AKTUALNOŚCI

"KUP TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ" - ZAKUPY Z ODROCZONĄ PŁATNOŚCIĄ

25 PAŹDZIERNIKA 2017

ING Bank Śląski zainwestował w czeski startup Twisto, który oferuje system odroczonych płatności w internecie. Dzięki tej transakcji nowa metoda płatności internetowych, „Kup teraz, zapłać później”, już w przyszłym roku zacznie obowiązywać również w Polsce.

Kup teraz zaplac pozniej ING

Inwestycja ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym UNIQUA zainwestował 5 milionów euro w czeski startup Twisto, oferujący system odroczonych płatności internetowych. System zostanie wprowadzony na polski rynek już w 2018 roku.

Inwestycja ma na celu nawiązanie strategicznego partnerstwa w regionie Europy Środkowej, a w szczególności na rynku polskim.

ING Bank Śląski stara się wprowadzać na polski rynek innowacyjne rozwiązania, które mają pomóc w rozwoju e-commerce w Polsce.

Jak działa opcja „Kup teraz, zapłać później”?

Twisto oferuje szybką i bezpieczną odroczoną płatność. Umożliwia to klientom dokonanie szybkiej płatności z krótkoterminowym finansowaniem. Obejmuje ono 14 dni od momentu dostarczenia towaru. W praktyce oznacza to, iż za swoje zakupy zapłacimy nawet dwa tygodnie po ich dokonaniu.

Transakcja oferowana przez Twisto jest szybka, prosta i wygodna. Nie wymaga podawania wrażliwych danych.

Opcja ta jest więc całkowicie bezpieczna zarówno dla kupujących, jak i dla sklepów internetowych. System wykorzystuje bowiem innowacyjny model zarządzania ryzykiem – Nikitę. Nikita bazuje na technologii big data i machine learning. Potrafi ocenić zdolność kredytową klienta w mniej niż sekundę.

Nowoczesny system odroczonych płatności szansą dla sklepów internetowych

System odroczonych płatności to nowatorskie rozwiązanie zarówno dla sklepów internetowych, jak i dla klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu sklepy mają realną szansę na zwiększenie swoich przychodów.

Konsumenci korzystający z usługi Twisto są dużą szansą dla sklepów internetowych. Badania dowodzą bowiem, że klienci, którzy korzystają z Twisto robią zakupy 30% częściej niż osoby korzystające z innych metod płatności.


Twisto pojawi się w Polsce już w 2018 roku

Zgodnie z zapowiedziami ING, opcja „Kup teraz, zapłać później” będzie dostępna w Polsce już w 2018 roku. Uruchomienie systemu może znacząco wpłynąć na rozwój polskiego e-commerce.


Uważasz, że odroczone płatności za zakupy to dobry pomysł? Zamierzasz z nich korzystać? Daj nam znać w komentarzu!


Tekst: Olga Gierszal
Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.