DORADCA KLIENTA

WEŹ POŻYCZKĘ I KORZYSTAJ Z NIELIMITOWANEJ OPIEKI MEDYCZNEJ!

16 LUTEGO 2018

Hapi Pożyczki od dawna królują w naszym rankingu szybkich pożyczek, ale teraz oferta firmy stała się jeszcze lepsza! Zaciągnięcie pożyczki wiąże się z otrzymaniem wyjątkowej nagrody: nielimitowanej opieki medycznej na 12 miesięcy. Na czym polega promocja i jak z niej skorzystać? Dowiedz się, dopóki jest aktualna!

wez pozyczke i korzystaj z nielimitowanej opieki medycznej - promocja hapi pozyczki

Pożyczka i opieka medyczna w pakiecie!

Promocje finansowe najczęściej kojarzą nam się z kontami bankowymi lub kartami kredytowymi, jednak również instytucje pozabankowe coraz częściej oferują wyjątkowe bonusy, które przyciągają klientów. Pisaliśmy już o okazyjnej Zimowej Pożyczce, którą można zaciągnąć w pakiecie z bonem do Biedronki o wartości 100 zł.

Teraz kolej na promocję Hapi Pożyczek. A ta naprawdę jest wyjątkowa.

promocja hapi pozyczki

W promocji Hapi Pożyczek nie otrzymamy bonu czy innej nagrody pieniężnej, ale... 12 miesięcy opieki medycznej bez żadnych opłat. Oferta jest więc wyjątkowo zachęcająca.

Ile razy zdarzyło Ci się próbować dostać do lekarza rodzinnego, jednak nie było wolnych terminów? Nie mówiąc już o specjalistach, na wizytę u których czeka się miesiącami. Dostęp do prywatnej opieki medycznej to droga opcja, na którą niewielu może sobie pozwolić. A gdyby tak dostać takie udogodnienie w gratisie?

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły!

Pakiet Opieki Medycznej hapizdrowie – co tak naprawdę zyskujesz?

W ramach specjalnej promocji otrzymujemy Pakiet Opieki Medycznej hapizdrowie. Pakiet ważny jest przez 12 miesięcy, a liczba konsultacji lekarskich jest nieograniczona.

promocja hapi pozyczki

Zyskujemy dostęp nie tylko do usług lekarza internisty, ale również do specjalistów: alergologa, kardiologa, urologa, chirurga ogólnego, ginekologa i okulisty.

Możemy bezpłatnie wykonywać różnorodne badania krwi i moczu, a nawet EKG z dokładnym opisem.

 Uwaga: TUTAJ znajdziesz szczegółowy wykaz placówek medycznych, które biorą udział w promocji oraz szczegóły na temat oferowanych usług medycznych.

Co robić, aby skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z oferty, należy złożyć wniosek o pożyczkę na specjalnej stronie promocji (znajdziesz ją TUTAJ). Warunek jest jeden: musimy zaciągnąć pożyczkę na kwotę minimum 5000 zł.

Po złożeniu wniosku internetowego, oddzwoni do nas przedstawiciel firmy. Podczas rozmowy telefonicznej należy zaznaczyć, że chcemy skorzystać z Pakietu Opieki Medycznej hapizdrowie.

promocja hapi pozyczki

To wszystko! Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Promocja jest bardzo opłacalna, dlatego obowiązuje tylko przez 2 tygodnie – warto się pospieszyć, aby nie przegapić możliwości wzięcia w niej udziału.

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły!

Czy to się opłaca?

Oferta Hapi Pożyczek znajduje się na pierwszym miejscu naszego rankingu szybkich pożyczek. Dlaczego? Ponieważ oferowana przez firmę rata jest najniższa, a warunki – najkorzystniejsze.

Pożyczyć można aż 15 000 zł – również nowi klienci mają dostęp do tak wysokiej kwoty pożyczki – a spłatę rozłożyć na wygodne raty: od 3 do 36 miesięcy. Co więcej, spłatę możemy rozpocząć dopiero po 2 miesiącach od zaciągnięcia pożyczki, dzięki czemu zyskujemy szansę, aby odłożyć trochę pieniędzy na pierwsze raty.


Oprocentowanie i prowizja są niższe niż w przypadku konkurencyjnych ofert.
Dodatkowo, jeśli mamy wysoką zdolność kredytową, możemy otrzymać preferencyjne warunki i rekordowo niskie RRSO – oprocentowanie 0% i prowizję 1%. Jednak nawet w przypadku niższej zdolności kredytowej opłaca się postawić na tę pożyczkę.

Oferowana pożyczka jest chwilówką ratalną, a więc charakteryzuje się minimalną liczbą formalności, szybkością uzyskania gotówki i jednocześnie możliwością wygodnego rozłożenia spłaty na dogodną ilość rat.

Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły!


W związku z tym, że w tym okresie wiele osób decyduje się na zaciągnięcie zobowiązania na zimowy wyjazd, warto postawić właśnie na tę ofertę – nie dość, że jest korzystna finansowo, to na dodatek pozwala nam na dostęp do prywatnej opieki medycznej, na którą najczęściej nie moglibyśmy sobie pozwolić.

Dzięki temu będziemy mogli korzystać z opieki lekarskiej na dogodnych warunkach, bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę u specjalisty i bez problemów związanych z szybkich dostaniem się do lekarza rodzinnego. To się po prostu opłaca!


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

 

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.