DORADCA KLIENTA

SZUKASZ ATRAKCYJNEJ POŻYCZKI? SPRAWDŹ TĘ OFERTĘ!

11 CZERWCA 2017

Szukasz atrakcyjnej pożyczki? Podpowiadamy, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę! Mini Ratka to popularna pożyczka gotówkowa na dowolny cel. Do pewnej kwoty można ją otrzymać bez zaświadczeń - do wnioskowania wystaczy dowód osobisty. Sprawdziliśmy, jakie warunki oferuje bank PKO BP i dlaczego warto zdecydować się na Mini Ratkę.

pieniadze - pozyczka gotowkowa

Mini Ratka - parametry pożyczki

Kwota pożyczki od 1000 do 120 000 zł
Okres spłaty do 96 miesięcy
Cel dowolny
Decyzja tego samego dnia
Wakacje kredytowe 3 miesiące

Mini Ratka występuje w dwóch wariantach. Jeśli ubiegamy się o wyższą kwotę, musimy dostarczyć bankowi podstawowe zaświadczenia. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na pożyczkę do 24 000 zł - pożyczka udzielana jest bez zaświadczeń.

Przyjrzyjmy się dokładniej obu wariantom Mini Ratki.Mini Ratka - pożyczka bez zaświadczeń

Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę do 24 000 zł, co i tak jest wysoką kwotą, bank PKO BP nie będzie wymagał od nas żadnych zaświadczeń - wystarczy nam dowód osobisty. Minimalna kwota pożyczki to z kolei 1000 zł. Dzięki ograniczeniu formalności do minimum, wypłata pieniędzy możliwa jest w dniu złożenia wniosku.

Pożyczka przyznawana jest na dowolny cel. Możemy wnioskować o Mini Ratkę zarówno na planowany remont, jak i na wymarzone wakacje. W trakcie wnioskowania o pożyczkę nie będziemy zmuszeni do wykazania konkretnego celu.

Oprocentowanie i prowizja ustalane są indywidualnie, jednak opłaty dodatkowe w przypadku pożyczki w PKO BP są niższe, niż w przypadku pożyczek pozabankowych. Zaletą pożyczki pozabankowej jest fakt, iż pożyczamy pieniądze z pewnego, bezpiecznego źródła, a w razie problemów ze spłatą nie będziemy od razu narażeni na wysokie koszta. Bank oferuje namwakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty na 3 miesiące lub jej odroczenia o 3 miesiące. 

Oferta charakteryzuje się również dużą elastycznością. Spłata odbywa się w równych ratach, jednak wybór dnia spłaty dostosowany jest do potrzeb i życzenia klienta.

Parametry Mini Ratki bez zaświadczeń:

Kwota pożyczki od 1000 do 24 000 zł
Okres spłaty do 96 miesięcy
Cel dowolny
Decyzja tego samego dnia
Wakacje kredytowe 3 miesiące

Wymagane formalności:

Wniosek online TAK
Formalności załatwiane online TAK
Dowód osobisty TAK
PESEL TAK
Zaświadczenie o zarobkach NIE
Zaświadczenie o zatrudnieniu NIE

Przejdź na stronę banku i sprawdź szczegóły na temat pożyczki bez zaświadczeń.

Przykładowe wyliczenie:

Mini Ratka - pożyczka bez zaświadczeń

źródło: www.pkobp.plMini Ratka na wyższą kwotę

Jeśli chcemy pożyczyć więcej niż 24 000 zł, musimy liczyć się z tym, że bank poprosi nas o dodatkowe zaświadczenia, w tym zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Wtedy jednak będziemy mogli wnioskować o znacznie wyższą kwotę pożyczki - nawet do 120 000 zł. Minimalna kwota pożyczki to w tym przypadku również 1000 zł.

Podobnie, jak w przypadku niższych kwot, również Mini Ratka na wyższą kwotę udzielana jest na dowolny cel. W trakcie wypełniania wniosku o pożyczkę nie zostaniemy zapytani o to, na jaki cel potrzebne nam są pieniądze.

Oprocentowanie i prowizja ustalane są indywidualnie, jednak podobnie jak w przypadku Mini Ratki bez zaświadczeń, opłaty dodatkowe są niższe niż w firmach pozabankowych. Dużą zaletą pożyczki w banku jest również fakt, iż pożyczamy pieniądze z pewnego źródła.

Bank PKO BP oferuje nam również wakacje kredytowe - do 3 miesięcy. Dzięki temu nie musimy martwić się o to, że w przypadku problemów ze spłatą zostaniemy obciążeni dużymi kosztami - tak, jak ma to miejsce w przypadku parabanków.

Spłata pożyczki odbywa się w równych ratach. Klient ma prawo wyboru dnia spłaty - bank dostosowuje się w tej kwestii do potrzeb klienta. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 96 miesięcy.

PKO BP oferuje również preferencyjne warunki dla wielodzietnych rodzin i posiadaczy Karty Dużej Rodziny – mogą oni liczyć na jeszcze bardziej elastyczne warunki spłaty.

Parametry Mini Ratki z zaświadczeniami:

Kwota pożyczki od 1000 do 120 000 zł
Okres spłaty do 96 miesięcy
Cel dowolny
Decyzja nawet tego samego dnia
Wakacje kredytowe 3 miesiące

Wymagane formalności:

Wniosek online TAK
Formalności załatwiane online TAK
Dowód osobisty TAK
PESEL TAK
Zaświadczenie o zarobkach TAK
Zaświadczenie o zatrudnieniu TAK

Przejdź na stronę banku i poznaj szczegóły na temat Mini Ratki.

Przykładowe wyliczenie:

Mini Ratka - pożyczka w banku

źródło: www.pkobp.plNieobowiązkowe ubezpieczenie

Do pożyczki możemy dokupić nieobowiązakowe ubezpieczenie. Dostępne pakiety ułatwią regulowanie rat w razie wystąpienia zdarzeń uniemożliwiających lub utrudniających spłatę.

Możemy wykupić ubezpieczenie na życie (PKO ŻYCIE TU SA), dzięki któremu pożyczka zostanie spłacona w razie zgonu ubezpieczonego oraz ubezpieczenie utraty źródła dochodu albo inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku (PKO TU SA). W obu przypadkach wypłacone świadczenia mogą pokryć całość lub część zobowiązania, a pozostała kwota zostanie wypłacona ubezpieczonemu lub wskazanym przez niego osobom.Oferta specjalna – Pożyczka na nowo

Ze specjalnych warunków spłaty mogą skorzystać osoby, które nie posiadają kredytu ani pożyczki spłacanej ratalnie w PKO BP.

W tym przypadku klienci mogą liczyć na atrakcyjne stawki oprocentowania i prowizji. Kwota pożyczki wynosi od 10 000 do 120 000 zł, a minimalny okres kredytowania to 36 miesięcy.Pożyczka w banku czy chwilówka?

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę w banku? Na pożyczkę w parabanku często decydujemy się dlatego, że aby ją uzyskać, wymagane jest od nas dopełnienie minimalnej liczby formalności, nikt nie pyta nas również o cel. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tego samego możemy oczekiwać od pożyczki bankowej - szczególnie w przypadku Mini Ratki bez zaświadczeń. 

Jeśli szukasz pożyczki z minimum formalności, możesz otrzymać ją w banku PKO BP, a przy okazji wnioskować o wysoką kwotę - nawet do 24 000 zł, podczas gdy większość parabanków nie oferuje kwot wyższych niż 15 000 zł.

Zaletą pożyczki bankowej jest również fakt, iż pożyczamy pieniądze z pewnego, bezpiecznego źródła, a wszelkie warunki zostają nam dokładnie przedstawione - nie musimy martwić się o dodatkowe opłaty. Banki oferują również wakacje kredytowe, dzięki czemu w razie problemów ze spłatą nie musimy martwić się o wysokie kary.

Poza tym pożyczki w banku obciążone są mniejszymi opłatami dodatkowymi, niż pożyczki pozabankowe.Mini Ratka to wygodna i pewna pożyczka. Warunki oferowane przez bank są wyjątkowo korzystne, a od wnioskujących wymaga się jedynie podstawowych formalności. Jeśli więc poszukujemy korzystnej oferty pożyczki z pewnego źródła, warto zainteresować się Mini Ratką!Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.