterCard. Jedyna opłata, jaką możemy ponieść, to ta związana w wydaniem nośnika zbliżeniowego do karty – wynosi 1 zł miesięcznie. Możliwość wykonywania płatności zbliżeniowych jest wygodna, a opłata nie jest wysoka, jeśli jednak nie zależy nam na tym udogodnieniu, za konto nie zapłacimy ani grosza.

Konto Optymalne to naprawdę opłacalny rachunek osobisty – znajduje się na podium naszego Rankingu kont osobistych.

Czy to się opłaca?

Na promocji nie możemy stracić. Konto Optymalne jest darmowe, a warunki konieczne do spełnienia, aby otrzymać karnet do obiektów sportowych, są naprawdę łatwe. Wystarczy tylko przelać na konto 1000 zł, wykonać kilka transakcji kartą i jedną za pomocą aplikacji mobilnej. Tak niewiele, a otrzymujemy możliwość skorzystania z wielu różnorodnych obiektów sportowych.


Jeśli w najbliższym czasie chcesz zwiększyć swoją aktywność i zadbać o zdrowie – skorzystaj z promocji i załóż Konto Optymalne. Zapewni Ci to darmowy wstęp do wielu obiektów sportowych. Opłaca się!


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.