DORADCA KLIENTA

ZAŁÓŻ KONTO, A OTRZYMASZ VOUCHER I RABAT DO SKLEPU DUKA

17 CZERWCA 2018

W promocji Citibanku założenie opłacalnego konta osobistego Citi Priority premiowane jest voucherem o wartości 300 zł do sklepu Duka. Poza bonem otrzymujemy również rabat na kolejne zakupy. Jeśli planujesz wakacyjny odświeżenie kuchni – to doskonała oferta dla Ciebie. Poznaj szczegóły i dowiedz się, jak skorzystać z promocji.

er do sklepu Duka za założenie konta w Citibanku

Voucher do sklepu Duka od Citibanku

Citibank zachęca do założenia konta Citi Priority, czyli opłacalnego rachunku osobistego (wystarczy zapewnić na nim stałe wpływy, aby był darmowy). Nagrodą za otwarcie konta jest voucher o wartości 300 zł do sklepu Duka i 20% zniżki na kolejne zakupy.

W sklepie Duka znajdziemy przede wszystkim różnego rodzaju elementy wyposażenia kuchni: od garnków, przez ceramikę i naczynia kuchenne, aż po drobne AGD. Jeśli więc tego lata planujesz remont lub po prostu odświeżenie kuchni, nagroda pozwoli Ci sporo zaoszczędzić.

Jak otrzymać voucher do sklepu Duka?

Aby zdobyć nagrodę, należy otworzyć konto Citi Priority za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

Krok 1: Na początek należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Oddzwoni do nas doradca banku i pomoże przejść przez proces zakładania konta.

Pamiętajmy, by zaznaczyć zgody marketingowe pod formularzem – inaczej organizator promocji nie będzie mógł skontaktować się z nami w celu przyznania nagrody.

Czas na wypełnienie formularza: do 30 czerwca 2018 r. Promocja jest limitowana – oferta dostępna jest dla pierwszych 1000 osób.

Krok 2: Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości Citibank Online za pomocą telefonu. Warunek ten musimy spełnić w miesiącu otwarcia konta bądź w kolejnym miesiącu. Najlepiej jednak zrobić to jak najszybciej.

Przyszedł czas na spełnienie konkretnych warunków promocji:

Krok 3: Należy zasilić swoje konto na kwotę min. 5000 zł – do końca 2-go miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta. Jeśli konto otwieramy w czerwcu, do końca sierpnia należy zapewnić jednorazowo wpływ na konto w wysokości 5000 zł. Wystarczy, że przelejemy tę kwotę samodzielnie ze swojego konta w innym banku.

Alternatywą jest utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunkach i lokatach w Citibanku w wysokości 30 000 zł. Jak nietrudno zauważyć, pierwsza opcja jest dużo łatwiejsza do spełnienia.

Krok 4: Przez 2 pierwsze pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta należy wykonywać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe miesięcznie na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Jeśli więc otwarliśmy konto w czerwcu, warunek musimy spełnić w lipcu i w sierpniu. Co ważne, wykluczone są transakcje internetowe, co oznacza, że wszystkie musimy wykonać w sklepach stacjonarnych.

Po spełnieniu powyższych warunków voucher i zniżka do sklepu Duka będą już nasze. Otrzymamy je w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Voucher znajdziemy w systemie bankowości internetowej (pamiętajmy więc, by przedwcześnie nie zamknąć konta!). Będzie ważny do 31 grudnia 2018 r. Dodatkowa zniżka 20% będzie ważna zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadają konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku od 31 grudnia 2016 r.

Z promocji nie są wykluczone osoby, które posiadają jakikolwiek inny produkt w Citibanku.

Konto Citi Priority – czy się opłaca?

Konto Citi Priority to opłacalny rachunek osobisty, który może być dla nas zupełnie darmowy – pod jednym warunkiem. Jest nim zapewnienie wpływu na konto w wysokości 5000 zł lub utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunkach w banku w wysokości 30 000 zł. Jak łatwo zauważyć, warunek ten pokrywa się z tym, który musimy spełnić, aby uzyskać nagrodę, należy jednak spełnić go co miesiąc. W przeciwnym razie naliczona zostanie opłata za prowadzenie konta w wysokości 30 zł miesięcznie.

Konto Citi Priority pozbawione jest innych opłat: nic nie zapłacimy za kartę debetową, ani za wypłacanie pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co ważne, darmowe są również wypłaty gotówki z bankomatów za granicą oraz transakcje w USD, GBP i EUR – konto Citi Priority może więc okazać się strzałem w dziesiątkę dla osób wyjeżdżających na zagraniczne wakacje.

Ważne wskazówki – jak zyskać?

Aby zyskać na promocji, należy pamiętać o przelewaniu 5000 zł na konto Citi Priority każdego miesiąca – tylko tak zapewnimy sobie całkowity brak opłat za rachunek. Pieniądze możemy potem przelać z powrotem na nasze główne konto osobiste, zostawiając jednak jednorazowo 600 zł, aby móc wykonać wymagane do uzyskania nagrody transakcje kartą.

Kartę najlepiej brać ze sobą na codzienne zakupy, pilnując, by miesięcznie wykonać nią transakcje na co najmniej 300 zł (rozkładając tę kwotę na co najmniej 2 transakcje).

Pamiętajmy, by nie zamykać konta od razu po spełnieniu warunków promocji, ponieważ nagrodę otrzymamy za pośrednictwem bankowości internetowej. Gdyby nasze konto było w tym czasie nieaktywne lub w trakcie zamykania, nie otrzymamy nagrody.

Podsumowując:

Jeśli założysz konto w czerwcu:

  1. do końca lipca zaloguj się do bankowości Citibank Online za pomocą smartfona,

  2. począwszy od czerwca, każdego miesiąca, kiedy Twoje konto jest aktywne, zapewniaj na nie wpływ w wysokości 5000 zł – z pierwszego wpływu pozostaw 600 zł na transakcje kartą, resztę możesz przelać z powrotem na swoje główne konto,

  3. w lipcu wykonaj min. 2 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł, np. płacąc za codzienne zakupy,

  4. w sierpniu również wykonaj min. 2 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł, np. płacąc za codzienne zakupy,

  5. nie zamykaj konta, dopóki nie otrzymasz nagród za pośrednictwem bankowości internetowej (bank prześle Ci nagrodę do końca września).

Takie podejście zapewni Ci nagrodę bez jakichkolwiek strat!

Promocja Citibanku to strzał w dziesiątkę dla osób, które planują odświeżenie lub urządzenie kuchni. Wystarczy spełnić proste warunki, aby otrzymać voucher i dodatkową zniżkę do sklepu Duka.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.