DORADCA KLIENTA

SMARTFON LG K4 W PREZENCIE ZA ZAŁOŻENIE BEZPŁATNEJ KARTY KREDYTOWEJ

15 MAJA 2018

Ruszyła nowa promocja Citibanku, w której założenie opłacalnej karty kredytowej premiowane jest wyjątkową nagrodą rzeczową: nowoczesnym smartfonem LG K4. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, a nagroda zachęcająca. Specjalnie dla Ciebie przeanalizowaliśmy regulamin oferty – zapoznaj się ze szczegółami promocji i sprawdź, jakie kroki podjąć, aby wyłącznie zyskać!

smartfon lg k4 w prezencie za zalozenie karty kredytowej

Na czym polega promocja?

W najnowszej ofercie Citibank zachęca do założenia karty kredytowej, oferując w zamian nagrodę rzeczową, jaką jest smartfon LG K4. Trzeba przyznać, że warunki, jakie musimy spełnić, aby otrzymać nagrodę, są naprawdę proste – wystarczy aktywnie korzystać z karty.

Jeśli karta kredytowa nie jest produktem bankowym, po który chętnie sięgniesz, mamy dobrą wiadomość – wystarczy, że poznasz kilka zasad, a będzie ona dla Ciebie zupełnie darmowa. Nieco niżej tłumaczymy co robić, aby na promocji wyłącznie zyskać.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego na specjalnej, dedykowanej stronie (znajdziesz ją TUTAJ).

Czas na wypełnienie formularza mamy do 25 lipca 2018 roku.

Następnie oddzwoni do nas doradca banku i pomoże nam złożyć wniosek o kartę. Na tym etapie konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego – najczęściej wystarczy wyciąg z konta, jednak o rodzaju dokumentu doradca poinformuje nas telefonicznie.

Podczas składania wniosku należy pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych: zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i zgody na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną. Jeśli ich nie wyrazimy, organizator promocji nie będzie miał prawa się z nami skontaktować i stracimy możliwość uzyskania nagrody.

Jeśli karta zostanie nam przyznana, kurier dostarczy nam ją wraz z umową.

Gdy karta będzie już w naszych rękach, pozostanie nam spełnienie warunków promocji.


Przejdź na stronę promocji i poznaj szczegóły!


Jakie warunki należy spełnić?

Warunek 1: Po otrzymaniu karty kredytowej należy zalogować się do bankowości internetowej Citibanku – Citibank Online. Mamy na to czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od dnia podpisania umowy, jednak najlepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ w razie zapominalstwa nie otrzymamy nagrody.

Warunek 2: Czyli aktywne korzystanie z karty. Po otrzymaniu karty należy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych w pierwszym, 5 w drugim i 5 w trzecim miesiącu od dnia zawarcia umowy. Kwoty transakcji są dowolne.

To wszystko! Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy smartfon LG K4 LTE DUAL.

O przyznaniu nagrody zostaniemy powiadomieni za pośrednictwem wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online – w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Smartfon zostanie nam wysłany w ciągu 30 dni od daty otrzymania powyższej wiadomości – na podany przez nas w systemie adres korespondencyjny.


Odwiedź stronę promocji i poznaj szczegóły oferty!


Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci banku – wyłączone są z niej osoby, które od 15 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową w Citibanku.

Regulamin podaje dodatkowo kilka wymagań:

wiek – minimum 21 lat

dochód netto – minimum 1200 zł

zatrudnienie w obecnej firmie – min. 3 miesiące

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą:

wiek – minimum 21 lat

działalność gospodarcza – minimum 2 lata


Spełniasz warunki? Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz!


Nagroda – smartfon LG K4

Smartfon LG K4, który stanowi nagrodę rzeczową w promocji, jest wart około 400 zł. Posiada czterordzeniowy procesor, ekran 4.5 cala w rozdzielczości 480x854 px i wbudowany system Android 5.1. 1 Lollipop. Dodatkowo posiada funkcję wyzwalania migawki w aparacie gestem. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja Knock Code pozwalająca na odblokowanie telefonu po wystukaniu na wyświetlaczu ustalonej wcześniej sekwencji.

Warto wiedzieć, że nie mamy możliwości wyboru wersji kolorystycznej telefonu, który otrzymamy w ramach nagrody.


Brzmi dobrze? Odwiedź stronę promocji i dowiedz się więcej!


Co robić, aby na promocji tylko i wyłącznie zyskać?

Aby na promocji wyłącznie zyskać, przede wszystkim należy postawić na odpowiednią kartę kredytową. W przypadku Citibanku najlepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity, ponieważ jest pozbawiona jakichkolwiek miesięcznych lub rocznych opłat. Zapłacimy tylko za dodatkowe opcje, takie jak usługa Citi Phone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli więc chcielibyśmy, aby karta była bezpłatna, poinformujmy podczas rozmowy telefonicznej doradcę o tym, że nie chcemy włączać tych opcji.

Kolejna ważna sprawa to odsetki naliczane od płatności kartą kredytową, których obawia się wiele osób. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że karta kredytowa może być zupełnie darmowa, jeśli tylko spłacimy zadłużenie w trakcie tzw. okresu bezodsetkowego. Okres bezodsetkowy określany jest w umowie, najczęściej trwa 30 dni. Wystarczy uregulować dług na karcie w trakcie 30 dni od dokonania płatności, a nie zostanie naliczone oprocentowanie ani prowizja – oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. W związku z tym, że nie wyznaczono wymaganych kwot transakcji, a jedynie ich ilość, kartą najlepiej płacić za codzienne zakupy, a następnie od razu regulować dług środkami z konta osobistego. Warto wiedzieć, że jeśli dług na karcie się przeterminuje, bank ma prawo odmówić nam przyznania nagrody.

Przestrzegając tych dwóch prostych zasad nie poniesiemy żadnych kosztów, za to zyskamy nagrodę.


Brzmi dobrze? Odwiedź stronę promocji i dowiedz się więcej!


Czy to się opłaca?

LG K4 to może nie najnowszy model tego telefonu, jednak jest wart aż 400 zł, a my możemy otrzymać go za darmo. Być może nie spełni wymagań fanów najnowszych technologii, ale dla zwykłego użytkownika będzie jak najbardziej wystarczający. Może też stanowić doskonały prezent na urodziny lub komunię dla dziecka. Mając dobry telefon będziemy mieć też dużo większy wybór opłacalnych abonamentów, bez konieczności przepłacania za ofertę z telefonem w pakiecie.

Wystarczy więc przestrzegać opisanych wyżej dwóch prostych zasad, dzięki którym nie poniesiemy żadnych kosztów związanych z wyrobieniem i użytkowaniem karty kredytowej, a na promocji tylko zyskamy.


Citibank na różne sposoby zachęca nas do założenia karty kredytowej, trzeba jednak przyznać, że promocje, które oferuje, są wyjątkowo korzystne. W osobnych artykułach opisaliśmy pozostałe z nich, w ramach których do zdobycia są: 300 zł cashbacku, 500 zł do wydania w Biedronce, 300 zł do wydania na Allegro. Wystarczy spełnić proste warunki, a jedna z nagród będzie nasza. Pamiętajmy jednak o tym, że możemy skorzystać tylko z jednej oferty, ponieważ są one skierowane tylko do nowych klientów.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto! 

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.