DORADCA KLIENTA

MONEY MANIA: 150 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO ZA ZAŁOŻENIE KONTA

18 KWIETNIA 2018

W najnowszej edycji Money Manii założenie opłacalnego konta w Alior Banku premiowane jest voucherem o wartości 150 zł do wydania na Allegro. Jakie są szczegółowe warunki promocji i co robić, by uzyskać nagrodę?

money mania - 150 zl do wydania na allegro za zalozenie konta

Money Mania w Alior Banku

W promocji Alior Banku za założenie Konta Jakże Osobistego otrzymujemy 150 zł do wydania na Allegro. Warunki promocji są bardzo proste – wystarczy zapewnić minimalną aktywność na koncie, aby otrzymać bon.

Konto Jakże Osobiste to opłacalny rachunek bankowy. Oferuje dużą elastyczność – sami wybieramy, z czego chcemy korzystać za darmo.

Przyjrzyjmy się warunkom otrzymania nagrody.

Co robić, by uzyskać nagrodę?

Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto osobiste w Alior Banku i spełnić dwa proste warunki.

Krok 1: Założenie konta.

Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Jeżeli kiedyś już braliśmy udział we wcześniejszych edycjach promocji Money Mania – wystarczy, że na stronie promocji zalogujemy się na swoje konto (stronę logowania znajdziesz TUTAJ).

Kolejny etap to złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste – po zalogowaniu się otrzymamy specjalny link, który umożliwi nam wypełnienie wniosku. Pamiętajmy o tym, aby zaakceptować zgody marketingowe (zgodę na przetwarzanie danych) – są niezbędne do tego, aby organizator mógł przekazać nam nagrodę.

Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 13 maja 2018 roku.

Umowę o założenie konta podpisuje się w placówce banku. Wtedy też można dopasować Konto Jakże Osobiste do swoich potrzeb, wybierając, z czego chcemy korzystać za darmo.

Czas na podpisanie umowy o założenie konta mamy do 30 maja 2018 roku.


Przejdź na stronę promocji i poznaj szczegóły!


Krok 2: Spełnienie warunków promocji

Aby otrzymać nagrodę wystarczy spełnić dwa proste warunki:

1: zapewnić wpływy na konto na łączną sumę minimum 1000 zł

2: wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w sklepach lub w internecie

Czas na spełnienie tych dwóch warunków mamy aż do 31 lipca 2018 roku.

Pamiętajmy, że płatności bezgotówkowe w takich miejscach jak kasyna czy płatności za rachunki lub usługi transportowe nie będą się liczyć. Najlepiej wykonać transakcje w zwykłych sklepach, zwłaszcza, że nie określono ich minimalnej kwoty, więc wystarczy zapłacić za standardowe zakupy.


Przejdź na stronę promocji!


Jeśli spełnimy warunki promocji, bank przekaże nam nagrodę w postaci bonu na Allegro o wartości 150 zł. Voucher zostanie nam dostarczony do 31 sierpnia 2018 roku. Należy spodziewać się wiadomości e-mail z informacją o przyznaniu bonu. Unikalny kod do wykorzystania na Allegro znajdziemy z kolei na swoim koncie w Money Manii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby móc skorzystać z promocji, należy być nowym klientem banku. Jeśli więc nie posiadałeś żadnego konta w Alior Banku w ciągu ostatnich dwóch lat – możesz wziąć udział w akcji.


Spełniasz warunki? Przejdź na stronę promocji i poznaj szczegóły!


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Konto w Alior Banku nie jest zupełnie darmowe, jednak opłat łatwo uniknąć. Wystarczy zapewnić łączne miesięczne wpływy na konto w wysokości 1500 zł i wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł. Przelew możemy wykonać ze swojego konta w innym banku, natomiast transakcje kartą lub BLIKiem będziemy już wykonywać w celu uzyskania nagrody – trzeba więc tylko pamiętać o osiągnięciu kwoty 300 zł. Spełnienie tych warunków zagwarantuje nam brak opłat za prowadzenie konta oraz kartę debetową. Jeśli będziemy dodatkowo pamiętać o wypłacaniu pieniędzy tylko z bankomatów Alior Banku – konto będzie dla nas zupełnie darmowe.

Konto Jakże Osobiste, jak już pisaliśmy, można dostosować do swoich potrzeb. Za darmo możemy wybrać dwie korzyści, na których nam zależy. Korzyścią może być np. darmowe korzystanie z bankomatów w całej Polsce (wtedy ostatni wspomniany wcześniej warunek darmowości konta nas nie dotyczy).

Do korzyści należą również: ubezpieczenie w podróży za granicą, pakiet assistance (ubezpieczenie samochodowe, domowe i medyczne), bezpłatne korzystanie z bankomatów za granicą, i wiele innych. Korzyści możemy dowolnie zmieniać. Jeśli chcielibyśmy wybrać więcej niż dwie, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie.

Więcej na temat konta napisaliśmy w artykule „Konto Jakże Osobiste – konto bankowe pełne korzyści”.

Czy to się opłaca?

Jeśli od 2 lat nie posiadaliśmy konta w Alior Banku – warto teraz je założyć. Aby na promocji tylko i wyłącznie zarobić, powinniśmy jednak wziąć pod uwagę zarówno warunki uzyskania nagrody, jak i bezpłatności konta. Oznacza to, że musimy:

  • zapewnić 1500 zł miesięcznych wpływów na konto (może to być przelew z naszego innego rachunku),
  • wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Dzięki spełnieniu tych wymagań nie dość, że otrzymamy nagrodę, to nic nie zapłacimy za konto. Oczywiście warto pamiętać również o wypłacaniu pieniędzy tylko z bankomatów Alior Banku.

Ponadto Konto Jakże Osobiste to opłacalny rachunek, szczególnie w okresie wakacyjnym, możemy bowiem dowolnie wybierać korzyści takie jak ubezpieczenie w podróży czy szeroki pakiet assistance, za które nic nie zapłacimy, a zapewnią nam komfort w czasie wyjazdu krajowego lub zagranicznego.


Przejdź na stronę promocji!


Podsumowując, z promocji Alior Banku naprawdę warto skorzystać. Trzeba tylko podejść do tego z głową i spełnić proste warunki, które zapewnią nam całkowity brak opłat i jednoczesne uzyskanie nagrody. Zastosuj się do naszych wskazówek, a na promocji tylko i wyłącznie zyskasz!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy, co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5625 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
13125 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7500 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.