DORADCA KLIENTA

ZYSKAJ 400 ZŁ W GOTÓWCE Z KARTĄ CITIBANKU

25 LIPCA 2018

W nowej promocji Citibanku za założenie bezpłatnej karty otrzymasz... 400 zł cashbacku! To świetna propozycja dla tych, których nie przekonują nagrody rzeczowe lub vouchery do sklepów. Aby otrzymać cashback wystarczy spełnić prosty warunek. Poznaj szczegóły promocji.

400 zl w gotowce za zalozenie karty w citibanku

Na czym polega promocja?

W promocji Citibanku do zdobycia jest 400 zł w gotówce – aby je otrzymać, wystarczy założyć kartę kredytową. W regulaminie promocji nie określono konkretnej karty kredytowej, warto więc postawić na Citi Simplicity. Dlaczego? Ponieważ jest darmowa! Aby zdobyć 400 zł wystarczy spełnić minimalny warunek. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat promocji i wskazówki, jak na niej skorzystać.

Jak uzyskać 400 zł cashbacku?

Przede wszystkim, należy złożyć wniosek o kartę kredytową online – na specjalnej, dedykowanej stronie promocji. W tym celu należy wypełnić krótki formularz.

Oddzwoni do nas doradca banku i pomoże przejść przez proces zakładania karty. Aby otrzymać kartę, będziemy musieli przedstawić dokument dochodowy. Doradca banku poinformuje nas o tym, jaki rodzaj dokumentu będzie wymagany, najczęściej wystarczy jednak wyciąg z konta.

Czas na złożenie wniosku mamy do 15 sierpnia 2018.

Kolejnym krokiem, już po otrzymaniu karty, jest zalogowanie się do bankowości internetowej. Musimy to zrobić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po otrzymaniu karty.

Ostatnim warunkiem jest aktywne korzystanie z karty. Co to oznacza? Nie później niż do drugiego miesiąca po wyrobieniu karty należy wykonać co najmniej 5 transakcji kartą miesięcznie. Wykonanie 5 transakcji zapewni nam nagrodę o wartości 300 zł.

Jeśli będziemy chcieli otrzymać dodatkowe 100 zł, należy dopilnować, aby co najmniej 5 wspomnianych transakcji miało łączną wartość minimum 2000 zł.

Nagroda zostanie nam przyznana w formie zasilenia karty kredytowej, a informację na temat jej przyznania otrzymamy za pośrednictwem bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Kto może skorzystać z oferty?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku: osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibanku po 1.06.2015 r.

Dodatkowe warunki:

  • wiek – minimum 18 lat,
  • dochód netto – minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie – minimum 3 miesiące.

Karta kredytowa w Citibanku

Aby zarobić na promocji, najlepiej zdecydować się na kartę Citi Simplicity. Dlaczego? Ponieważ jest darmowa: nie zapłacimy za nią ani opłat rocznych, ani miesięcznych. Płatne są jedynie dodatkowe udogodnienia, takie jak usługa Citi Phone czy funkcja płatności zbliżeniowych. Jeśli ich nie włączymy, karta będzie zupełnie darmowa.

W jaki sposób nic nie płacić za pożyczone pieniądze? Wystarczy spłacić zadłużenie w trakcie okresu bezodsetkowego – zazwyczaj trwa on 30 dni. Wtedy oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Warto wiedzieć, że jeśli dług na karcie się przedawni, bank może nam odmówić wypłacenia premii.

Czy to się opłaca?

Oczywiście! Wystarczy pamiętać o zalogowaniu do bankowości internetowej i wykonaniu 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 2000 zł, a 400 zł będzie nasze. Im szybciej spełnimy warunki promocji, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Warto pamiętać, aby spłacić zadłużenie na karcie w trakcie okresu bezodsetkowego. Dzięki temu nie zostaną nam naliczone odsetki, a bank bez problemu przyzna nam nagrodę.


Promocja Citibanku to bardzo dobra okazja, by zarobić 400 zł. Warunki są proste do spełnienia, a jeśli będziemy trzymać się opisanych wyżej zasad, na pewno nie stracimy. Warto skorzystać!


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.