KREDYTY, POŻYCZKI

JAK ZDOBYĆ FUNDUSZE NA WŁASNE MIESZKANIE?

26 MAJA 2018

Zapewne każdy marzy o własnym mieszkaniu, które urządzi w swoim stylu i nie będzie musiał się przejmować, że ktoś za miesiąc go z niego wyrzuci. Daje to przede wszystkim duży komfort psychiczny, ale również i stabilizację życiową. Zdobycie odpowiedniej kwoty często graniczy z cudem, zwłaszcza kiedy chodzi o młodego człowieka, który dopiero wkracza w dorosłe życie. Z drugiej strony, opcją są kredyty bankowe, ale nie wiadomo, który będzie najkorzystniejszy. W jaki sposób można więc zdobyć pieniądze, które z radością przeznaczy się na własne lokum?

Jak zdobyć fundusze na własne mieszkanie? Porównywarka kredytów hipotecznych.

Wiadomo, że każdy najchętniej uzbierałby sam odpowiednią kwotę, aby nigdzie się nie zadłużać. Wiele osób twierdzi, że nigdy nie weźmie kredytu. Najczęściej takie opinie są jednak bardzo szybko weryfikowane, kiedy orientujemy się, ile pieniędzy miesięcznie jesteśmy w stanie odłożyć, jak długo zajmie nam ich zbieranie i kiedy w końcu osiągniemy swój cel. Pod uwagę trzeba również brać ewentualne wakacje, imprezy okolicznościowe i wszelkie wydatki, które mogą pojawić się niespodziewanie.

Pożyczka od bliskich

Jeśli dochodzimy do wniosku, że oszczędzanie pieniędzy zajmie nam zbyt dużo czasu i będziemy musieli się zapożyczyć, warto pomyśleć o rodzinie. Może się okazać, że ktoś z bliskich będzie posiadał odpowiednią ilość gotówki i z chęcią nas wspomoże. Jest to o tyle dobra opcja, że mało który znajomy naliczy nam jakieś odsetki. Niestety ze świecą szukać kogoś, kto z łatwością pożyczy nam kilkaset tysięcy złotych, nie dostając żadnego zabezpieczenia, że pieniądze do niego wrócą. Do tego dochodzą jeszcze zasady moralne i kwestia proszenia kogoś znajomego o taką pożyczkę. Często więc takie rozwiązanie może okazać się złym pomysłem.

Kredyt hipoteczny – porównywarka

Doszliśmy już do wniosku, że oszczędzanie pieniędzy zajmie nam zbyt dużo czasu, a pożyczanie od kogoś bliskiego postawi nas w złym świetle. Jedyną opcją pozostaje więc kredyt bankowy, który nie szczyci się dobrą sławą - mimo swojej ogromnej popularności. Na szczęście na rynku istnieje bardzo szeroka oferta kredytów hipotecznych, a ich warunki nie są tak złe, jak mogłoby się wydawać.

Narzędziem, które okaże się bardzo pomocne w wyborze odpowiedniej oferty jest porównywarka kredytów hipotecznych. Warto zrobić rozeznanie, jaki bank zaproponuje nam najkorzystniejszą propozycję. Dodatkowym atutem porównywarki jest fakt, że narzędzie to wyszukuje również aktualne promocje bankowe. Po wyborze odpowiedniej oferty resztę informacji dostaniemy już bezpośrednio w banku.


Mieszkanie, które zakupiliśmy za pieniądze z kredytu hipotecznego, urządzamy tak, jak chcemy. Nie musimy nikogo pytać o zgodę, czy w salonie nad kanapą możemy powiesić nasz obraz, albo czy w sypialni możemy pomalować jedną ścianę na biało. Najważniejszy jest jednak fakt, że inwestycja w mieszkanie stanowi również swoiste zabezpieczenie finansowe dla naszych dzieci.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5640 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
13160 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7520 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.