AKTUALNOŚCI

KREDYT DLA MŁODYCH OSÓB NA WESELE – CZY WARTO?

23 MAJA 2019

Koszty organizacji dużego wesela mogą okazać się bardzo wysokie. Wiele zależy od wyboru sali, wystroju i ceny innych ważnych elementów przyjęcia. Jeżeli nie posiadasz wystarczających środków, aby zorganizować wymarzone wesele, warto pomyśleć o kredycie dla młodych osób. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej nowożeńców, którzy dopiero będą budowali wspólny majątek.

kredyt dla mlody osob na wesele

Jaki jest koszt wesela dla stu osób?

Zakładając, że na swoje wesele chcesz zaprosić około 100 osób i przyjmując uśrednione ceny Sali, tortu, stylizacji, kwiatów, transportu itp. powinieneś liczyć się z kosztami od 30 tysięcy złotych i więcej. Za „talerz weselny” dla jednej osoby zapłacisz średnio 200 złotych, fotograf to wydatek od 3 do 6 tysięcy złotych, podobne koszty to zespół lub wodzirej. Doliczając do tego koszty sukienki, garnituru, ozdobienia sali i kościoła, transportu dla gości i zapewnienia im noclegu, stają przed nami kwoty, które częstto przekraczają możliwości finansowe młodych osób.

W takim wypadku jedynym rozwiązaniem jest sięgnięcie po pożyczkę lub kredyt dla młodych osób na wesele. Sprawdź, z jakich alternatyw możesz skorzystać.

Kredyty bankowe i inne rozwiązania

Jeżeli do pełnej kwoty realizacji wymarzonego wesela brakuje Ci części funduszy, wtedy najlepiej ubiegać się o kredyt bankowy. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać do kilkudziesięciu tysięcy złotych (przy pozytywnej ocenie kredytowej), rozłożone na elastyczny okres spłaty i wygodne dla Ciebie raty. Wzięcie kredytu wiąże się jednak z największą ilością formalności i zawsze istnieje ryzyko, że bank negatywnie rozpatrzy Twój wniosek.

Alternatywą pozostaje sięgnięciepo chwilówkę, czyli krótkoterminową pożyczkę. Pieniądze otrzymane w ramach prezentów od gości weselnych z mogą pozwolić Ci pokryć większość kosztów wesela. W związku z tym pożyczkę będziesz mógł spłacić zaraz po weselu. Pamiętaj jednak o wyznaczonych terminach, gdyż w przypadku chwilówek każdy dzień zwłoki może wiązać się z naliczeniem wysokich odsetek.

Kredyt dla młodych małżeństw, a może karta kredytowa?

Kolejne rozwiązanie – szczególnie jeżeli posiadasz stabilny to założenie karty kredytowej. W sporej części banków będziesz mógł liczyć na limity rzędu nawet 20 tysięcy, dzięki czemu pokryjesz zdecydowaną część wydatków związanych z weselem. Gdyby karty nie udało CI się spłacić w terminie, wtedy pozostały na niej debet zostanie rozłożony na raty i oprocentowany odsetkami zbliżonymi do tych w przypadku kredytu gotówkowego.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5640 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
13160 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7520 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.