AKTUALNOŚCI

NOWINY ZE ŚWIATA FINANSÓW - 29.09.2017

29 WRZEŚNIA 2017

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w finansowym świecie? Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami i nowinami ze świata finansów w formie praktycznej cotygodniowej prasówki.

Nowiny ze swiata finansow prasowka


Bank JP Morgan otwiera siedzibę w Polsce

bank JP Morgan w Polsce

Największy bank świata, bank inwestycyjny JP Morgan, utworzy swoją siedzibę w Polsce. Dzięki temu powstanie również kilka tysięcy dodatkowych miejsc pracy w Polsce. Informacje na ten temat zostały potwierdzone przez ministra Mateusza Morawieckiego.

WIĘCEJ INFORMACJI


500 Plus dla emerytów - czy emeryci otrzymają świadczenie?

500 Plus dla emerytów

W przyszłym roku zapadnie decyzja w sprawie dodatku 500 Plus dla emerytów. Świadczenie miałoby być wypłacane raz w roku. Podejmując decyzję rząd weźmie pod uwagę ilość osób, które zdecydują się na przejście na emeryturę na nowych zasadach. Dodatek uzależniony jest od wolnych środków.

WIĘCEJ INFORMACJI


Wyższa kwota wolna od podatku w 2018 roku

Wyższa kwota wolna od podatku w 2018 roku

W 2018 roku zwiększy się kwota wolna od podatku. Minister Mateusz Morawiecki zapowiedział, że wyniesie ona 8 tysięcy złotych. Jest dużo wyższa niż w roku ubiegłym, kiedy wyniosła 6,6 tysiąca złotych. Minister podkreślił, że zwiększona kwota wolna od podatku obejmie aż 5-6 mln Polaków (w ubiegłym roku beneficjentami było 3 mln 400 tysięcy osób).

WIĘCEJ INFORMACJI


Zakaz handlu w niedzielę - już od nowego roku

Zakaz handlu w niedziele

Prace nad ustawą zakazującą handlu w niedziele postepują. Zakaz handlu ma obowiązywać w dwie niedziele w miesiącu. Rząd chce wprowadzić zmiany już od 1 stycznia 2018 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI


Rząd przyjął budżet na 2018 rok

Rząd przyjął budżet na 2018 rok

Projekt budżetu na 2018 rok został już przyjęty przez rząd. Budżet pozwala na finansowanie programu 500 Plus i Mieszkanie Plus, obniżenie wieku emerytalnego i zwiększenie wydatków na obronę.

WIĘCEJ INFORMACJI


Tekst: Olga Gierszal
Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5541 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12929 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7388 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.