DORADCA KLIENTA

MONEY MANIA – 300 ZŁ PREMII Z IKONTEM W BGŻ BNP PARIBAS

14 MARCA 2017

Niedawno wystartowała kolejna odsłona promocji Money Mania w banku BGŻ BNP Paribas. Tym razem jest to edycja specjalna: możemy zyskać 100 zł premii za założenie iKonta, a także 200 zł w formie zwrotu za zakupy. Jakie są zasady uzyskania premii?

szczęśliwa kobieta - ikonto w promocji

100 zł za założenie konta

Za założenie iKonta w banku BGŻ BNP Paribas możemy otrzymać 100 zł premii. Jak tego dokonać?

Nowy klient

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci banku. Kim jest nowy klient? To osoba, która od 6 marca 2014 roku nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, ani nie jest stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku (np. nie posiada innego produktu w banku).

Umowa ramowa nie obowiązuje posiadaczy kont BGŻ Optima – mogą oni wziąć udział w promocji.

Rejestracja na stronie promocji

Aby wziąć udział w promocji, należy do 31.03.2017 zarejestrować się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie zgody.

Warto zarejestrować się jak najszybciej, ponieważ liczba rejestracji jest limitowana. Po osiągnięciu liczby 1100 zgłoszeń kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Rejestruję się na stronie promocji!

Aktywacja iKonta

Kolejny krok to zawarcie umowy i założenie iKonta. Najlepiej zrobić to klikając w link, który zostanie nam przysłany w mailu tuż po rejestracji na stronie promocji. Jeśli link do nas nie dotrze, drugą opcją jest kliknięcie w odnośnik „Otwórz konto” na stronie promocji.

Po kliknięciu w link należy wypełnić wniosek o założenie iKonta wraz z kartą debetową.

Do założenia konta będzie nam potrzebny dowód osobisty. Jeśli nie posiadamy skanu – wystarczy zdjęcie dowodu. Możemy je wykonać telefonem w trakcie składania wniosku: po kliknięciu w odpowiedni przycisk pojawi się opcja dodania pliku lub zrobienia zdjęcia bez przerywania procesu składania wniosku. Jest to spore udogodnienie ze strony banku.

Umowę do podpisania dostarczy nam kurier.

Na zawarcie umowy mamy czas do 18.04.2017.

Co ważne: jeśli założymy konto w placówce lub poprzez zwykłą stronę, nie zostanie nam naliczona premia! Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie promocji i założyć konto poprzez dostępne tam linki lub linki wysłane przez bank.

Rejestruję się na stronie promocji!

Warunki uzyskania 100 zł premii

Warunki uzyskania 100 zł premii są następujące

 • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (dwukrotnie: po raz pierwszy w okresie od 1 do 30 kwietnia, po raz drugi w okresie od 1 do 31 maja)
 • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł (również dwukrotnie: raz w kwietniu, drugi raz w maju)

Jeśli chodzi o wpływy na konto, nie mogą to być:

 • wpływy z rachunków użytkownika prowadzonych w banku BGŻ BNP Paribas
 • wpłaty gotówkowe, wpływy z zerwanych w banku BGŻ BNP Paribas lokat i kont oszczędnościowych lub wpływy z kredytu zaciągniętego w banku

Możemy więc, po prostu, przelać na konto 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Proces odbioru nagrody

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy przelewem, jeśli w tym czasie wciąż będziemy posiadaczami konta i karty debetowej.

18.05.2017 każdy uczestnik otrzyma link z instrukcjami dotyczącymi odbioru premii.

Do 29.06.2017 należy zalogować się na stronie, którą otrzymamy w wyżej wspomnianym linku i podać dane do odbioru premii. Uwaga! Adres e-mail musi być taki sam, jak ten, którym rejestrowaliśmy się w promocji. Na koniec należy podać numer naszego iKonta, na które do 30.06.2017 zostanie wpłacona nagroda.

200 zł premii w formie zwrotu za zakupy

W promocji można zyskać jeszcze 200 zł premii, ponieważ bank zobowiązuje się premiować wykonane przez nas transakcje bezgotówkowe kartą.

Zwrot wynosi 3% wartości transakcji, jednak nie może przekroczyć 40 zł miesięcznie. Obowiązuje on przez 5 miesięcy od założenia konta, w związku z tym sumarycznie możemy zyskać 200 zł.

Wystarczy, że spełnimy warunki promocji dotyczącej iKonta, a już otrzymamy 18 zł zwrotu. Kolejne transakcje bezgotówkowe sprawią, że kwota premii wzrośnie.

Zgodnie z regulaminem, niektóre transakcje są wyłączone z promocji. Określone są kodami MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 określający płatność rachunków

Poznaj szczegóły na temat promocji.

iKonto – opłaty

iKonto może być bezpłatne. Wystarczy, że spełnimy warunki, które pokrywają się z warunkami promocji.

Prowadzenie konta: 0 zł, pod warunkiem zapewnienia miesięcznego wpływu na konto w wysokości 1000 zł (jest to również warunek wymagany przez promocję). W przeciwnym razie opłata wynosi 10 zł.

Karta do konta: 0 zł, pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie (jest to również warunek wymagany przez promocję). W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł.

Wypłaty z bankomatów: 0 zł

Przelewy internetowe: 0 zł

Otwarcie konta: 0 zł

Poznaj szczegóły na temat promocji.Podsumowując: spełnienie warunków wymaganych do uzyskania premii za założenie konta jest bardzo łatwe. Warto więc wziąć udział w promocji. Za samo spełnienie warunków uzyskamy również 18 zł zwrotu za zakupy. Każde kolejne zakupy tylko zwiększą naszą premię.Tekst: Olga Gierszal

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.