DORADCA KLIENTA

LOTERIA MASTERCARD: WYGRAJ WYJAZD NA FINAŁ LIGI MISTRZÓW!

18 KWIETNIA 2018

Co powiesz na wyjazd na finał Ligi Mistrzów w Kijowie? To główna nagroda w Loterii Mastercard. Aby wziąć w niej udział, wystarczy być posiadaczem karty MasterCard. Jakie są warunki uczestnictwa w promocji i co jeszcze można w niej wygrać?

loteria mastercard - wygraj wyjazd na final ligi mistrzow

Loteria Mastercard – wyjątkowa okazja dla fanów futbolu

Jeśli marzy Ci się wyjazd na finał Ligi Mistrzów, loteria Mastercard to wyjątkowa okazja dla Ciebie. Nagrodą główną jest bowiem 2-osobowy wyjazd na mecz w Kijowie, wraz z przelotem, zakwaterowaniem w hotelu (2 noce), śniadaniem, a nawet transportem na lotnisko i stadion. Jest o co walczyć!

Na wygranie wyjazdu mamy aż 3 szanse, ponieważ w ramach loterii odbędą się 3 losowania.

Co jeszcze możemy wygrać?

Każde losowanie zakończy się wyłonieniem jednego zwycięzcy, przyznane zostaną jednak również nagrody pocieszenia:

  • nagroda I stopnia: 3 x Sony PlayStation 4 Pro 1TB
  • nagroda II stopnia: 30 x piłka UEFA Champions League Final Kyiv Top Training Ball

Co robić, by wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w loterii należy wykonać jedną w poniższych czynności:

Sposób 1:

Wykonać 5 transakcji za minimum 5 zł każda przy użyciu Mastercard, Maestro lub Masterpass. 5 transakcji należy zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie loterii – w ten sposób nabywamy 1 los na loterię.

Aby zarejestrować los, potrzebne nam będą daty wykonania transakcji, należy jednak zachować również potwierdzenia wykonania transakcji, które będą potrzebne w późniejszym etapie do weryfikacji. Mogą to być paragon i wydruk z terminala (przy płatności kartą) lub rachunek ze sklepu (w przypadku Masterpass). W razie czego jako potwierdzenie możemy również przedstawić wyciąg z konta.

Sposób 2:

1 los może zapewnić nam pojedyncza wymiana punktów w programie Priceless Specials. Aby zarejestrować los, potrzebna nam będzie data wymiany punktów. Do późniejszej weryfikacji niezbędne będzie również potwierdzenie pojedynczej wymiany punktów w programie.

Nieograniczona liczba zgłoszeń

W zgłoszeniu możemy wpisać jedną z powyższych czynności, jeśli jednak chcielibyśmy zgłosić więcej losów i zwiększyć swoje szanse, wystarczy wypełnić formularz kolejny raz.

Jak działa loteria?

Loteria dzieli się na 3 etapy – w każdym z nich odbędzie się losowanie i zostanie przyznana nagroda główna oraz nagrody pocieszenia.

Etap pierwszy: od 9 do 19 kwietnia

Etap drugi: od 20 do 29 kwietnia

Etap trzeci: od 30 kwietnia do 6 maja

Zgłoszony los, jeśli nie zostanie wylosowany, bierze udział we wszystkich 3 losowaniach.

Wyniki każdego z losowań zostaną opublikowane na stronie loterii. Dodatkowo, w przypadku nagrody głównej, organizator będzie kontaktował się ze zwycięzcą telefonicznie. Powinniśmy spodziewać się telefonu w dwóch kolejnych dniach po losowaniu (co ważne, organizator podejmie tylko 4 próby kontaktu, w godzinach 10:00-17:00).

Osoby, które zdobędą nagrody pocieszenia, zostaną o tym poinformowane za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Kto może wziąć udział w loterii?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze karty Mastercard lub Maestro. Karta musi być wydana w Polsce. W loterii mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.


Formularz zgłoszeniowy i regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.


Karta Mastercard

Chcesz wziąć udział w loterii, ale nie posiadasz karty Mastercard? Nic straconego! Wystarczy, że założysz darmowe konto osobiste, do którego otrzymasz dedykowaną kartę Mastercard. Takie rozwiązanie oferują m.in.:

  • Idea Bank – Konto Zyskowne (jest zupełnie darmowe),
  • Getin Bank – Konto Proste Zasady (jeśli będziemy wykonywać transakcje kartą, będzie darmowe),
  • mBank – eKonto (zapłacimy jedynie za ewentualne wypłaty z bankomatów poniżej 100 zł),
  • Bank Zachodni WBK – Konto Jakie Chcę (zapłacimy jedynie za ewentualną wypłatę z bankomatów innych niż banku BZ WBK),
  • BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne (zapłacimy jedynie za ewentualne wypłaty z bankomatów innych niż BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash).

Interesuje Cię więcej możliwości? Odwiedź naszą porównywarkę kont osobistych. Znajdziesz w niej informacje na temat warunków każdego w rachunków oraz tego, jaka karta przyznawana jest przez bank.

Jeśli posiadasz kartę Visa, możesz również wziąć udział w Loterii Visa FIFA 2018! Do wygrania jest pakiet wyjazdowy na mecz Polska-Senegal na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Więcej informacji znajdziesz w artykule: „Loteria Visa: wygraj wyjazd na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej”.

Czy to się opłaca?

Oczywiście! Jeśli posiadasz kartę Mastercard, nie masz nic do stracenia. Wystarczy tylko zachować daty i potwierdzenia transakcji wykonanych kartą, a bezproblemowo zarejestrujesz swój los.

Jeśli nie masz karty Mastercard, jednak zależy Ci na wzięciu udziału w loterii, postaw na darmowe konto z dedykowaną kartą (w tym przypadku najbardziej opłacalne jest Konto Zyskowne w Idea Banku).

Możesz również zapoznać się z bieżącymi promocjami bankowymi, a może uda Ci się zyskać podwójnie. Możesz np. założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku, a zyskasz nie tylko możliwość udziału w loterii, ale również 150 zł do wydania na Allegro.

W przypadku korzystania z kilku promocji pamiętaj jednak, by zwrócić baczną uwagę na warunki bezpłatności kont oraz warunki otrzymania nagród. Łatwo się w tym pogubić!


Loteria Mastercard to wyjątkowa okazja, w ramach której można wygrać naprawdę świetne nagrody. Warto skorzystać!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy, co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6405 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14945 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8540 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.