KREDYTY, POŻYCZKI

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ BEZ DOCHODÓW?

29 MAJA 2018

Bank odmawia udzielenia kredytu, a Ty potrzebujesz gotówki na pilne wydatki. Co zrobić w takiej sytuacji? Na myśl przychodzą jedynie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Co zrobić, by otrzymać taki zastrzyk pieniędzy?

Pozyczka bez zaswiadczen - jak wziac pozyczke bez dochodow?

Pożyczka bez zaświadczeń

Wiele instytucji pozabankowych specjalizuje się w oferowaniu tego typu produktów finansowych. Tzw. pożyczki bez dochodów często są krótkoterminowe i udzielane na podstawie dowodu osobistego pożyczkobiorcy. Jest możliwe również przedstawienie oświadczenia o dochodach, wydatkach lub zobowiązaniach finansowych. Podkreślenia wymaga fakt, że w tym przypadku zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane.

Z zaświadczenia o zarobkach korzystają głównie banki, by móc zweryfikować źródła dochodów oraz ich częstotliwość.

Gdzie szukać?

Pożyczki bez dochodów oferowane są dziś znacznie częściej niż kilka lat temu. Produkt ten, który niegdyś w swej ofercie posiadały jedynie parabanki, dziś jest dostępny – co zaskakujące – również w bankach. Pomimo tego, że obecnie jest w czym wybierać, to wielu ma wątpliwości, gdzie otrzymają najkorzystniejszą (i oczywiście bezpieczną, bez ukrytych kruczków) pożyczkę.

Czy bank jest bezpiecznym wyborem? Z pewnością. Jednakże nie każdy posiada taki produkt w swojej ofercie. O pożyczkę bez dochodów warto zapytać w banku, w którym posiada się rachunek. Ważne, aby na konto regularnie wpływały pieniądze. Dlaczego? Ponieważ banki na podstawie aktywności na koncie, tj. wpływów i wydatków określają zdolność kredytową klienta. Dzięki temu, korzystając z bankowości elektronicznej, często widzimy różne oferty kredytowe i pożyczkowe dostosowane do naszych możliwości finansowych.

Co zrobić by otrzymać taką pożyczkę? Wystarczy wypełnić wniosek o przyznanie kredytu/pożyczki, a po chwili pieniądze pojawią się na koncie. Zazwyczaj pożyczki online oferowane przez banki nie przekraczają 5 000 zł.

W jaki sposób otrzymać pożyczkę od instytucji pozabankowej?

Jeśli wiemy, że nie ma wymogu przedstawiania zaświadczeń, wystarczy dowód osobisty. Wiele firm oferuje również internetowe formularze, dzięki którym można otrzymać szybką chwilówkę czy pożyczkę bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Bądźmy jednak czujni i jeśli pożyczkodawca w formularzu oczekuje od nas skanu dowodu osobistego, należy się poważnie zastanowić, czy warto. Istnieje ryzyko, że ktoś może wykorzystać te dane na naszą niekorzyść. Dlatego też pamiętaj, aby korzystać z ofert tych instytucji, które są sprawdzone przez wielu klientów.

Jak długo trzeba czekać na pieniądze?

Zazwyczaj okres oczekiwania na decyzje o przyznaniu gotówki jest bardzo krótki, głównie ze względu na minimalną politykę dotyczącą potwierdzania dochodów swoich klientów. W przypadku pożyczki bez zaświadczeń najczęściej wystarcza deklaracja dotycząca możliwości finansowych.

Zanim weźmiesz – porównaj!

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę, sprawdź dostępne oferty w naszej porównywarce pożyczek i upewnij się, która spełnia Twoje wymagania. Dzięki temu dowiesz się, ile możesz pożyczyć oraz na jak długi okres. W porównywarce znajdziesz również informacje o tym, jaka jest wysokość darmowej pożyczki dla nowych klientów w poszczególnych firmach. Zamieszczamy tam również wzmianki o różnego rodzaju promocjach.


Tekst: Krzysztof Pluta


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6378 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14882 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8504 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.