DORADCA KLIENTA

MONEY MANIA: 560 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA OSOBISTEGO W BANKU MILLENNIUM

15 MAJA 2017

Dzięki promocji Money Mania za założenie konta 360º możemy zyskać 360 zł zwrotu, 100 zł premii i 100 zł w formie bonu na wakacje. Cztery osoby mogą dodatkowo wygrać 1500 zł. Sprawdź, co zrobić, aby móc skorzystać z promocji.

Konto 360 w promocji

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które są nowymi klientami banku. Co to oznacza?

Jeśli dysponowaliśmy jakimkolwiek rachunkiem w banku Millennium (jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku) po 1 kwietnia 2015 roku, nie możemy skorzystać z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji i złożymy wniosek o konto.

Czas na złożenie wniosku mamy do 28 maja 2017 roku, a umowa musi zostać podpisana najpóźniej do końca maja (podpisać możemy ją u kuriera lub w placówce banku, po rejestracji na stronie promocji).

Co ważne, podczas składania wniosku o konto należy wyrazić wszelkie wymagane zgody marketingowe (zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów powiązanych, a także zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie przeprowadzenia promocji).

360 zł w formie zwrotów za płatności kartą i BLIKiem

Bank zapłaci nam 2% zwrotu za transakcje kartą (maksymalnie 30 zł miesięcznie) oraz 5% zwrotu za płatności BLIKiem (maksymalnie 30 zł miesięcznie), przez 6 kolejnych miesięcy.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać zwrot?

  • w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł
  • w danym miesiącu wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę

200 zł premii za założenie konta

Dodatkowa premia, którą możemy otrzymać za założenie konta to 100 zł oraz kolejne 100 zł w formie bonu wakacyjnego w serwisie wakacje.pl.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać premie?

  • W czerwcu i w lipcu zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie (np. przelewem z konta w innym banku).
  • W czerwcu i w lipcu wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę (dotyczy to zarówno transakcji kartą, jak i BLIKiem, w tym także przelewów internetowych).

Do 31 lipca będziemy musieli podać numer swojego konta na profilu utworzonym na początku na stronie promocji. W sierpniu wciąż musimy utrzymać otwarte konto, ponieważ przelew trafi do nas do 16 sierpnia 2017 roku. O przyznaniu premii organizator poinformuje nas dodatkowo 10 sierpnia.

1500 zł dodatkowej nagrody

Dodatkowa nagroda, którą można uzyskać za uczestnictwo w promocji to 1500 zł w formie bonów do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Otrzymać ją mogą aż 4 osoby.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę?

Należy pobrać aplikację mobilną banku i wykonać 5 transakcji BLIKiem zarówno w czerwcu, jak i w lipcu.

Organizator nagrodzi osoby, które aktywują aplikację mobilną jako 90-ta, 180-ta, 270-ta i 360-ta osoba.

Konto 360º – czy warto?

Konto 360º jest darmowe, jeśli spełnimy dwa warunki:

  • zapewnimy wpływy z innego banku w łącznej wysokości 1000 zł miesięcznie
  • wykonamy jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie

Oba punkty są jednocześnie konieczne do spełnienia, aby otrzymać premie.

Konto 360º znajduje się na wysokim miejscu w naszym rankingu kont osobistych.

Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta 0 zł (w razie niespełnienia warunków: 8 zł)
Karta do konta 0 zł (w razie niespełnienia warunków: 7 zł)
Wypłaty z bankomatu 0 zł (w razie niespełnienia warunków: 5 zł prowizji)
Przelewy internetowe 0 zł
Przelewy na telefon 0 zł


Dodatkowo przez rok od założenia konta mamy dostęp do Pakietu Bardzo Pomocnego. Jest to darmowy assistance domowy i medyczny. Obejmuje specjalistyczną pomoc w razie awarii sprzętu PC/AGD/RTV, kradzieży z włamaniem, zalania, pożaru, zgubienia kluczy, a także pomoc medyczną w razie wypadku lub nagłego zachorowania. Rocznie mamy prawo do skorzystania z 7 interwencji.

Po upływie roku Pakiet kosztuje 4,98 zł miesięcznie.

Konto Oszczędnościowe Profit

Jeśli posiadamy konto osobiste w banku Millennium, możemy założyć bardzo opłacalne Konto Oszczędnościowe Profit. Standardowe oprocentowanie wynosi od 0,6% do 1,1% - im wyższa kwota oszczędności, tym wyższe oprocentowanie.

Aktualna promocja zapewnia jednak oprocentowanie dla nowych środków w wysokości 2,5% (do kwoty 100 000 zł). Nadwyżka ponad tę kwotę objęta jest również promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 1,7%.

Promocja obowiązuje przez 3 miesiące od wpłacenia nowych środków na konto.

Lokata Mobilna

To kolejny produkt oszczędnościowy, z którego skorzystać mogą jedynie posiadacze konta osobistego w banku Millennium.

Środki na lokacie objęte są oprocentowaniem równym 2,25%. Kwota oszczędności wynosi od 500 do 10 000 zł. Lokata jest 3-miesięczna, jednak po jej wygaśnięciu możemy otworzyć kolejną, na tych samych warunkach.

Jeśli założymy lokatę za pomocą wirtualnej rzeczywistości, oprocentowanie lokaty wyniesie aż 2,5%.


Jak to zrobić?

  • należy otworzyć na komputerze lub tablecie podstronę na temat Lokaty Mobilnej na stronie internetowej Banku Millennium
  • następnie w menu aplikacji mobilnej wejść w zakładkę „Rozszerzona rzeczywistość”
  • skierować aparat telefonu na baner na podstronie na temat Lokaty Mobilnej

Wtedy ukaże się nam promocja. Jeśli nie jesteście pewni jak to zrobić, szczegóły znajdziecie na stronie Banku Millennium.


Dzięki założeniu konta 360º na specjalnej stronie promocji możemy uzyskać 360 zł w formie zwrotu za zakupy, 100 zł za założenie konta i bon o wartości 100 zł do wykorzystania na serwisie wakacje.pl. Dodatkowo mamy możliwość wygrania 1500 zł. Konto jest w zasadzie darmowe, za to otwiera nam możliwość skorzystania z opłacalnych produktów oszczędnościowych.Tekst: Olga GierszalKoniecznie zapisz się do naszego newslettera.
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6396 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14924 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8528 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.