DORADCA KLIENTA

PROMOCJE BANKOWE – LUTY/MARZEC 2018. GDZIE ZAROBISZ NAJWIĘCEJ?

15 LUTEGO 2018

Każdego miesiąca banki i instytucje finansowe ogłaszają różnorodne promocje. Najczęściej są one skierowane do nowych klientów. Czy jednak wszystkie promocje bankowe są opłacalne? Przeglądanie każdej z ofert i dokładne zapoznawanie się z jej regulaminem może zająć sporo czasu, dlatego zrobiliśmy to za Ciebie. Poniżej przedstawiamy zbiór tych promocji, na których możesz najbardziej skorzystać!

Promocje bankowe luty 2018 marzec 2018

300 zł cashbacku z kartą kredytową Citibanku

citi handlowy promocja karta kredytowa 300 zl cashbacku

W nowej promocji Citibanku za założenie bezpłatnej karty kredytowej zyskasz 300 zł cashbacku. Promocja trwa aż do końca maja.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz kontaktowy na dedykowanej stronie (znajdziesz go TUTAJ). Po wypełnieniu formularza oddzwoni do nas doradca banku i przeprowadzi przez proces zakładania karty kredytowej. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego, np. wyciągu z konta.

Wypełniając wniosek musimy pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych – tylko pod tym warunkiem organizator będzie miał uprawnienia, aby przekazać nam nagrodę.

Po otrzymaniu karty należy zalogować się do bankowości internetowej (najlepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ jest to warunkiem otrzymania nagrody).

Ostatni krok to dokonanie 10 transakcji kartą kredytową – 5 w pierwszym miesiącu od daty zawarcia umowy i kolejnych 5 w drugim.

Po spełnieniu warunków, w kolejnym miesiącu otrzymamy 300 zł zasilenia na karcie kredytowej. Pieniądze oczywiście nie będą objęte żadnym oprocentowaniem. Możemy je wykorzystać np. podczas płatności bezgotówkowej w sklepie.

Sprawdź szczegóły promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji, należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Konieczne jest również spełnienie następujących warunków:

  • wiek: minimum 21 lat,

  • dochód netto: minimum 1200 zł,

  • zatrudnienie w obecnej firmie: minimum od 3 miesięcy.

Dokładne informacje i formularz kontaktowy znajdziesz na stronie promocji.

Czy to się opłaca?

Decydując się na taką promocję, warto postawić na darmową kartę kredytową. W przypadku Citibanku jest to karta Citi Simplicity. Karta pozbawiona jest opłat rocznych i miesięcznych. Jeśli nie włączymy dodatkowych udogodnień, takich jak CitiPhone, korzystanie z niej będzie darmowe. Wszelkie zadłużenie wystarczy regulować w czasie okresu bezodsetkowego.

Biorąc pod uwagę nagrodę, jaką jest 300 zł cashbacku, warto zainteresować się promocją Citibanku.

Jeśli postawimy na kartę kredytową Citi Simplicity, możemy tylko zyskać: karta pozbawiona jest opłat, regulowanie zadłużenia w trakcie okresu bezodsetkowego pozwoli uniknąć wszelkich kosztów, a po spełnieniu prostych warunków promocji otrzymamy 300 zł.

Wszelkie informacje na temat promocji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.


Twoje 300 – obniżone ceny prądu i gazu i 300 zł zwrotu za prąd

tauron promocja gaz prad 300 zl zwrotu za prad

Nowa promocyjna oferta Taurona „Twoje 300” to szerokie możliwości zysku. Jeśli zdecydujemy się na zakup prądu i gazu od Taurona, możemy liczyć na obniżone ceny, darmowe usługi serwisantów i 300 zł zwrotu za prąd.

Dowiedz się więcej!

Na czym polega promocja?

Oferta „Twoje 300” to przede wszystkim niższe ceny za prąd i gaz, kiedy kupujemy je w pakiecie. Otrzymujemy gwarancję, że ceny nie wzrosną, z kolei jeśli ceny prądu lub gazu spadną – możemy wybrać atrakcyjniejszą ofertę.

„Twoje 300” otwiera nam również dostęp do darmowych usług serwisantów przez 2 lata. Otrzymujemy 3000 zł brutto na usunięcie awarii instalacji elektrycznej, sprzętu RTV, AGD i PC – możemy skorzystać z 6 interwencji o wartości 500 zł każda w ciągu 2 lat obowiązywania umowy. Otrzymujemy również 3000 zł brutto na usunięcie awarii instalacji i urządzeń gazowych, tutaj również możemy skorzystać z 6 interwencji o wartości 500 zł każda.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy na stronie promocji kliknąć „Zamów kontakt” i wypełnić formularz kontaktowy. Konsultant Taurona skontaktuje się z nami w celu podpisania umowy.

Aby otrzymać 300 zł zwrotu za prąd należy wejść na stronę tauron.pl/zwrotzaprad i zarejestrować swój zakup wypełniając odpowiedni formularz. 300 zł trafi na nasze konto rozliczeniowe w Tauronie w ciągu 120 dni od zarejestrowania zakupu.

Dokładne informacje i formularz kontaktowy znajdziesz na stronie promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Taurona. Promocja obejmuje jednak tylko tych obecnych klientów, którzy nie mają podpisanej z Tauronem umowy o gaz.

Czy to się opłaca?

Jeśli nie mamy jeszcze podpisanej umowy z Tauronem na dostarczanie prądu i gazu, zmiana dostawcy może być naprawdę opłacalna. Dokładny cennik prądu i gazu w promocji „Twoje 300” znajduje się TUTAJ.

Nasze konto rozliczeniowe zostanie zasilone o 300 zł, dzięki czemu przez dwa lub trzy miesiące nie będziemy musieli martwić się o środki na opłacenie rachunku. Usługa Serwisant 24 to również bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ możemy liczyć na bezpłatną pomoc w razie awarii różnych sprzętów.

Warto rozważyć wybór Taurona jako dostawcy prądu i gazu. Na decyzję i podpisanie umowy mamy czas do końca marca. Wszelkie szczegóły oraz cennik znajdują się TUTAJ.


Zimowa Pożyczka – opłacalne RRSO i 100 zł do Biedronki

zimowa pozyczka bon do biedronki

Zimowa Pożyczka to pożyczka z wyjątkowo niskim RRSO. Dodatkowo za jej zaciągnięcie otrzymujemy nagrodę: 100 zł do wydania w Biedronce.

Na czym polega promocja?

Zaciągnięcie Zimowej Pożyczki wiąże się z otrzymaniem nagrody w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce. To jednak nie wszystkie zalety oferty. Osoby, które wykażą się najlepszą zdolnością kredytową otrzymają dodatkowo preferencyjne warunki pożyczki: oprocentowanie 0% i prowizję 1%.

Szerzej na temat promocyjnej Zimowej Pożyczki napisaliśmy w osobnym artykule.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zarejestrować się na specjalnej, dedykowanej stronie (znajdziesz ją TUTAJ) – wystarczy podać adres e-mail. Czas na rejestrację mamy do 28 lutego.

Kolejny krok to zalogowanie się na stronie serwisu i wypełnienie wniosku pożyczkowego. Na podstawie danych, które podamy, otrzymamy ofertę umowy.

Zaciągnięcie pożyczki to jedyny warunek konieczny do spełnienia, aby otrzymać nagrodę w postaci bonu do Biedronki.

Sprawdź szczegóły oferty na stronie promocji!

Czy to się opłaca?

Warunki Zimowej Pożyczki są opłacalne nawet, jeśli nasza zdolność kredytowa nie jest idealna, podwyższona zostanie bowiem tylko prowizja. W ramach oferty możemy pożyczyć nawet 15 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. Zimowa Pożyczka jest chwilówką ratalną, w związku z czym spłatę możemy rozłożyć na wygodne raty.

Aby otrzymać bon do Biedronki nie musimy spełniać żadnych warunków oprócz zaciągnięcia pożyczki, a na wykorzystanie nagrody mamy 12 miesięcy.

Oferta jest szczególnie korzystna dla osób z dobrą zdolnością kredytową, jednak inni również na niej skorzystają.

Wszelkie informacje i szczegóły znajdziesz TUTAJ.


Promocja „Na narty w ferie”: kredyt gotówkowy z bonem do Decathlona

promocja tmobile kredyt na narty w ferie

Zaciągnięcie kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe wiąże się z otrzymaniem atrakcyjnej nagrody: bonu do sklepu Decathlon o wartości 200 zł. Rozważasz zaciągnięcie kredytu gotówkowego? To może być odpowiednia oferta dla ciebie.

Jak uzyskać bon?

Aby uzyskać bon do Decathlona, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (znajdziesz go TUTAJ).

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas doradca bankowy i przedstawi szczegóły kredytu. Bon przyznawany jest osobom, które zaciągną kredyt na co najmniej 15 tysięcy – jest to jedyny warunek, który należy spełnić. Czas na zawarcie umowy kredytowej w promocji mamy do 28 lutego.

Jeśli spełnimy warunki promocji, najpóźniej ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę, otrzymamy nagrodę. Bon wysyłany jest w formie kodu promocyjnego poprzez wiadomość SMS.

Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów znajdziesz na stronie promocji.

Czy to się opłaca?

Jeśli rozważasz zaciągnięcie kredytu gotówkowego, propozycja T-Mobile należy do ciekawszych. Wszelkie formalności załatwia się wygodnie online i telefonicznie – nie ma konieczności wizyty w oddziale banku.

Co ważne, bank nie wymaga od nas zaświadczenia o dochodach, ani dokumentów od pracodawcy – sprawdza jedynie naszą historię kredytową w bazie BIK. Dzięki temu pieniądze znajdą się na naszym koncie nawet tego samego dnia.

Dowiedz się więcej!

Kwota kredytu, jaką możemy zaciągnąć, sięga nawet 200 tysięcy zł, a okres kredytowania to od 3 miesięcy do 10 lat.

RRSO wynosi 13,68%, kredyt obłożony jest oprocentowaniem stałym w wysokości 9,99%, a wysokość prowizji zależy od naszej zdolności kredytowej.

Dokładne informacje na temat RRSO znajdziesz tutaj.

Jak widać, warunki kredytu są dobre, a formalności można załatwić szybko, ponieważ bank nie wymaga od nas żadnych zaświadczeń. Jeśli więc rozważamy zaciągnięcie kredytu gotówkowego w wysokości co najmniej 15 000 zł, a przy okazji przydałby nam się nowy sprzęt narciarski lub porządna zimowa kurtka, promocja T-Mobile może być dla nas korzystna.


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.