AKTUALNOŚCI

JAK MĄDRZE KUPOWAĆ NA WYPRZEDAŻACH?

4 GRUDNIA 2018

20%, 50% a nawet 80% - cyfry te mogą kusić i przyciągać, warto jednak sprawdzić czy na pewno mamy do czynienia z prawdziwą okazją, czy jedynie zabiegami marketingowymi sklepów. Poznaj kilka prostych wskazówek, dzięki którym Twoje zakupy na wyprzedażach staną się bardziej świadome.

czas zwrotu towaru

Korzystaj z wyprzedaży sezonowych

Chcąc skompletować ciekawą, markową i przede wszystkim tanią garderobę, okazji najlepiej szukać już po zakończeniu sezonu. W związku z tym kurtkę zimową kupisz wiosną lub latem, a rzeczy na lato jesienią oraz zimą. Co prawda wybór może być mniejszy, dostępny asortyment ograniczony, jednak ceny również powinny być o wiele atrakcyjniejsze. Sklepy skupiają się wtedy na nowych kolekcjach i chcą pozbyć się resztek magazynowych z wcześniejszego sezonu, dlatego oferują naprawdę spore zniżki.

Końcówek serii z dużymi przecenami warto szukać również w outletach, w których zniżki zazwyczaj wynoszą kilkadziesiąt procent i trwają cały sezon. Centra takie znajdują się praktycznie we wszystkich większych miastach, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich znalezieniem w korzystnej dla siebie lokalizacji.

Możesz również polować na okazje w klepach internetowych, gdzie często pojawiają się dodatkowe rabaty. Sklepy online pozwają Ci również odesłać ubrania lub akcesoria, jeżli jednak zmienisz na ich temat zdanie, ponieważ czas zwrotu towaru jest jasno określony.

Uważaj na promocje i sprawdzaj ceny

Warto zachować szczególną ostrożność w trakcie promocji czy przecen. Niektóre obniżki obowiązują wyłącznie w szczególnych okolicznościach np. gdy wykonamy zakupy powyżej wskazanej kwoty. Często promocją objęte są wyłącznie niektóre model. Warto przyjrzeć się warunkom promocji i wybrać tylko te opcje, które SA naprawdę opłacalne i odpowiadają naszym potrzebom.

Często gdy sklepy wprowadzają promocje, zmienie ukega czas zwrotu towaru lub warunki reklamacji i wymiane. Może okazać się to problematyczne, szczególnie jeśli produkt chcemy wręczyć w prezencie lub musimy przymierzyć go dopiero w domu.

Postaw na jakość, nie ilość

Czasami nie warto ulegać promocją i chwytom producentów. Często okazuje się, że stawiamy na ilość lub kupujemy przedmioty, których potem nie używamy lub sięgamy po nie bardzo rzadko. Takie zachowanie dotyczą ubrać, ale także sprzętu elektronicznego, a tutaj mowa o znacznie wyższych kwotach. Stawiaj na przemyślane zakupy.

Korzystaj z programów rabatowych, kart i programów klienckich

Z wyprzedaży możesz korzystać nie tylko w najgorętszych sezonach rabatowych, ale również przez okrągły rok, dzięki programom lojalnościowym prowadzonym przez sklepy. Zapisanie się do newslettera, wyrobienie karty klienta czy pobranie aplikacji mobilnej często daje dostęp do ekskluzywnych promocji, dodatkowych rabatów i zniżek, dzięki którym na zakupach zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt procent. Sprawdzaj oferty poszczególnych sklepów lub pytaj o ofertę bezpośrednio u sprzedawców, albo korzystaj z orównywarek finansowych.

 


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.