DORADCA KLIENTA

WEŹ POŻYCZKĘ I ODBIERZ BON WAKACYJNY O WARTOŚCI 300 ZŁ!

18 MAJA 2018

Co powiesz na 300 zł dopłaty do wakacyjnego wyjazdu? Vivus uruchomił atrakcyjną promocję: wzięcie pożyczki na dowolną kwotę wiąże się z otrzymaniem nagrody, jaką jest bon wakacyjny o wartości 300 zł. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

wez pozyczke i odbierz bon wakacyjny o wartosci 300 zl

Na czym polega oferta?

Firma Vivus oferuje nam pożyczkę na dowolną kwotę i okres, za zaciągnięcie której otrzymamy nagrodę: bon wakacyjny o wartości 300 zł do wydania w serwisie www.fly.pl.

Na promocji skorzystają osoby, które posiadają środki na wakacje, które niewielką pożyczkę spłacą w terminie, a dzięki temu otrzymają bon.

Jeśli jednak brakuje Ci środków na wakacyjny wyjazd i zastanawiasz się, czy postawić na pożyczkę, ta oferta okaże się korzystna również dla Ciebie – oprócz funduszy na wyjazd otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy <wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie internetowej.

Nieważne, czy będzie to nasza pierwsza, czy kolejna pożyczka w firmie Vivus, nie ma znaczenia również kwota, którą pożyczymy, ani długość okresu spłaty.

Jeśli tylko pożyczka zostanie nam przyznana – bon o wartości 300 zł do wykorzystania na stronie fly.pl będzie nasz.

Promocja trwa od 15 maja do 30 czerwca 2018 roku, lepiej jednak złożyć wniosek najpóźniej 29 czerwca.

Warunki skorzystania z bonu

Bon w formie kodu o wartości 300 zł zostanie nam przysłany SMS-em w ciągu jednego dnia roboczego od dnia przyznania pożyczki. Będzie on ważny aż do 31 grudnia 2018 roku.

Kod będzie obowiązywał tylko na stronie fly.pl.

Aby skorzystać z bonu, należy wejść na stronę www.fly.pl i wybrać interesującą nas wycieczkę. Co ważne, musi ona kosztować co najmniej 3000 zł.

Aby aktywować kod, należy wypełnić formularz po kliknięciu przy wybranej ofercie przycisku „Rezerwuj”. Informację o posiadanym przez nas kodzie zniżkowym należy podać w komentarzu pod formularzem przed wysłaniem zamówienia. Jeśli nie jesteśmy pewni, jak poprawnie aktywować kod, skontaktujmy się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta, a agent biura podróży podpowie nam jak krok po kroku wysłać poprawne zamówienie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby w wieku od 19 do 78 lat, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. To jedyne wymaganie! Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i do stałych klientów firmy Vivus.

Pożyczka w Vivus – ile to kosztuje?

Firma Vivus oferuje swoim nowym klientom pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Możemy pożyczyć do 3000 zł na maksymalnie 30 dni. Przedłużenie okresu spłaty wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Jeśli braliśmy już pożyczkę w Vivusie, możemy pożyczyć więcej, jednak powinniśmy się również liczyć z wysokimi opłatami. W tym przypadku oprocentowanie wynosi 10%, a prowizja aż 19%. Takie informacje podaje reprezentatywny przykład, co oznacza, że koszta, jakie poniesiemy mogą się różnić w zależności od naszej zdolności i historii kredytowej.

Czy to się opłaca?

Po pierwsze, należy podkreślić, iż oferta jest opłacalna przede wszystkim dla osób, które nie korzystały jeszcze z pożyczek w firmie Vivus. Nowi klienci nie zostaną obciążeni oprocentowaniem ani prowizją, pieniądze pożyczą więc za darmo, jeśli tylko spłacą zadłużenie w terminie.

Jak najlepiej zarobić na ofercie? Zaciągnąć pożyczkę na niewielką kwotę i jak najszybciej ją spłacić, a następnie odebrać 300 zł bonusu.

Oczywiście warunek jest jeszcze jeden: skorzystajmy z oferty tylko wtedy, jeśli na stronie fly.pl znajdziemy najpierw interesującą nas wycieczkę za min. 3000 zł. Na szczęście wybór jest bardzo szeroki, a w związku z tym, że bon jest ważny do końca roku, możemy również postawić na tańsze oferty first minute.

Oferta firmy Vivus jest opłacalna, ale tylko pod warunkiem, że skorzystamy z niej z głową!

Promocja okaże się opłacalna zarówno dla tych, którzy posiadają już środki na wakacje, a dzięki niej mają szansę na dodatkowy bonus, jak i dla osób, które planują zaciągnąć pożyczkę na wymarzony urlop. Najbardziej skorzystają osoby, które nie zaciągały jeszcze pożyczki z firmie Vivus. Warto pamiętać o tym, aby najpierw poszukać interesującej nas oferty na stronie fly.pl, a dopiero potem złożyć wniosek o pożyczkę.

Podejdź do promocji z głową, a uzyskasz dodatkowe środki na wymarzone i zasłużone wakacje!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.