DORADCA KLIENTA

ZAŁÓŻ BEZPŁATNĄ KARTĘ I OTRZYMAJ 300 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO!

22 MARCA 2018

W najnowszej promocji Citibanku do zdobycia jest bon w wysokości 300 zł do wydania na Allegro. Bank premiuje w ten sposób założenie karty kredytowej. Jeśli wybierzemy mądrze, karta będzie zupełnie darmowa. Oferta dostępna jest tylko online, a warunki, które należy spełnić, są minimalne. Jak w takim razie otrzymać nagrodę za założenie karty kredytowej? Sprawdź szczegóły promocji!

Załóż darmową kartę kredytową i otrzymaj 400 zł do wydania na Allegro!

W jaki sposób skorzystać z promocji?

Od uzyskania 300 zł do wydania na Allegro dzielą Cię tylko 3 kroki.

Krok 1: Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwoni do Ciebie doradca banku w celu sporządzenia umowy. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (zazwyczaj wystarcza wyciąg z konta).

Pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe (zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną) - w przeciwnym razie bank nie będzie mógł przekazać Twoich danych do organizatora promocji i nie otrzymasz vouchera.

Krok 2: Po otrzymaniu karty zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy. Podpisując umowę w marcu masz więc na to czas do końca maja. Warto jednak zrobić to jak najszybciej, aby nie zapomnieć o tym warunku.

Krok 3: Wykonaj 5 transakcji kartą w pierwszym i kolejne 5 w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy. Płatności kartą możesz wykonać na dowolne kwoty. Zwróć uwagę, aby wykonać transakcje w dwóch następujących po sobie miesiącach. Pamiętaj też, że aby transakcje się liczyły, muszą zostać zaksięgowane w tym okresie.


Promocja dostępna jest tylko w internecie. Nie idź do placówki banku – wypełnij formularz kontaktowy, a oddzwoni do Ciebie doradca Citibanku. Umowę do podpisania przyniesie Ci kurier.

Po wykonaniu tych 3 kroków voucher będzie Twój. Otrzymasz go w kolejnym miesiącu – wypatruj odpowiedniej wiadomości w bankowości internetowej. Voucher otrzymasz w formie kodu jednorazowego użytku (możesz nim jednak zapłacić jednorazowo za kilka zakupów). Masz 4 miesiące na jego wykorzystanie.

Czas na skorzystanie z promocji masz do 31 maja 2018 roku.


Przejdź na stronę promocji! »»


Warunki promocji w Citibanku

Jakie są warunki promocji? Oferta jest skierowana do nowych klientów banku. W związku z tym nie mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową w Citibanku.

Bank wymaga również spełnienia kilku dodatkowych warunków. Aby skorzystać z promocji, należy spełnić następujące wymagania:

  • wiek: minimum 21 lat,
  • dochód netto: minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie: minimum 3 miesiące.

Promocja trwa do końca maja 2018 roku. Oznacza to, ze najpóźniej do 31 maja 2018 roku należy wypełnić formularz na stronie promocji. Czasu na skorzystanie z oferty jest dużo, warto jednak zrobić to jak najszybciej, aby nie czekać na voucher.


Przejdź na stronę promocji! »»


Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?

karta citi simplicity

źródło zdjęcia: www.online.citibank.pl

Aby otrzymać 300 zł do wydania na Allegro, wystarczy założyć dowolną kartę kredytową w Citibanku.

Najbardziej jednak opłaca się wyrobić kartę Citi Simplicity. Dlaczego? Ponieważ jest darmowa.

Bank nie pobiera za nią żadnych opłat: ani miesięcznych, ani rocznych. Użytkownik otrzymuje również bezpłatne powiadomienia SMS, które informują o dokonanych transakcjach i limicie zadłużenia. Warunkiem braku opłat jest niewłączenie żadnych dodatkowych usług, jak CitiPhone oraz rezygnacja z takich udogodnień, jak dodatkowa karta lub naklejka zbliżeniowa (poinformuj doradcę banku, że te udogodnienia nie są Ci potrzebne). Jeśli tylko spłacisz zadłużenia na karcie na czas, nie zapłacisz za nią ani grosza.


Przejdź na stronę promocji! »»


Czy to się opłaca?

Skorzystanie z promocji opłaca się pod dwoma warunkami: jeśli wybierzemy kartę Citi Simplicity bez żadnych dodatków oraz spłacimy zadłużenie na karcie w czasie trwania okresu bezodsetkowego.

Okres bezodsetkowy określony jest w umowie (zazwyczaj trwa około 30 dni). Warto w tym czasie uregulować należność na karcie, ponieważ nie zostaną naliczone żadne opłaty i oddamy tyle, ile pożyczyliśmy. Poza tym, jeśli dopuścimy się opóźnień w spłacie, bank może nam nie przyznać nagrody.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby z promocji tylko i wyłącznie skorzystać, postaw na kartę Citi Simplicity, spłać dług w czasie okresu bezodsetkowego i odbierz voucher na Allegro.


Przejdź na stronę promocji! »»


Promocja w Citibanku jest wyjątkowo korzystna. Warunki, które należy spełnić, aby otrzymać 400 zł do wydania na Allegro – minimalne. Jeśli tylko skorzystasz z karty kredytowej rozsądnie, nie zapłacisz za nią ani grosza, za to trafi do Ciebie 400 zł nagrody. Polecamy!

Citibank promuje karty kredytowe w ramach wielu promocji. Wśród innych ofert znajdują się takie nagrody, jak 300 zł cashbacku, 500 zł do wydania w Biedronce czy smartfon LG K4. Pamiętaj jednak, że możesz skorzystać tylko z jednej z ofert, ponieważ są one kierowane do nowych klientów.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!
Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.