DORADCA KLIENTA

ZAŁÓŻ KARTĘ KREDYTOWĄ I ZGARNIJ 400 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO!

13 MARCA 2018

W nowej promocji banku BGŻ BNP Paribas za założenie karty kredytowej możemy otrzymać voucher o wartości 400 zł do wydania na Allegro. Poza tym karta oferuje szereg dodatkowych bonusów: udział w programie lojalnościowym i aż 5000 punktów na start. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrody?

karta kredytowa + voucher 400 zł na allegro

Promocyjna karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas

Najnowsza promocja banku BGŻ BNP Paribas jest bardzo atrakcyjna. Za założenie karty kredytowej możemy otrzymać 400 zł do wydania na Allegro i aż 5000 punktów bonusowych w programie lojalnościowym.

Promocja trwa do 31 marca 2018 roku.

Jak uzyskać 400 zł na zakupy na Allegro?

Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, należy złożyć wniosek o przyznanie karty na specjalnej, dedykowanej stronie promocji (znajdziesz ją TUTAJ).

Składając wniosek należy zaznaczyć zgody marketingowe: zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i zgodę na przesłanie informacji handlowej (umożliwi to udostępnienie nagrody przez partnera promocji).

Gdy wypełnimy formularz, oddzwoni do nas doradca banku i umożliwi założenie karty na promocyjnych warunkach. Czas na złożenie wniosku o kartę mamy do końca marca 2018 roku.


Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek!


Po dopełnieniu tych formalności otrzymamy nagrodę w postaci bonów do wydania na Allegro. Wartość jednego bonu to 100 zł, jednak w zależności od tego, ile wydamy płacąc kartą kredytową, możemy otrzymać aż 4 takie bony.


Przejdź na stronę promocji i poznaj szczegóły!


Ile należy wydać, aby otrzymać bon?

transakcje na kwotę 500 – 999,99 zł – jeden bon (1x100 zł)

transakcje na kwotę 1000 – 1499,99 zł – dwa bony (2x100 zł)

transakcje na kwotę 1500 zł – 1999,99 zł – trzy bony (3x100 zł)

transakcje na kwotę 2000 zł i więcej – cztery bony (4x100 zł)

Transakcje powinniśmy wykonać w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych od otrzymania karty.

Warto wiedzieć, że nagroda zostanie nam przekazana w formie punktów w programie lojalnościowym – otrzymamy 30 000 punktów do wymiany na bon na Allegro o wartości 100 zł. Punkty możemy wymienić na nagrodę w ciągu 3 miesięcy od otrzymania punktów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów. Aby móc z niej skorzystać trzeba więc spełnić jeden warunek: należy być osobą, która przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadała karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas.

Z promocji mogą natomiast skorzystać osoby, które posiadają w BGŻ BNP Paribas inne produkty finansowe, takie jak chociażby konto bankowe czy lokata.


Przejdź na stronę promocji i poznaj szczegóły!


Program Lojalnościowy mamBONUS

Dodatkową nagrodą jest 5000 punktów na start w programie lojalnościowym banku.

Aby je otrzymać, należy spełnić jeden warunek: wykonać 4 transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę. W praktyce, jeżeli umowę zawrzemy w marcu, transakcje powinniśmy wykonać do końca maja.

Punkty bonusowe możemy potem wymienić na nagrody. Standardowo w programie mamBonus otrzymuje się 2 punkty za każdą złotówkę wydaną kartą. Ilość punktów na start jest więc równowartością wydania 2500 zł kartą. Oferta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ chcąc otrzymać bony do wydania na Allegro i tak będziemy płacić za zakupy kartą.

Ile kosztuje karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas?

Karta kredytowa w banku BGŻ BNP Paribas, w programie mamBONUS, może być w pierwszym roku użytkowania zupełnie darmowa. Wystarczy, że wydamy min. 500 zł w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Zwalnia nas to z rocznego kosztu użytkowania karty, który wynosiłby 72 zł.

Spełnienie warunków promocji dotyczącej bonów na Allegro automatycznie zwolni nas więc z opłat za kartę.

Czy to się opłaca?

Promocja banku BGŻ BNP Paribas jest opłacalna pod warunkiem, że zadłużenie na karcie kredytowej spłacimy w trakcie trwania okresu bezodsetkowego. Co więcej, jeśli nie spłacimy go w terminie, bank może nam odmówić przyznania nagrody. Warto jednak zmieścić się w okresie bezodsetkowym, ponieważ wtedy nie zostanie nam naliczony żaden procent – oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Poza tym wystarczy, że wydamy 500 zł, a zagwarantujemy sobie bon o wartości 100 zł i całkowity brak opłat za kartę. Jeśli dodatkowo rozłożymy te 500 zł na 4 transakcje, otrzymamy 5000 punktów w programie bonusowym. Im więcej zakupów kartą zrobimy, tym więcej zgarniemy bonów na Allegro.

Jeśli więc podejdziemy do tego z głową, na promocji możemy tylko i wyłącznie skorzystać.


Przejdź na stronę promocji!


Nowa promocja banku BGŻ BNP Paribas jest bardzo korzystna. Do zgarnięcia są bony na Allegro o całkowitej wartości 400 zł i spora pula punktów bonusowych. Wystarczy tylko spłacić zadłużenie na karcie w czasie okresu bezodsetkowego, aby nie ponosić żadnych kosztów.


Tekst: Olga Gierszal


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.